makinë transferuese rrotulluese
LICON RTM8

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2018
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
makinë transferuese rrotulluese
Prodhues:
LICON
model:
RTM8
Viti i ndertimit:
2018
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 514 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
EXW
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

The machine will be provided EXW and is to be collected by 25.09.2023.


The machine can be offered FCA and then collected from 02.10.2023. The disassembly and loading costs for the FCA provision are 15.000 €.TECHNICAL DETAILS


Possible cycle time: 6 s
Station 1: Loading
Station 2: Alignment and clamping
Station 3: Drilling unit SP125/45
Station 3 drilling diameter: 10,8 mm
Tool holder: HSK 50 (IKZ)
slide width / length: 250 / 400 mm
stroke: 250 mm


Station 4: Milling Unit SP 63/20
Station 4 face milling diameter: 3.18 mm (2x in succession)
tool holder: HSK 32
Z-stroke - slide dimension / stroke: 320 x 630 mm / 250 mm
Y-stroke - slide dimension / stroke: 320 x 400 mm / 120 mm
X-stroke - slide dimension / stroke: 580 x 360 mm / 120 mm


Station 5: Turning unit SP 200/70
Station 5 groove diameter: 12.9 mm (IKZ)
slide dimension: 250 x 400 mm
stroke: 250 mm


Station 6: Drilling Unit SP 125/45
Station 6 Drilling diameter: 6.35 and 11.1 mm
tool holder: HSK50 (IKZ)
slide dimension: 250 x 400 mm
stroke: 250 mm


Station 7: Drilling Unit SP 125/45
Station 7 countersink diameter: 11,15 mm
tool holder: HSK50 (IKZ)
slide dimension: 464 x 800 mm
stroke: 400 mm


Station 8: Unloading


Control: Siemens Sinumerik 840 DSL / 27-300 / Sinamics
Positioning rotary indexing table: Hirth face gearingEQUIPMENT • Coolant supply 25 bar (paper belt filter)

 • Chip conveyor

 • loading and unloading belts

 • Extensive documentationReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A12415079
Numri i referencës:
AUC-2308086
Përditëso:
e fundit më 07.09.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 12415079
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 220 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
ankand
Ankandi përfundoi
makinë transferuese rrotulluese
LICON RTM8
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Schleswig-Holstein
1 649 km
Qendra e përpunimit - universale
LICON LiFLEX II 444 i PC B2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Schleswig-Holstein
1 649 km
Qendra e përpunimit - universale
LICON LiFLEX II 444 i PC B2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALICONA Infinite Focus G5 ALICONA Infinite Focus G5 ALICONA Infinite Focus G5 ALICONA Infinite Focus G5 ALICONA Infinite Focus G5 ALICONA Infinite Focus G5 ALICONA Infinite Focus G5 ALICONA Infinite Focus G5 ALICONA Infinite Focus G5
more images
Gjermani Kappeln
1 682 km
Alicona Infinite Focus G5
ALICONA Infinite Focus G5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SILICON + MOT01-300 SILICON + MOT01-300 SILICON + MOT01-300 SILICON + MOT01-300 SILICON + MOT01-300 SILICON + MOT01-300 SILICON + MOT01-300 SILICON + MOT01-300 SILICON + MOT01-300
more images
Serbia Sremska Mitrovica
428 km
Dekoiler - mbështjell
SILICON + MOT01-300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schmitz Cargobull 2 assi porta casse mobili con cassa Schmitz Cargobull 2 assi porta casse mobili con cassa
more images
Italia Pergine Valsugana
(Vendndodhja e tregtarit)
904 km
Kalo ngarkuesin
Schmitz Cargobull 2 assi porta casse mobili con cassa
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gmatick GmbH Silicone Membrane Silicon Silikon rubber Gmatick GmbH Silicone Membrane Silicon Silikon rubber Gmatick GmbH Silicone Membrane Silicon Silikon rubber
more images
Gjermani Verl
1 490 km
Diafragmë silikoni, diafragmë gome natyrale
Gmatick GmbH Silicone Membrane Silicon Silikon rubber
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oesterli Consulting & Engineering MC 400 Oesterli Consulting & Engineering MC 400 Oesterli Consulting & Engineering MC 400 Oesterli Consulting & Engineering MC 400 Oesterli Consulting & Engineering MC 400 Oesterli Consulting & Engineering MC 400
more images
Gjermani Wittenberge
1 462 km
Magnet Crawler MC 400
Oesterli Consulting & Engineering MC 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bruker Alicona Infinite Focus Bruker Alicona Infinite Focus Bruker Alicona Infinite Focus Bruker Alicona Infinite Focus Bruker Alicona Infinite Focus Bruker Alicona Infinite Focus Bruker Alicona Infinite Focus Bruker Alicona Infinite Focus Bruker Alicona Infinite Focus
more images
Gjermani Coesfeld
1 554 km
Pajisja matëse e formës dhe vrazhdësisë InfiniteFocus
Bruker Alicona Infinite Focus
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boy Screw and barrel , for Silicon , 32mm Boy Screw and barrel , for Silicon , 32mm Boy Screw and barrel , for Silicon , 32mm Boy Screw and barrel , for Silicon , 32mm Boy Screw and barrel , for Silicon , 32mm Boy Screw and barrel , for Silicon , 32mm Boy Screw and barrel , for Silicon , 32mm
more images
Sllovakia Trenčín
877 km
makina derdhur injeksion
Boy Screw and barrel , for Silicon , 32mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dr. Schenk SolarInspect Dr. Schenk SolarInspect Dr. Schenk SolarInspect Dr. Schenk SolarInspect Dr. Schenk SolarInspect
more images
Gjermani Borken
1 562 km
Inspektimi Modulet Diellore Crystal Silicon
Dr. Schenk SolarInspect
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Spanja Sant Just Desvern
1 512 km
TABELA SILIKONI DY AKSESH
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RAPHA Membrane Silikon, Naturkautschuk RAPHA Membrane Silikon, Naturkautschuk RAPHA Membrane Silikon, Naturkautschuk
more images
Austria Wang
868 km
Membranë silikoni, gome silikoni
RAPHA Membrane Silikon, Naturkautschuk
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395
more images
Gjermani Remseck am Neckar
1 212 km
Sistemi i dozimit lloji silikoni i mediave pastë
PVA Mi 395
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Francës Nevers
(Vendndodhja e tregtarit)
1 501 km
Shtypja e membranës
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Binder KB 400 Binder KB 400 Binder KB 400 Binder KB 400 Binder KB 400 Binder KB 400 Binder KB 400 Binder KB 400 Binder KB 400
more images
Polonia Żychlin
1 235 km
Kabineti i klimës Binder KB 400 inkubator
Binder KB 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Espec PL-3KPH Espec PL-3KPH Espec PL-3KPH
more images
Gjermani Borken
1 562 km
Dhoma e provës klimatike
Espec PL-3KPH
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus Hereaus
more images
Gjermani Hildesheim
1 449 km
Makinë shëruese UV
Hereaus
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard
more images
Austria Kremsmünster
905 km
Stacioni i ngrohjes dhe presimit DUOFORMER OFERTË SPECIALE!
UNIVERSALFORMERS DUOFORMER Standard
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
Makinë prerëse me ushqim me rrip Elast
GEMI / ABA V 777
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Freising
1 045 km
Etiketuesi i kartonit
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Harris M 600 Harris M 600
more images
Gjermani Bad Dürkheim
1 315 km
Makinë shtypëse rrotulluese
Harris M 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Espec PL-3KPH Espec PL-3KPH Espec PL-3KPH Espec PL-3KPH Espec PL-3KPH Espec PL-3KPH Espec PL-3KPH
more images
Gjermani Borken
1 562 km
Dhoma e provës klimatike
Espec PL-3KPH
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Troester Troester Troester Troester
more images
Gjermani Berlin
1 362 km
Makine petezimi
Troester
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL
more images
Austria Kremsmünster
905 km
Stacioni i ngrohjes dhe presimit DUOFORMER
UNIVERSALFORMERS DUOFORMER S VERTICAL
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Columbus Move Vakuumpresse Columbus Move Vakuumpresse Columbus Move Vakuumpresse Columbus Move Vakuumpresse Columbus Move Vakuumpresse Columbus Move Vakuumpresse Columbus Move Vakuumpresse Columbus Move Vakuumpresse Columbus Move Vakuumpresse
more images
Gjermani Hannover
1 481 km
Pres me vakum membrana Columbus 125x300 XL
Columbus Move Vakuumpresse
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Daub Eco Trad Daub Eco Trad Daub Eco Trad Daub Eco Trad Daub Eco Trad Daub Eco Trad Daub Eco Trad Daub Eco Trad Daub Eco Trad
more images
Gjermani Babenhausen
1 310 km
Ndarës brumi
Daub Eco Trad
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PVA TePla COV 241 Si PVA TePla COV 241 Si PVA TePla COV 241 Si PVA TePla COV 241 Si PVA TePla COV 241 Si
more images
Gjermani Borken
1 571 km
Autoklava e sistemit të trajtimit të nxehtësisë me vakum
PVA TePla COV 241 Si
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C
more images
Gjermani Borken
(Vendndodhja e tregtarit)
1 562 km
Temperatura e dhomës klimatike
Espec PSL-4FP -70°C bis +150°C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gmatick GmbH RM-2 Gmatick GmbH RM-2 Gmatick GmbH RM-2
more images
Gjermani Verl
1 490 km
Cipë gome natyrale
Gmatick GmbH RM-2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graco CM4B1H Graco CM4B1H Graco CM4B1H
more images
Spanja Sant Just Desvern
1 512 km
GRACO CHECK-MATE L20C 5:1 Karroca CM4B1H
Graco CM4B1H
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FANUC A14B - 0048 - 0002 FANUC A14B - 0048 - 0002 FANUC A14B - 0048 - 0002 FANUC A14B - 0048 - 0002 FANUC A14B - 0048 - 0002 FANUC A14B - 0048 - 0002
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
Kontrolli CNC në panelin e kontrollit / termin e operatorit të makinës
FANUC A14B - 0048 - 0002
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C Nordcap RRT101C
more images
Gjermani Buseck
1 368 km
kabineti i rikuperimit
Nordcap RRT101C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IPETRONIK IPETRONIK Innenraumsimulationsbox IPETRONIK IPETRONIK Innenraumsimulationsbox IPETRONIK IPETRONIK Innenraumsimulationsbox IPETRONIK IPETRONIK Innenraumsimulationsbox
more images
Gjermani Borken
1 562 km
kuti simulimi i brendshëm
IPETRONIK IPETRONIK Innenraumsimulationsbox
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NEPATA GmbH UA1650 NEPATA GmbH UA1650 NEPATA GmbH UA1650 NEPATA GmbH UA1650 NEPATA GmbH UA1650 NEPATA GmbH UA1650 NEPATA GmbH UA1650 NEPATA GmbH UA1650
more images
Gjermani Wolnzach
1 066 km
Makinë rimbështjellëse, rimbështjellëse, rimbështjellëse
NEPATA GmbH UA1650
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Polonia Kraków
995 km
Linja e petëzimit - shtypje rul
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MÜLLER MARTINI Pantera MÜLLER MARTINI Pantera MÜLLER MARTINI Pantera MÜLLER MARTINI Pantera
more images
Gjermani Kaarst
1 526 km
Linjë ngjitëse indeline
MÜLLER MARTINI Pantera
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doma-Ker 2011 Feldolgozósor
more images
Hungaria Domaszék
567 km
DMD 15 + DSP 7
Doma-Ker 2011 Feldolgozósor
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wentzky 4R150 Wentzky 4R150 Wentzky 4R150 Wentzky 4R150 Wentzky 4R150 Wentzky 4R150
more images
Italia Gussago
948 km
Makinat e mbulimit
Wentzky 4R150
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APR Solutions Box Plus 2
more images
Gjermani Weil der Stadt
1 223 km
Makinë për mbylljen e kutisë së palosshme
APR Solutions Box Plus 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sinmag Manotrad Sinmag Manotrad Sinmag Manotrad Sinmag Manotrad
more images
Gjermani Babenhausen
1 310 km
Ndarës brumi
Sinmag Manotrad
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAN GRK 100 MAN GRK 100 MAN GRK 100 MAN GRK 100 MAN GRK 100
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
impianti i pastrimit të gazit
MAN GRK 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Horizon CABS 4000-S Line Horizon CABS 4000-S Line Horizon CABS 4000-S Line Horizon CABS 4000-S Line Horizon CABS 4000-S Line
more images
Mbretëria e Bashkuar 1 Thornes Lane Wharf, Wakefield WF1 5RF, UK
2 131 km
binder përsosur
Horizon CABS 4000-S Line
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pagnotta Termomeccanica s.r.l. ST/BT Pagnotta Termomeccanica s.r.l. ST/BT Pagnotta Termomeccanica s.r.l. ST/BT Pagnotta Termomeccanica s.r.l. ST/BT Pagnotta Termomeccanica s.r.l. ST/BT Pagnotta Termomeccanica s.r.l. ST/BT
more images
Italia Deruta
671 km
Furra për trajtime termike
Pagnotta Termomeccanica s.r.l. ST/BT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLUMBUS COLUMBUS
more images
Austria Linz
922 km
ECO-PIONEER Presja e formës së nxehtësisë, presa me vakum
COLUMBUS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bullgaria Plovdiv
399 km
Lazer me fibra 30 W
ODMTECH
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
S.E.A. TEZZE di ARZIGNANO (VI) 15 kv /400v - 50hz - 400kva DYN11 S.E.A. TEZZE di ARZIGNANO (VI) 15 kv /400v - 50hz - 400kva DYN11
more images
Italia La Maddalena
900 km
TRANSFORMATOR I MBUSHUR ME VAJ TENSIONI MESEM
S.E.A. TEZZE di ARZIGNANO (VI) 15 kv /400v - 50hz - 400kva DYN11
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Binder MKF 720 Binder MKF 720 Binder MKF 720 Binder MKF 720 Binder MKF 720 Binder MKF 720 Binder MKF 720
more images
Polonia Żychlin
1 235 km
Dhomë klimatike lidhëse MKF 720
Binder MKF 720
Thirrni