Blej Alspa Alstom të përdorurar (12)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Reklamë e klasifikuar
Transformator ALSTOM France 630kVA 20-21-22/0,4kV
Transformator ALSTOM France 630kVA 20-21-22/0,4kV
more images
Republika Çeke Hrušovany u Brna
921 km

Transformator
ALSTOM France630kVA 20-21-22/0,4kV

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikroverter Alstom 29130004
Mikroverter Alstom 29130004
Mikroverter Alstom 29130004
more images
Gjermani Dresden
1 204 km

Mikroverter
Alstom29130004

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pajisjet komutuese dhe komanduese General Electric Alstom S2DA
Pajisjet komutuese dhe komanduese General Electric Alstom S2DA
Pajisjet komutuese dhe komanduese General Electric Alstom S2DA
Pajisjet komutuese dhe komanduese General Electric Alstom S2DA
more images
Republika Çeke Hrušovany u Brna
921 km

Pajisjet komutuese dhe komanduese
General Electric AlstomS2DA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Transformator ALSTOM France 1600kVA 20-21-22/0,4kV
Transformator ALSTOM France 1600kVA 20-21-22/0,4kV
Transformator ALSTOM France 1600kVA 20-21-22/0,4kV
more images
Republika Çeke Hrušovany u Brna
921 km

Transformator
ALSTOM France1600kVA 20-21-22/0,4kV

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
FINAL CENTRIFUGAL 4 KW Euroventilatori International SPA APE 712/A
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

FINAL CENTRIFUGAL 4 KW
Euroventilatori International SPAAPE 712/A

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për shpimin e vrimave me kunj Ayen DB 1000 K 23
Makinë për shpimin e vrimave me kunj Ayen DB 1000 K 23
more images
Gjermani Nattheim
1 147 km

Makinë për shpimin e vrimave me kunj
AyenDB 1000 K 23

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi me vrima Ayen LBM 32/23
more images
Gjermani Rodgau - Jügesheim
1 318 km

Makinë shpimi me vrima
AyenLBM 32/23

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AUTOMATIK KRYQ DIMOR ASKS 6060 WINTER
AUTOMATIK KRYQ DIMOR ASKS 6060 WINTER
AUTOMATIK KRYQ DIMOR ASKS 6060 WINTER
AUTOMATIK KRYQ DIMOR ASKS 6060 WINTER
AUTOMATIK KRYQ DIMOR ASKS 6060 WINTER
AUTOMATIK KRYQ DIMOR ASKS 6060 WINTER
more images
Gjermani Leipzig-Stahmeln
1 287 km

AUTOMATIK KRYQ DIMOR ASKS 6060
WINTER

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi me kunja Ganner Mentor 25 Type 500
Makinë shpimi me kunja Ganner Mentor 25 Type 500
Makinë shpimi me kunja Ganner Mentor 25 Type 500
Makinë shpimi me kunja Ganner Mentor 25 Type 500
more images
Gjermani Nattheim
1 147 km

Makinë shpimi me kunja
GannerMentor 25 Type 500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpuese vrimash me kunj Gannomat DB 21
more images
Gjermani Rodgau - Jügesheim
1 318 km

Makinë shpuese vrimash me kunj
GannomatDB 21

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sharrë me prerje tërthore automatike WINTER ASKS 6045 WINTER
Sharrë me prerje tërthore automatike WINTER ASKS 6045 WINTER
Sharrë me prerje tërthore automatike WINTER ASKS 6045 WINTER
Sharrë me prerje tërthore automatike WINTER ASKS 6045 WINTER
Sharrë me prerje tërthore automatike WINTER ASKS 6045 WINTER
Sharrë me prerje tërthore automatike WINTER ASKS 6045 WINTER
more images
Gjermani Leipzig-Stahmeln
1 287 km

Sharrë me prerje tërthore automatike WINTER ASKS 6045
WINTER

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prerës tene Kölle Z 40
Prerës tene Kölle Z 40
Prerës tene Kölle Z 40
Prerës tene Kölle Z 40
more images
Gjermani Nattheim
1 147 km

Prerës tene
KölleZ 40

Thirrni