Stacioni i relievit MS20 - Ofertë në Machineseeker

Stacioni i relievit
MS20

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2008
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20
Stacioni i relievit MS20

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Stacioni i relievit
Prodhues:
MS20
Viti i ndertimit:
2008
Shteti:
dore e dyte
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Nordrhein-Westfalen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 538 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
250,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS

See pictures
Bleg2utx

More details on request

Reklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icontransferim
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A12313463
Numri i referencës:
AUC-2309030
Përditëso:
e fundit më 07.09.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 12313463
SiegelSiegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 538 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
2 mullinj me top për bluarjen e lëndëve të para SITI SpA Società Impianti Termoelettric MS20
2 mullinj me top për bluarjen e lëndëve të para SITI SpA Società Impianti Termoelettric MS20
2 mullinj me top për bluarjen e lëndëve të para SITI SpA Società Impianti Termoelettric MS20
2 mullinj me top për bluarjen e lëndëve të para SITI SpA Società Impianti Termoelettric MS20
2 mullinj me top për bluarjen e lëndëve të para SITI SpA Società Impianti Termoelettric MS20
more images
Letonia Emburga
1 736 km
2 mullinj me top për bluarjen e lëndëve të para
SITI SpA Società Impianti TermoelettricMS20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kovë ekskavatori Lehnhoff MS20 Stahl Breite 59 cm
Kovë ekskavatori Lehnhoff MS20 Stahl Breite 59 cm
Kovë ekskavatori Lehnhoff MS20 Stahl Breite 59 cm
Kovë ekskavatori Lehnhoff MS20 Stahl Breite 59 cm
Kovë ekskavatori Lehnhoff MS20 Stahl Breite 59 cm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Kovë ekskavatori Lehnhoff MS20
StahlBreite 59 cm
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2003
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2003
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2003
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2003
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Gërshërë të pllakave - mekanike
HESSE by DURMAMS 2003
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stacker paletash Yale MS20XD
Stacker paletash Yale MS20XD
Stacker paletash Yale MS20XD
Stacker paletash Yale MS20XD
Stacker paletash Yale MS20XD
more images
Gjermani Augsburg
1 086 km
Stacker paletash
YaleMS20XD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
more images
Gjermani Ulm
1 140 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ASYSTAMS200-ECO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË Elumatec MMS 200
more images
Polonia Ostrożne
1 321 km
SISTEMI I NDALIMIT DHE TË MATJES SË GJATESISË
Elumatec MMS 200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1 495 km
Ndalesa e gjatësisë
ElumatecEma 201 /AMS 200
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
more images
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1 494 km
Motori Rexroth
RexrothHauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MS200E-4B-A1/S010 + 1MR200E-A066
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2004
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2004
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2004
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2004
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2004
Gërshërë të pllakave - mekanike HESSE by DURMA MS 2004
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Gërshërë të pllakave - mekanike
HESSE by DURMAMS 2004
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
LINDNER Micromat MS2000 75KW LINDNER Micromat MS2000
more images
Polonia Częstochowa
1 073 km
LINDNER Micromat MS2000 75KW
LINDNERMicromat MS2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
Makinë bluarëse sipërfaqësore ASYST AMS200-ECO
more images
Gjermani Ulm
1 140 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ASYSTAMS200-ECO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulliri motor për makinat e përpunimit edge Perske DVMS2004/2
Mulliri motor për makinat e përpunimit edge Perske DVMS2004/2
Mulliri motor për makinat e përpunimit edge Perske DVMS2004/2
Mulliri motor për makinat e përpunimit edge Perske DVMS2004/2
Mulliri motor për makinat e përpunimit edge Perske DVMS2004/2
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Mulliri motor për makinat e përpunimit edge
PerskeDVMS2004/2
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla Isitan 4R HMS 2050x200
more images
Gjermani Mudersbach
1 429 km
Makinë lakimi hidraulike me 4 rrotulla
Isitan4R HMS 2050x200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
more images
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1 494 km
Motori Rexroth
RexrothHauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + 1MS200E-4B-A1/S010
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
shkallë BULGARIEN VCMS - 200
more images
Gjermani Krefeld
1 538 km
shkallë
BULGARIENVCMS - 200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
Lindner Micromat MS2000 75kw LINDNER Micromat MS2000
more images
Polonia Częstochowa
1 073 km
Lindner Micromat MS2000 75kw
LINDNERMicromat MS2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse shiritash Löwer LS 200 / EMS 200
Makinë bluarëse shiritash Löwer LS 200 / EMS 200
Makinë bluarëse shiritash Löwer LS 200 / EMS 200
more images
Gjermani Düsseldorf
1 513 km
Makinë bluarëse shiritash
LöwerLS 200 / EMS 200
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH MRM-S 2050 x 190
more images
Holanda Enschede
1 593 km
Makinë e lakimit të rrumbullakët
AYEL-TECHMRM-S 2050 x 190
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Velen
1 561 km
Noter tubi
CORMAKMS 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Motori Rexroth Rexroth Hauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
more images
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1 494 km
Motori Rexroth
RexrothHauptspindel aus EMAG VSC 200 DUO , 1MR200E-A066 + MS200E-4B-A1/S010
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
sharrë rrethore EISELE VMS 2000/ 3-A
sharrë rrethore EISELE VMS 2000/ 3-A
sharrë rrethore EISELE VMS 2000/ 3-A
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
sharrë rrethore
EISELEVMS 2000/ 3-A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Kłodawa
(Vendndodhja e tregtarit)
1 349 km
SHAPËR FILLO TE BLOC PURRE
LIGNUMAMS 2000 PION
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
Makinë e lakimit të rrumbullakët AYEL-TECH 4R HMS 2050 x 130
more images
Holanda Enschede
1 593 km
Makinë e lakimit të rrumbullakët
AYEL-TECH4R HMS 2050 x 130
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst Krones Abfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
more images
Gjermani Menslage
(Vendndodhja e tregtarit)
1 583 km
Shishe qelqi të linjës së shisheve Ortmann + Herbst
KronesAbfülllinie für Glasflaschen (Mehrweg)
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
Ushqim në enë kërmilli ALMAC ALMAC
more images
Gjermani Bremen
1 568 km
Ushqim në enë kërmilli ALMAC
ALMAC
Thirrni