lazer shënuar Sys-Komp Faserlaser IPG

2017
Viti i prodhimit
makinë të re
Lloji i ofertës
D - Bayern
vend

MACHINE DATA

lloj makine
lazer shënuar
prodhues
Sys-Komp
Model
Faserlaser IPG
Numër serik
FL20
Viti i prodhimit
2017
kusht
i ri
I RI

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
D - Bayern
thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3392647
Rifreskimi i fundit
në 30.01.2018
parë
23556 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Fiber laser system for integration into a production line, or as laser class IV system
Gladly we offer with a complete laser safety cabin.

IPG fibre laser laser type 20 Watts or 20 Watt pulsed MOPA JBT
Inkl.Software weldMARK
82mpwkiqh
PC. Mouse keyboard...
Caption box 170 mm x 170 mm
Red-light laser

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


SELLERS

Sys-Komp

Personi kontaktues:Herr Horst Kopp

Heuchling 31

91224 Pommelsbrunn, Deutschland

regjistruar që nga viti: 2016

6 reklama në internet

SYS-KOMP Herstellung und Vertrieb von Lasersystemen. Handarbeitsplätze, Integrationen, Maschinenbau

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 09154 915081
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  09154 915081
  personi i kontaktit:
  Zoti Horst Kopp
  ID Machine:
  A3392647 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave