Torno CNC Mazak Quickturn Nexus 250M - Ofertë në Machineseeker

Torno CNC
Mazak Quickturn Nexus 250M

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2005
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Torno CNC
Prodhues:
Mazak
model:
Quickturn Nexus 250M
Numri i makinës:
179160
Viti i ndertimit:
2005
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
País Vasco, Spanja Spanja – Largësia: përafërsisht 1 864 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
2 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

The lathe has been inspected by a team of used lathe experts and is in excellent condition.


TECHNICAL DETAILS
Turning length: max. 1000 mm
turning diameter: 380 mm
Speed: 4,000 rpm
Tool holder: turret 12-fold motorized
Control: CNC Mazatrol 640T
Maximum diameter (bed): 350 mm
Length between centers: 1024 mm
Inner spindle diameter: 77 mm
Spindle power: 26 kWMACHINE DETAILS
Weight: 5200 kg
Power: 45 kWEQUIPMENT • Tool gauge

 • Luneta

 • Chip conveyorReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icontransferim
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A15279946
Numri i referencës:
AUC-2403080
Përditëso:
e fundit më 19.03.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 15279946
SiegelSiegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Spanja Spanja
Largësia: përafërsisht 1 864 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Ennepetal
1 495 km
Qendra e përpunimit - vertikale
MAZAK Nexus 510C-II HS
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSYMazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSYMazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSYMazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSYMazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSYMazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSYMazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSYMazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSY
more images
Gjermani Germany
1 340 km
lathes
Mazak QUICK TURN NEXUS 100-II MSY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 200-II MY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Oberndorf am Neckar
1 214 km
Torno CNC
MAZAK QUICK TURN NEXUS 350MY
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak NEXUS 510 CIIMazak NEXUS 510 CIIMazak NEXUS 510 CIIMazak NEXUS 510 CIIMazak NEXUS 510 CII
more images
Republika Çeke U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
943 km
qendra e përpunimit
Mazak NEXUS 510 CII
Thirrni
ankand
Mazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800IIMazak Nexus 6800II
Mbretëria e Bashkuar East Kilbride
2 401 km
Qendra e përpunimit të paletave binjake horizontale
Mazak Nexus 6800II
Reklamë e klasifikuar
MAZAK QT NEXUS 350 MMAZAK QT NEXUS 350 MMAZAK QT NEXUS 350 MMAZAK QT NEXUS 350 M
more images
Gjermani Wiesbaden
1 358 km
Torno CNC
MAZAK QT NEXUS 350 M
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015Mazak Optiplex Nexus 3015
more images
Hungaria Hungary
671 km
makina Laser prerja
Mazak Optiplex Nexus 3015
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 100-II MY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Qendër përpunimi
MAZAK NEXUS 510 C
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Quick Turn NEXUS 350 II MYMazak Quick Turn NEXUS 350 II MYMazak Quick Turn NEXUS 350 II MYMazak Quick Turn NEXUS 350 II MYMazak Quick Turn NEXUS 350 II MYMazak Quick Turn NEXUS 350 II MYMazak Quick Turn NEXUS 350 II MY
more images
Gjermani Nördlingen
1 143 km
Qendra mulliri CNC
Mazak Quick Turn NEXUS 350 II MY
Thirrni
ankand
Mazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II MMazak Quick Turn Nexus 450 II M
Mbretëria e Bashkuar East Kilbride
2 401 km
torno
Mazak Quick Turn Nexus 450 II M
Reklamë e klasifikuar
MAZAK HC NEXUS 5000-II PALLETECH (6 Paletten)MAZAK HC NEXUS 5000-II PALLETECH (6 Paletten)MAZAK HC NEXUS 5000-II PALLETECH (6 Paletten)MAZAK HC NEXUS 5000-II PALLETECH (6 Paletten)MAZAK HC NEXUS 5000-II PALLETECH (6 Paletten)MAZAK HC NEXUS 5000-II PALLETECH (6 Paletten)MAZAK HC NEXUS 5000-II PALLETECH (6 Paletten)
more images
Gjermani Wiesbaden
1 358 km
Qendra horizontale e përpunimit CNC
MAZAK HC NEXUS 5000-II PALLETECH (6 Paletten)
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak NEXUS 4000-IIIMazak NEXUS 4000-IIIMazak NEXUS 4000-IIIMazak NEXUS 4000-IIIMazak NEXUS 4000-IIIMazak NEXUS 4000-IIIMazak NEXUS 4000-IIIMazak NEXUS 4000-IIIMazak NEXUS 4000-III
more images
Izraelit Israel
1 731 km
Qendra Machining (horizontale)
Mazak NEXUS 4000-III
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250Mazak QT NEXUS 250
more images
Polonia Jasło
962 km
Torno CNC
Mazak QT NEXUS 250
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY
more images
Mbretëria e Bashkuar 26 Dunlop Rd, Hunt End, Redditch B97 5XP, UK
2 080 km
Qendra e tornimit dhe bluarjes CNC
Mazak Quick Turn Nexus 350 II MY
Thirrni
ankand
Mazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HSMazak Nexus 510 C-II HS
Ankandi përfundoi
Qendra vertikale e përpunimit
Mazak Nexus 510 C-II HS
buyer-protection
ankand
Mazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-IIMazak Quick Turn Nexus 450-II
Mbretëria e Bashkuar East Kilbride
2 401 km
torno
Mazak Quick Turn Nexus 450-II
Reklamë e klasifikuar
MAZAK Quick Turn Nexus 100-II MSY
more images
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 100-II MSY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000Mazak NEXUS HCN 6000
more images
Italia Italy
638 km
Qendra Machining (horizontale)
Mazak NEXUS HCN 6000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW
more images
Gjermani Friesenheim
1 259 km
Makinë prerëse me lazer
Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber 4KW
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak QT Nexus 250 MSYMazak QT Nexus 250 MSYMazak QT Nexus 250 MSYMazak QT Nexus 250 MSYMazak QT Nexus 250 MSYMazak QT Nexus 250 MSYMazak QT Nexus 250 MSYMazak QT Nexus 250 MSY
more images
Gjermani Göppingen
1 178 km
Torno CNC
Mazak QT Nexus 250 MSY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MYMazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY
more images
Rumania Bacău
806 km
MAZAK QTN 350–II MY, y2012,
Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Mazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II MMazak Quick Turn Nexus 450-II M
Mbretëria e Bashkuar East Kilbride
2 401 km
torno
Mazak Quick Turn Nexus 450-II M
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 350-II M Universal 1500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 IIMazak NEXUS HCN 6000 II
more images
Italia Italy
638 km
Qendra Machining (horizontale)
Mazak NEXUS HCN 6000 II
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK Quick Turn Nexus 250MAZAK Quick Turn Nexus 250MAZAK Quick Turn Nexus 250MAZAK Quick Turn Nexus 250MAZAK Quick Turn Nexus 250MAZAK Quick Turn Nexus 250
more images
Gjermani Zell am Harmersbach
1 245 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak QT Nexus 350-II MYMazak QT Nexus 350-II MY
more images
Gjermani Wiesbaden
1 358 km
Torno CNC
Mazak QT Nexus 350-II MY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Mega Turn Nexus 900Mazak Mega Turn Nexus 900Mazak Mega Turn Nexus 900Mazak Mega Turn Nexus 900Mazak Mega Turn Nexus 900Mazak Mega Turn Nexus 900Mazak Mega Turn Nexus 900Mazak Mega Turn Nexus 900Mazak Mega Turn Nexus 900
more images
Rumania Bacău
806 km
MTN Mega Turn Nexus 900,
Mazak Mega Turn Nexus 900
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MYMAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km
Torno CNC
MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 200-II MS
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIXMAZAK QT NEXUS 200 M MATRIXMAZAK QT NEXUS 200 M MATRIXMAZAK QT NEXUS 200 M MATRIXMAZAK QT NEXUS 200 M MATRIXMAZAK QT NEXUS 200 M MATRIXMAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX
more images
Francës Moncé-en-Belin
1 749 km
TORONI 3-AKSET
MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK Quick Turn Nexus 200 MAZAK Quick Turn Nexus 200 MAZAK Quick Turn Nexus 200 MAZAK Quick Turn Nexus 200 MAZAK Quick Turn Nexus 200
more images
Gjermani Zell am Harmersbach
1 245 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MYMazak QUICK TURN NEXUS 350 MY
more images
Holanda Babberich
1 602 km
Torno CNC me akset C dhe Y
Mazak QUICK TURN NEXUS 350 MY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn Nexus 200-II MSY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn 250MY 1500U SmoothG
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK QUICK TURN 250 MALMAZAK QUICK TURN 250 MALMAZAK QUICK TURN 250 MALMAZAK QUICK TURN 250 MAL
more images
Gjermani Wiesbaden
1 358 km
Torno CNC
MAZAK QUICK TURN 250 MAL
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak QUICK TURN 10Mazak QUICK TURN 10Mazak QUICK TURN 10Mazak QUICK TURN 10Mazak QUICK TURN 10Mazak QUICK TURN 10Mazak QUICK TURN 10Mazak QUICK TURN 10
more images
Gjermani Germany
1 340 km
lathes
Mazak QUICK TURN 10
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak QUICK TURN 200 LMazak QUICK TURN 200 LMazak QUICK TURN 200 LMazak QUICK TURN 200 LMazak QUICK TURN 200 LMazak QUICK TURN 200 L
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km
Torno CNC
Mazak QUICK TURN 200 L
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Quick Turn 15 NMazak Quick Turn 15 NMazak Quick Turn 15 NMazak Quick Turn 15 NMazak Quick Turn 15 NMazak Quick Turn 15 NMazak Quick Turn 15 NMazak Quick Turn 15 N
more images
Gjermani Engen
1 169 km
Qendra mulliri CNC
Mazak Quick Turn 15 N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Belgjika België
1 596 km
Torno CNC
Mazak Super Quick Turn 15M Mark II
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MYMAZAK SQT 250MY
more images
Polonia Jasło
962 km
Torno CNC
MAZAK SQT 250MY
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SPMazak Quick Turn 15SP
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno CNC Mazak Quick Turn 15SP,
Mazak Quick Turn 15SP
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK Quick Turn 8 UniversalMAZAK Quick Turn 8 UniversalMAZAK Quick Turn 8 UniversalMAZAK Quick Turn 8 UniversalMAZAK Quick Turn 8 Universal
more images
Gjermani Denzlingen
1 239 km
Torno CNC
MAZAK Quick Turn 8 Universal
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak SQT 250 MMazak SQT 250 MMazak SQT 250 MMazak SQT 250 MMazak SQT 250 MMazak SQT 250 M
more images
Gjermani Haiger
1 409 km
Torno CNC
Mazak SQT 250 M
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200MMazak SUPER QUICK TURN SQT-200MMazak SUPER QUICK TURN SQT-200MMazak SUPER QUICK TURN SQT-200MMazak SUPER QUICK TURN SQT-200MMazak SUPER QUICK TURN SQT-200MMazak SUPER QUICK TURN SQT-200MMazak SUPER QUICK TURN SQT-200MMazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
more images
Polonia Mianowice
1 140 km
Torno CNC
Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Oelde
1 496 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
MAZAK SQT 250 MS
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak SQT-250 MSYMazak SQT-250 MSYMazak SQT-250 MSYMazak SQT-250 MSYMazak SQT-250 MSYMazak SQT-250 MSYMazak SQT-250 MSYMazak SQT-250 MSYMazak SQT-250 MSY
more images
Gjermani Hagen
1 487 km
Torno CNC
Mazak SQT-250 MSY
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak SQT 250 MMazak SQT 250 MMazak SQT 250 MMazak SQT 250 MMazak SQT 250 M
more images
Gjermani Haiger
1 409 km
Torno CNC
Mazak SQT 250 M
Thirrni