Caterpillar 950 b blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

4-aks qendër përpunimit CNC Reichenbacher 950 MC

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
1996
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

gjenerator set Caterpillar 950

Më shumë Caterpillar 950
Apeldoorn, Niederlande, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6293 km
2005
i përdorur
4

Caterpillar ngarkues Liebherr Liebherr LR 614

Saarland, DeutschlandGjermani
6480 km
2014
i shkëlqyer (i përdorur)
1

Toolholder Traub 950500-483

Engelsbrand, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6615 km
2000
i ri
4

Telehandler JCB 541-70

Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Band Saw - Automatic - Horizontal MEBA 335 DGA-1000

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2011
i përdorur
1

CNC Millers shtrati CME FCM-5000 5500mm x 950mm CNC Bed Miller. Heidenhain 3 axis TNC 415 Control

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1994
gati për përdorim
4

Telehandler JCB 535-140 HI VIZ

Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR 950 B
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .