Makinë universale për bluarjen e veglave
Kunzmann WF 9 CNC

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2001
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 496 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë universale për bluarjen e veglave
Prodhues:
Kunzmann
model:
WF 9 CNC
Numri i makinës:
390031
Viti i ndertimit:
2001
Shteti:
gati per perdorim (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Nordrhein-Westfalen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 496 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
500 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

including toolmaker's table and one electronic handwheel each for X/Y/Z


TECHNICAL DETAILS

x-way: 900 mm
y-way: 600 mm
z-travel: 600 mm
spindle speeds: 1 - 5000 rpm

table size: 1200 x 600 mm
rotary table diameter: 750 x 500 mm
spindle mounting: SK 40
Control: TNC 426

drive power: 18 KVA
feed rate: 0 - 10.000 mm/min
rapid traverse: 10 m/min
tool changing device: 24 pos.


MACHINE DETAILS

total power requirement: 11 kW
machine weight: approx. 5 t
space requirement: approx. 3,8 x 3 x 2,6 m

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A9751604
Numri i referencës:
AUC-230526
Përditëso:
e fundit më 22.05.2023

Kontaktoni

Max Fiene
Personi i kontaktit: Max Fiene
ID e makinës: 9751604
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 496 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 4 CNC Kunzmann WF 4 CNC Kunzmann WF 4 CNC Kunzmann WF 4 CNC Kunzmann WF 4 CNC Kunzmann WF 4 CNC
more images
6
Gjermani Blumberg
1185 km
Mulliri i veglave
Kunzmann WF 4 CNC
2003
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650
more images
10
Gjermani Bühl
1262 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
KUNZMANN WF 650
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3
more images
8
Gjermani Ubstadt-Weiher
1270 km
Makinë bluarëse CNC
Kunzmann WF 7/3
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Makinë mulliri - universale
KUNZMANN WF 4/3 TNC 124
1996
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 7/3 TNC 310 Kunzmann WF 7/3 TNC 310 Kunzmann WF 7/3 TNC 310 Kunzmann WF 7/3 TNC 310 Kunzmann WF 7/3 TNC 310
more images
5
Gjermani Walzbachtal
1262 km
Makinë bluarëse CNC
Kunzmann WF 7/3 TNC 310
1998
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D Kunzmann WF 650 - 840D
more images
14
Gjermani Kirchheim unter Teck
1188 km
Makinë universale për bluarjen e veglave
Kunzmann WF 650 - 840D
2007
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë mulliri - universale
KUNZMANN WF 4
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 5 KUNZMANN WF 5 KUNZMANN WF 5 KUNZMANN WF 5 KUNZMANN WF 5 KUNZMANN WF 5 KUNZMANN WF 5 KUNZMANN WF 5
more images
8
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
Makinë mulliri - universale
KUNZMANN WF 5
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 3/4 KUNZMANN WF 3/4 KUNZMANN WF 3/4 KUNZMANN WF 3/4 KUNZMANN WF 3/4 KUNZMANN WF 3/4
more images
6
Gjermani Hessisch Lichtenau
1375 km
universiteti Makinë për bluarjen e veglave NC
KUNZMANN WF 3/4
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 7 - TNC 355 KUNZMANN WF 7 - TNC 355 KUNZMANN WF 7 - TNC 355 KUNZMANN WF 7 - TNC 355 KUNZMANN WF 7 - TNC 355
more images
5
Gjermani Göppingen
1178 km
Makinë mulliri - universale
KUNZMANN WF 7 - TNC 355
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 7 / TNC 355 Kunzmann WF 7 / TNC 355 Kunzmann WF 7 / TNC 355 Kunzmann WF 7 / TNC 355 Kunzmann WF 7 / TNC 355 Kunzmann WF 7 / TNC 355 Kunzmann WF 7 / TNC 355
more images
7
Gjermani Hamburg
1577 km
Makinë bluarje universale e veglave CNC
Kunzmann WF 7 / TNC 355
1990
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124
more images
4
Gjermani Feucht
1152 km
Makinë mulliri universale
Kunzmann WF 4/3 TNC 124
2008
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 7-3 Kunzmann WF 7-3 Kunzmann WF 7-3 Kunzmann WF 7-3
more images
4
Gjermani Weiterstadt
1324 km
Makine frezimi
Kunzmann WF 7-3
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 600M Kunzmann WF 600M Kunzmann WF 600M Kunzmann WF 600M Kunzmann WF 600M Kunzmann WF 600M Kunzmann WF 600M Kunzmann WF 600M
more images
8
Gjermani Ubstadt-Weiher
1270 km
Makine frezimi
Kunzmann WF 600M
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 4/3 KUNZMANN WF 4/3 KUNZMANN WF 4/3 KUNZMANN WF 4/3 KUNZMANN WF 4/3 KUNZMANN WF 4/3
more images
6
Gjermani Waiblingen
1204 km
Mulliri i veglave
KUNZMANN WF 4/3
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 600 MC Kunzmann WF 600 MC Kunzmann WF 600 MC Kunzmann WF 600 MC
more images
4
