Caterpillar 938 h blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Udhëtar, makinë mobile Zenith 938

Burglengenfeld, GjermaniGjermani
6815 km
te mira (te perdorura)
4

Caterpillar ngarkues Liebherr Liebherr LR 614

Saarland, DeutschlandGjermani
6480 km
2014
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
8

Saws ftohtë KALTENABCH KKS 400

Noord Brabant, HolandëHolandë
6282 km
i shkëlqyer (i përdorur)
5

CNC machine mjet matës Walter Toolcheck

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2003
gati për përdorim
1

Njësia Quick avull Loos DF 500 kg/h

Essen, GjermaniGjermani
6385 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Vertical frëngji torno - Column Single TOS - HULIN SKIQ 8

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2001
i përdorur
1

Sistemi ftohës Ulmer Maschinenteile GmbH Compact

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2006
gati për përdorim
2

Uhde Hagen - Reaktoren Uhde Hagen - Reactor

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
1

Filtrat e ajrit mekanike Airtech EF 16

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2008
gati për përdorim
10

makina Laser prerja Prima Power Zaphiro

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2011
gati për përdorim
1

attachments tjera Kärcher KSM 950

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
1995
i përdorur
6

makina punching Trumpf TruPunch 3000

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2012
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR 938 H
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .