Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox
Letina ZB 2000 A14

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2017
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Brodsko-posavska županija Kroacia
Më shumë ankande
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox Letina ZB 2000 A14

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Sistemi i pirjes së birrës prej çeliku inox
Prodhues:
Letina
model:
ZB 2000 A14
Viti i ndertimit:
2017
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja e listimit:
Brodsko-posavska županija, Kroacia Kroacia – Largësia: përafërsisht 477 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
5 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

Stainless steel beer brewing system - small/microbrewery manufactured in the EU

Year of construction: 2017, first use in 2018
Beer brewery for sale due to closure of business.

The brewing system was used in a small brewery and consists of the following parts Pressure tank fermentation vat, water cooler, stainless steel tank KESSEL, stainless steel tank - TANK OT 1250/900 L, wort pump - pump GEA Hilge HYGIA, plate wort cooler IPROS, isobaric filler for 4 bottles ISO 4, compressor


Operating time: 23 brewsTECHNICAL DETAILS
Capacity: 2000 l/month


Pressure tank: Letina ZB 2000 A14 fermentation vat A14
Volume/usable volume fermentation vat: approx. 2500/2000 l
Insulation: PU foam 60 mm with stainless steel outer jacket
Jacket diameter: fi1275/1395 x 1500 mm
Total height: 3300 mm
Cover: domed
Connection: DN100 with plug for dry hopping
Base shape: conical, 60°
Other: Vacuum valve, safety valve, ladder support, type plate with card, CIP wash ball + pipe and ball valve DN25, pressure regulator with pressure gauge, test valve DN15 DIN, level indicator NW15, Letina - double jacket for cooling on jacket and bottom, carbonation set - CO2 dispenser


Mobile water cooler: RVEN 3-S + 1
Glycol cooling: down to -5 °C
Cooling capacity: 1.5 kW
Storage tank: 30 liters
Fan: 0.35 kW
Pump: Ebara pump (1.5 kW, 230 V)
Other: automatic outlet, plasticized housing, digital processors, Tecumseh compressor, stainless steel coil evaporator, glycol 20 liters + material for connection to the tank


Stainless steel tank: KESSEL
Stainless steel tank volume: 1600 l
Other: closed combustion chamber, reinforced welded base, flat base, valves, elbows, reducing nuts, hose coupling + level indicator

Stainless steel tank: TANK OT 1250 (MLT)
Volume: 1250 l
Other: open stainless steel tank for use in the food industry, coated with heat-insulating sponge, dust cover, reinforced welded base, flat base, 310x440 mm side door, NMC plate insulation, level indicator, removable perforated base fi 1100 mm


Stainless steel container: TANK OT 900 (HLT)
Volume: 900 l
Other: open stainless steel tank for use in the food industry, coated with heat-insulating sponge, dust cover, reinforced welded base, flat base, NMC plate insulation, level indicator, measuring scale


Cube pump: GEA HILGE type Hygia
Capacity: 2 or 4 m³/h
Delivery head: 25 m
Medium: Hot wort 100 °C
Housing material: AISI 316
Motor: 1.5 kW, 2900 rpm
Other: Ra ≤ 3.2 um Impeller material: AISI 316 L, Ra ≤ 3.2 um Connections: DN40, DIN11851 El.


