Blej Zellmer të përdorurar (21)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Reklamë e klasifikuar
Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1 Spänex SHB 40 K1
more images
11
Gjermani Pfarrkirchen
990 km
Nxjerrja e ajrit të pastër Spänex
Spänex SHB 40 K1
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410
more images
7
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
SCM FS 410
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Panhans 324 Panhans 324 Panhans 324 Panhans 324 Panhans 324 Panhans 324
more images
6
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Planifikues sipërfaqësor
Panhans 324
1979
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Striebig Control 6224 Expert Cut
more images
1
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Sharrë panele vertikale
Striebig Control 6224 Expert Cut
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Untha LR630 Untha LR630 Untha LR630 Untha LR630 Untha LR630 Untha LR630 Untha LR630
more images
7
Gjermani Seeshaupt
1023 km
grirëse druri
Untha LR630
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515 Hofmann AD 515
more images
12
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Hofmann AD 515
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F
more images
11
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Sharrë tërthore dhe mitra
Graule ZS200N-F
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BARTH H 350 XL BARTH H 350 XL BARTH H 350 XL BARTH H 350 XL
more images
4
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Lift Tabela
BARTH H 350 XL
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Altendorf F 45 Altendorf F 45 Altendorf F 45 Altendorf F 45 Altendorf F 45 Altendorf F 45
more images
6
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Sharrë tavoline rrëshqitëse
Altendorf F 45
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scheer FM 2-2500 Scheer FM 2-2500 Scheer FM 2-2500 Scheer FM 2-2500 Scheer FM 2-2500
more images
5
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Sharrë rimeso
Scheer FM 2-2500
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOFFMANN X_Line 25 pneumatisch HOFFMANN X_Line 25 pneumatisch HOFFMANN X_Line 25 pneumatisch HOFFMANN X_Line 25 pneumatisch HOFFMANN X_Line 25 pneumatisch
more images
5
Gjermani Seeshaupt
1023 km
prerës nyje bisht pëllumbi
HOFFMANN X_Line 25 pneumatisch
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rehnen Junior R1 Rehnen Junior R1 Rehnen Junior R1 Rehnen Junior R1
more images
4
Gjermani Seeshaupt
1023 km
edge makinë lëmues
Rehnen Junior R1
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEWEMA GEBS 540AS GEWEMA GEBS 540AS GEWEMA GEBS 540AS GEWEMA GEBS 540AS GEWEMA GEBS 540AS GEWEMA GEBS 540AS GEWEMA GEBS 540AS
more images
7
Gjermani Seeshaupt
1023 km
sharrë bande
GEWEMA GEBS 540AS
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Barth Hubtisch 330
more images
1
Gjermani Seeshaupt
1023 km
tavolinë ngritëse
Barth Hubtisch 330
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ruwi Ruwi Basic Ruwi Ruwi Basic Ruwi Ruwi Basic
more images
3
Gjermani Seeshaupt
1023 km
frezë nën dysheme
Ruwi Ruwi Basic
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEBROCK F5 next HEBROCK F5 next HEBROCK F5 next HEBROCK F5 next HEBROCK F5 next HEBROCK F5 next HEBROCK F5 next
more images
7
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Makinë për lidhjen e skajeve
HEBROCK F5 next
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MASTERWOOD TF 100 2.0 MASTERWOOD TF 100 2.0 MASTERWOOD TF 100 2.0 MASTERWOOD TF 100 2.0 MASTERWOOD TF 100 2.0 MASTERWOOD TF 100 2.0
more images
6
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Qendra e përpunimit CNC
MASTERWOOD TF 100 2.0
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N
more images
7
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Sharrë tërthore dhe mitra
Graule ZS 200 N
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM NOVA Ti 105 LL SCM NOVA Ti 105 LL SCM NOVA Ti 105 LL SCM NOVA Ti 105 LL SCM NOVA Ti 105 LL SCM NOVA Ti 105 LL
more images
6
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Makinë mulliri me bosht rrotullues
SCM NOVA Ti 105 LL
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEWEMA GEBS 740AS GEWEMA GEBS 740AS GEWEMA GEBS 740AS GEWEMA GEBS 740AS GEWEMA GEBS 740AS GEWEMA GEBS 740AS GEWEMA GEBS 740AS
more images
7
Gjermani Seeshaupt
1023 km
band pa
GEWEMA GEBS 740AS
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BARTH CORVUS-S 3014.40 speed-up BARTH CORVUS-S 3014.40 speed-up BARTH CORVUS-S 3014.40 speed-up
more images
3
Gjermani Seeshaupt
1023 km
shtyp vakum
BARTH CORVUS-S 3014.40 speed-up
2022
I ri
Thirrni