Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
21.624 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 57 ditë
Saint-oyen Itali
1166 km
gjendje e mirë (e përdorur)
Pajisja e shpimit Marka: ATLAS COPCO Modeli: BOOMER H178 Nr. Serial: 2190/85 Orët / Km: 401 Btfbqde0is
Certified Dealer
Një tjetër 34 ditë
Starnberg Gjermani
1033 km
2018
i pazbuluar (i përdorur)
Një tjetër 22 ditë
Kirchlengern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1507 km
i përdorur
Waregem, Belgjikë Belgjikë
(Vendndodhja e shitësve)
1679 km
1992
i përdorur
RB Barneveld, Holandë Holandë
(Vendndodhja e shitësve)
1646 km
2017
i përdorur
 

I përdorur Atlas copco xahs 365

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153