Plate wort cooler: IPROS NT50X-CDS-10
Capacity: 2,000 l/h
Wort temperature: 100 °C
Outlet temperature
Reklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icontransferim
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A16212661
Numri i referencës:
AUC-2405124
Përditëso:
e fundit më 29.05.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 16212661
SiegelSiegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Kroacia Kroacia
Largësia: përafërsisht 477 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
Fabrika e birrës Letina ZB 2000
more images
Kroacia Zagreb
625 km
Fabrika e birrës
LetinaZB 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tavolina e bukëpjekësit Köhler AT 2000 ZB
more images
Gjermani Babenhausen
1 310 km
Tavolina e bukëpjekësit
KöhlerAT 2000 ZB
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SSI Schäfer R3000 ZB 4313 L 2000 copë SSI Schäfer ZB 4313 L
SSI Schäfer R3000 ZB 4313 L 2000 copë SSI Schäfer ZB 4313 L
SSI Schäfer R3000 ZB 4313 L 2000 copë SSI Schäfer ZB 4313 L
SSI Schäfer R3000 ZB 4313 L 2000 copë SSI Schäfer ZB 4313 L
more images
Gjermani Herdorf
1 426 km
SSI Schäfer R3000 ZB 4313 L 2000 copë
SSI Schäfer ZB 4313 L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi me vrima të gjata CMA 2000 CMA Economy
Makinë shpimi me vrima të gjata CMA 2000 CMA Economy
Makinë shpimi me vrima të gjata CMA 2000 CMA Economy
more images
Belgjika Waregem
1 681 km
Makinë shpimi me vrima të gjata
CMA 2000CMA Economy
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC + automatizim SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
Torno CNC + automatizim SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
Torno CNC + automatizim SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
Torno CNC + automatizim SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
Torno CNC + automatizim SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
Torno CNC + automatizim SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
more images
Gjermani Neunburg vorm Wald
1 095 km
Torno CNC + automatizim
SMEC NS 2000 AM+ Cubebox RT 12 kg
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
Makinë pastruese Nilfisk SC 2000 EcoFlex - 6 Monate Garantie
more images
Gjermani Velten
1 388 km
Makinë pastruese
Nilfisk SC 2000 EcoFlex- 6 Monate Garantie
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
Edgebander SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
more images
Sllovenia Dobrave 3, 1236 Trzin, Slovenia
714 km
Edgebander
SCM OLIMPIA 2000SCM 2000 EDGE BANDING
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC MORI SEIKI NTX 2000 HSC NTX 2000 HSC
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC MORI SEIKI NTX 2000 HSC NTX 2000 HSC
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC MORI SEIKI NTX 2000 HSC NTX 2000 HSC
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC MORI SEIKI NTX 2000 HSC NTX 2000 HSC
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC MORI SEIKI NTX 2000 HSC NTX 2000 HSC
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC MORI SEIKI NTX 2000 HSC NTX 2000 HSC
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC MORI SEIKI NTX 2000 HSC NTX 2000 HSC
more images
Gjermani Düsseldorf
1 516 km
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC
MORI SEIKI NTX 2000 HSCNTX 2000 HSC
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kutipunues i rëndë Boxmaker 2000 x 9999 mm
Kutipunues i rëndë Boxmaker 2000 x 9999 mm
Kutipunues i rëndë Boxmaker 2000 x 9999 mm
Kutipunues i rëndë Boxmaker 2000 x 9999 mm
Kutipunues i rëndë Boxmaker 2000 x 9999 mm
Kutipunues i rëndë Boxmaker 2000 x 9999 mm
more images
Rumania Timișoara
522 km
Kutipunues i rëndë
Boxmaker 2000 x 9999 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos KRAFT KDB 2000 , Ø 1000-3000mm
Përballë tornos KRAFT KDB 2000 , Ø 1000-3000mm
Përballë tornos KRAFT KDB 2000 , Ø 1000-3000mm
more images
Gjermani Stockstadt am Rhein
1 324 km
Përballë tornos
KRAFT KDB 2000, Ø 1000-3000mm
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tank Quick 2000 Ltd. QuickBin 1800
Tank Quick 2000 Ltd. QuickBin 1800
Tank Quick 2000 Ltd. QuickBin 1800
more images
Hungaria Tiszavasvári
763 km
Tank
Quick 2000 Ltd.QuickBin 1800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Transformator Trafo-Union 2000 kVA Gießharz 2000 10/0,4 kV 1991
more images
Gjermani Langenhagen
1 485 km
Transformator
Trafo-Union 2000 kVA Gießharz2000 10/0,4 kV 1991
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
Saldator rrjetë SMH 2000 2000
more images
Kroacia Đakovo
484 km
Saldator rrjetë
SMH 20002000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
Heavy Duty torno wmw NILES DLZ 630 III 2000
more images
Hungaria Tata
737 km
Heavy Duty torno
wmw NILES DLZ 630 III 2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse sipërfaqësore Minini 2000 613A
Makinë bluarëse sipërfaqësore Minini 2000 613A
Makinë bluarëse sipërfaqësore Minini 2000 613A
Makinë bluarëse sipërfaqësore Minini 2000 613A
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Jelah
429 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Minini 2000613A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lëmues me rrip të gjerë unitek 2000
Lëmues me rrip të gjerë unitek 2000
Lëmues me rrip të gjerë unitek 2000
more images
Mbretëria e Bashkuar Buckland Dinham
2 058 km
Lëmues me rrip të gjerë
unitek 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikser elektrik planet Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
Mikser elektrik planet Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
Mikser elektrik planet Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
Mikser elektrik planet Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
Mikser elektrik planet Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
Mikser elektrik planet Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
more images
Polonia Mława
1 332 km
Mikser elektrik planet
Mieszałka Mixer 2000-3000 LiterMieszałka
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Transformator GBE Gießharz 2000 kVA 20/0,4 kV ED3R24. Öko1 IP00
Transformator GBE Gießharz 2000 kVA 20/0,4 kV ED3R24. Öko1 IP00
more images
Gjermani Langenhagen
1 485 km
Transformator
GBE Gießharz 2000 kVA 20/0,4 kVED3R24. Öko1 IP00
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
more images
Hungaria Tatabánya
726 km
Vinç ngritës me zinxhir vinç shtëpie
DEMAG 2000 kg KettenzugPK 10 N-F (2796)
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
Gërshërë hidraulike gijotinë GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
more images
Hungaria Tata
737 km
Gërshërë hidraulike gijotinë
GEFI LV5-20002000mm x5mm
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
Makinë e lakimit të rrumbullakët STANKO 2000 x 10 PK 2220
more images
Gjermani Werdau
1 222 km
Makinë e lakimit të rrumbullakët
STANKO 2000 x 10PK 2220
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
Makinat e lakimit HM 2000
more images
Lituania Avižieniai
1 560 km
Makinat e lakimit
HM 2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i filtrimit Quick 2000 Quick Liquid Filt
Sistemi i filtrimit Quick 2000 Quick Liquid Filt
Sistemi i filtrimit Quick 2000 Quick Liquid Filt
Sistemi i filtrimit Quick 2000 Quick Liquid Filt
Sistemi i filtrimit Quick 2000 Quick Liquid Filt
Sistemi i filtrimit Quick 2000 Quick Liquid Filt
Sistemi i filtrimit Quick 2000 Quick Liquid Filt
Sistemi i filtrimit Quick 2000 Quick Liquid Filt
more images
Hungaria Tiszavasvári
763 km
Sistemi i filtrimit
Quick 2000 Quick Liquid Filt
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pozicionizues me 3 boshte 1500 kg përfshirë çakun 500 mm Automa 2000 SPK 1500
Pozicionizues me 3 boshte 1500 kg përfshirë çakun 500 mm Automa 2000 SPK 1500
Pozicionizues me 3 boshte 1500 kg përfshirë çakun 500 mm Automa 2000 SPK 1500
Pozicionizues me 3 boshte 1500 kg përfshirë çakun 500 mm Automa 2000 SPK 1500
Pozicionizues me 3 boshte 1500 kg përfshirë çakun 500 mm Automa 2000 SPK 1500
more images
Norvegjia 4323 Sandnes, Norway
2 210 km
Pozicionizues me 3 boshte 1500 kg përfshirë çakun 500 mm
Automa 2000SPK 1500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
more images
Gjermani Lingen
1 600 km
Furra ripërtëritëse Vitronics Soltec, lloji: 6638 Quantis Pro viti i prodhimit
Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Thirrni