Caterpillar 740 b blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Caterpillar ngarkues Liebherr Liebherr LR 614

Saarland, DeutschlandGjermani
6480 km
2014
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
8

Saws ftohtë KALTENABCH KKS 400

Noord Brabant, HolandëHolandë
6282 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Bridge Crane - Single Beam ABUS ELK 5000 kg

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2000
i përdorur
1

Sistemi ftohës Ulmer Maschinenteile GmbH Compact

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2006
gati për përdorim
4

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 270 V 400-135

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1996
i përdorur
2

Nebi - Ruehrkessel Nebi - Stirring vessel

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
4

5-aks CNC kontrolluar mjet dhe Cutter Grinder Schneeberger Corvus gds

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2003
gati për përdorim
4

Duke u përballur me torno WMW - ZERBST DPS 1600 x 2000/1

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
5

Qendra Machining - Horizontal BURKARDT + WEBER MC 1 S

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1978
i përdorur
2

Romabau - Reaktoren Romabau - Reactor

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
10

mulliri Machines Rambaudi Ramspeed H 45L

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1999
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR 740 B
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .