makinë prerëse plazma
MGM Arrow

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2023
Shteti
I ri (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
makinë prerëse plazma
Prodhues:
MGM
model:
Arrow
Viti i ndertimit:
2023
Shteti:
I ri
funksionalitetin:
plotësisht funksional
Orët e punës:
0 h

DORËZIMI

Vendndodhja:
Nordrhein-Westfalen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 503 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:
montimi dhe instalimi:

PËRSHKRIM

Plasma cutting machine with stand desk and integrated table.


Complete with (used) Kjellberg HiFocus100 and suction filter.


CAD/CAM software can be purchased additionallyTECHNICAL DETAILS


working width: 1500 mm
working length: 3000 mm
material thickness mild steel: 0,5 - 25,0 mm
material thickness alloy steel: 1,0 - 20,0 mm
material thickness aluminum: 1,5 - 20,0 mm


Punching mild steel: 25 mm
Punching alloy steel: 16 mm
Punching aluminum: 16 mm
Cut-off of mild steel: 38 mm
Cut-off Alloy steel: 20 mm
Cut-off Aluminium: 20 mm


Touch Screen: 19 '' TFT LCD color screen
Drives: AC servo drives 1,3 Nm
Control: by means of frequency converter
Speed of the machine: max. 40 m/minEQUIPMENT • Torch suspension

 • Laser diodeReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A12438056
Numri i referencës:
AUC-2309042
Përditëso:
e fundit më 11.09.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 12438056
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 503 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
MGM Arrow 1,5 x 3 m mit Hypertherm HPR130XD MGM Arrow 1,5 x 3 m mit Hypertherm HPR130XD MGM Arrow 1,5 x 3 m mit Hypertherm HPR130XD MGM Arrow 1,5 x 3 m mit Hypertherm HPR130XD
more images
Gjermani Langenfeld (Rheinland)
1 503 km
Sistemi i prerjes plazma 1500 x 3000 i kompletuar
MGM Arrow 1,5 x 3 m mit Hypertherm HPR130XD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM OMNICUT 3100 MGM OMNICUT 3100 MGM OMNICUT 3100 MGM OMNICUT 3100 MGM OMNICUT 3100
more images
Austria Sankt Martin im Innkreis
955 km
Sistemi i prerjes së plazmës dhe karburantit me oksigjen
MGM OMNICUT 3100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Motor elektrik 0.37 kW 1400 rpm
MGM BA71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 Urban Arrow Family Performance Essential 2022 NEU Urban Arrow Family Performance Essential 2022 NEU Urban Arrow Family Performance Essential 2022 NEU Urban Arrow Family Performance Essential 2022 NEU Urban Arrow Family Performance Essential 2022 NEU Urban Arrow Family Performance Essential 2022 NEU
more images
Gjermani Langenfeld (Rheinland)
1 502 km
E-bike/biçikleta elektrike
Urban Arrow Family Performance Essential 2022 NEU
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM Cortina DS3100
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë prerëse me flakë portale CNC
MGM Cortina DS3100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM Omnicut 3100 MGM Omnicut 3100 MGM Omnicut 3100 MGM Omnicut 3100 MGM Omnicut 3100 MGM Omnicut 3100 MGM Omnicut 3100 MGM Omnicut 3100
more images
Zvicra Aclens
1 248 km
Sistemi i prerjes së plazmës dhe karburantit me oksigjen
MGM Omnicut 3100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA 132 SB4
more images
Maqedonia Возарци
150 km
platformë rrotulluese
MGM BA 132 SB4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250 MGM AKF 250
more images
Polonia Zambrów
1 327 km
Makinë post freze
MGM AKF 250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM 30218 MGM 30218
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Kushineta me rul me kon
MGM 30218
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor elektrik 0,37 kW 1400 Rpm
MGM BA71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor elektrik 0,37 kW 1400 Rpm
MGM BA71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor elektrik 0,37 kW 1400 Rpm
MGM BA71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor elektrik 0,37 kW 1400 Rpm
MGM BA71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor elektrik 0,37 kW 1400 Rpm
MGM BA71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM CEPDA 90LA2/8 MGM CEPDA 90LA2/8 MGM CEPDA 90LA2/8 MGM CEPDA 90LA2/8 MGM CEPDA 90LA2/8
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhi 0,22 / 0,9 kW 30/50 rpm
MGM CEPDA 90LA2/8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM FCPDA90LB2/8BARD MGM FCPDA90LB2/8BARD MGM FCPDA90LB2/8BARD MGM FCPDA90LB2/8BARD MGM FCPDA90LB2/8BARD
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhi 0,45 / 1,3 kW 3,25 / 15 rpm
MGM FCPDA90LB2/8BARD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA80B6 MGM BA80B6 MGM BA80B6 MGM BA80B6 MGM BA80B6
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhi 0,55 kW 22,5 rpm
MGM BA80B6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
motor i rregullueshëm i ingranazheve 0.37 kW 53-270 rpm
MGM BA71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4 MGM BA71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhi 0,37 kW 93 rpm
MGM BA71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM MI70A MGM MI70A MGM MI70A MGM MI70A MGM MI70A
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhi 0,37 kW 23 rpm
MGM MI70A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM CF80A4 MGM CF80A4 MGM CF80A4 MGM CF80A4 MGM CF80A4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhi 0,55 kW 93 rpm
MGM CF80A4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM CFP80A4 MGM CFP80A4 MGM CFP80A4 MGM CFP80A4 MGM CFP80A4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhi 0,55 kW 31 rpm
MGM CFP80A4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM CF71A4 MGM CF71A4 MGM CF71A4 MGM CF71A4 MGM CF71A4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhesh 0,25 kW 28 rpm
MGM CF71A4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM MRV30-F1 MGM MRV30-F1 MGM MRV30-F1 MGM MRV30-F1 MGM MRV30-F1
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Motor ingranazhi 1,1 / 1,8 kW 57/114 rpm
MGM MRV30-F1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM CF90LB4 MGM CF90LB4 MGM CF90LB4 MGM CF90LB4
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Motor elektrik 1.8 kW 1430 rpm
MGM CF90LB4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM CF 71B4 MGM CF 71B4 MGM CF 71B4 MGM CF 71B4
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Motor elektrik 0.37 kW 1420 rpm
MGM CF 71B4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM CFD112MB4/8 MGM CFD112MB4/8 MGM CFD112MB4/8 MGM CFD112MB4/8
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Motor elektrik 1.3/1.8 kW 700/1440 rpm
MGM CFD112MB4/8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW
more images
Italia Cordignano
820 km
QENDRA PUNE - CNC PANTOGRAF
BIESSE ARROW
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CINCINNATI Machine U.K. Arrow VMC-1250 CINCINNATI Machine U.K. Arrow VMC-1250 CINCINNATI Machine U.K. Arrow VMC-1250 CINCINNATI Machine U.K. Arrow VMC-1250 CINCINNATI Machine U.K. Arrow VMC-1250 CINCINNATI Machine U.K. Arrow VMC-1250 CINCINNATI Machine U.K. Arrow VMC-1250
more images
Polonia Słomczyn
1 196 km
Frezë 1270mm
CINCINNATI Machine U.K. Arrow VMC-1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cincinnati Arrow 500 Cincinnati Arrow 500 Cincinnati Arrow 500
more images
Mbretëria e Bashkuar Ardgay
2 543 km
Qendra e përpunimit vertikal me 3 boshte CNC
Cincinnati Arrow 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Narrow Aisle Flexi Narrow Aisle Flexi Narrow Aisle Flexi Narrow Aisle Flexi Narrow Aisle Flexi Narrow Aisle Flexi
more images
Gjermani Stuhr
1 576 km
Ashensor elektrik me 4 rrota
Narrow Aisle Flexi
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Keyarrow KAH-200 Keyarrow KAH-200 Keyarrow KAH-200 Keyarrow KAH-200
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
Transportues çipash
Keyarrow KAH-200
Thirrni
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno me pajisje superfinimi
DMG MORI CTX alpha 500
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno me aks C-Y
DMG MORI CTX alpha 500
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI ecoMill 50 DMG MORI ecoMill 50 DMG MORI ecoMill 50 DMG MORI ecoMill 50 DMG MORI ecoMill 50 DMG MORI ecoMill 50 DMG MORI ecoMill 50 DMG MORI ecoMill 50
more images
Polonia Poland
1 201 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
DMG MORI ecoMill 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000 DMG MORI NHX5000
more images
Mbretëria e Bashkuar Wallingford OX10 9SJ, UK
1 996 km
Makinë bluarjeje horizontale me paletë binjake
DMG MORI NHX5000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Qendra e përpunimit (universale)
DMG MORI ULTRASONIC 20 linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMF 360 DMG MORI DMF 360 DMG MORI DMF 360
more images
Gjermani Sonnenbühl
1 184 km
Udhëtues për bluarjen e kolonës
DMG MORI DMF 360
Thirrni
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
LATHE
DMG MORI ecoTurn 450
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
DMG MORI DMU 65 monoBLOCK
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50
more images
Greqia Greece
271 km
Qendrat e përpunimit (universale)
DMG MORI DMU 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE DMG MORI DMU 50 ECOLINE
more images
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
QENDRA E MAKINIMIT CNC 5 AXIS
DMG MORI DMU 50 ECOLINE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Padelttherm GmbH KEU 6048/800 Padelttherm GmbH KEU 6048/800
more images
Gjermani Meiningen
1 289 km
Furra qarkulluese, furre me dhome elektrike
Padelttherm GmbH KEU 6048/800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08 SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08
more images
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1 494 km
Motori SEW Eurodrive
SEW-Eurodrive SAF67 DT71D6/BMG Motor SN 01.1244333001.0001.08
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U
more images
Greqia Greece
271 km
Qendrat e përpunimit (universale)
DMG MORI CMX 50 U
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50
more images
Gjermani Germany
1 340 km
Qendrat e përpunimit (universale)
DMG MORI DMU 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Mori Seiki DMC 635 V ECOLINE DMG Mori Seiki DMC 635 V ECOLINE DMG Mori Seiki DMC 635 V ECOLINE DMG Mori Seiki DMC 635 V ECOLINE DMG Mori Seiki DMC 635 V ECOLINE DMG Mori Seiki DMC 635 V ECOLINE
more images
Danimarka Denmark
1 851 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
DMG Mori Seiki DMC 635 V ECOLINE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V
more images
Polonia Poland
1 201 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
DMG MORI CMX 1100 V
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3 DMG MORI CTX510 eco V3
more images
Polonia Poland
1 201 km
lathes
DMG MORI CTX510 eco V3
Thirrni