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Makine frezimi
Kunzmann WF 600 MC
2015
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3 Kunzmann WF 4/3
more images
6
Zvicra Reiden
1185 km
Makinë bluarje universale CNC
Kunzmann WF 4/3
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3
more images
7
Gjermani Heilbronn
1237 km
Makinë universale për bluarjen e veglave
Kunzmann WF 7/3
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3 Kunzmann WF 7/3
more images
8
Gjermani Haiger
(Vendndodhja e tregtarit)
1409 km
Makinë bluarëse CNC
Kunzmann WF 7/3
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124
more images
5
Gjermani Remchingen
1256 km
Makinë universale frezimi dhe shpimi
Kunzmann WF 4/3 TNC 124
2001
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3
more images
3
Gjermani Waiblingen
1204 km
Mulliri i veglave
KUNZMANN WF 7/3
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650
more images
13
Zvicra Beringen
1173 km
Qendër e përpunimit vertikal
KUNZMANN WF 650
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 5/3 KUNZMANN WF 5/3 KUNZMANN WF 5/3 KUNZMANN WF 5/3 KUNZMANN WF 5/3 KUNZMANN WF 5/3
more images
6
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Tool frezë
KUNZMANN WF 5/3
1990
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124
more images
5
Gjermani Remchingen
1256 km
Makinë universale frezimi dhe shpimi
Kunzmann WF 4/3 TNC 124
2002
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3
more images
6
Gjermani Waiblingen
1204 km
Mulliri i veglave
KUNZMANN WF 7/3
1997
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 7/3 TNC 124 Kunzmann WF 7/3 TNC 124 Kunzmann WF 7/3 TNC 124 Kunzmann WF 7/3 TNC 124
more images
4
Gjermani Remchingen
1256 km
Makinë universale frezimi dhe shpimi
Kunzmann WF 7/3 TNC 124
2002
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 410 M TNC 128 KUNZMANN WF 410 M TNC 128 KUNZMANN WF 410 M TNC 128 KUNZMANN WF 410 M TNC 128
more images
4
Gjermani Waiblingen
1204 km
Mulliri i veglave
KUNZMANN WF 410 M TNC 128
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF 4/3 TNC 310 Kunzmann WF 4/3 TNC 310 Kunzmann WF 4/3 TNC 310 Kunzmann WF 4/3 TNC 310 Kunzmann WF 4/3 TNC 310
more images
5
Gjermani Remchingen
1256 km
Makinë universale frezimi dhe shpimi
Kunzmann WF 4/3 TNC 310
2004
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3 KUNZMANN WF 7/3
more images
5
Gjermani Waiblingen
1204 km
Mulliri i veglave
KUNZMANN WF 7/3
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3 Kunzmann WF7/3
more images
11
Gjermani Ubstadt-Weiher
1270 km
Makinë bluarëse CNC
Kunzmann WF7/3
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3 KUNZMANN WF4/3
more images
13
Zvicra Beringen
1173 km
Makinë bluarëse CNC
KUNZMANN WF4/3
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS TDK 1000/9 PEDDINGHAUS TDK 1000/9 PEDDINGHAUS TDK 1000/9 PEDDINGHAUS TDK 1000/9
more images
4
Mbretëria e Bashkuar 20 Vaux Rd, Finedon Road Industrial Estate, Wellingborough NN8 4TG, UK
2007 km
LINE SHPIM AUTOMATIKE CNC
PEDDINGHAUS TDK 1000/9
1983
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155 Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155
more images
15
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Paneli i kontrollit/Kontrolli CNC
Heidenhain Mikron TNC 155 WF 51C/155
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Hessisch Lichtenau
1375 km
CNC makinë metalprerëse
MIKRON WF 21 D
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Intorex TMC 3000 Intorex TMC 3000 Intorex TMC 3000 Intorex TMC 3000 Intorex TMC 3000
more images
5
Gjermani
1491 km
Intorex TMC 3000, qendër përpunimi me CNC
Intorex TMC 3000
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC Waterjet Italy WF 1630 CNC
more images
10
Lituania Lithuania
1584 km
Makineri për prerjen e ujit
Waterjet Italy WF 1630 CNC
2003
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fermat WF 13 R CNC Fermat WF 13 R CNC Fermat WF 13 R CNC
more images
3
Republika Çeke Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
933 km
Mulli i mërzitshëm i pllakave
Fermat WF 13 R CNC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D
more images
4
Gjermani Augsburg
1086 km
Makinë bluarje CNC vertikale
Mikron WF 21 D
1988
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heidenhain Mikron PL 110 B WF 51C/155 Heidenhain Mikron PL 110 B WF 51C/155 Heidenhain Mikron PL 110 B WF 51C/155 Heidenhain Mikron PL 110 B WF 51C/155 Heidenhain Mikron PL 110 B WF 51C/155 Heidenhain Mikron PL 110 B WF 51C/155
more images
6
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Kontrolli CNC i bordit të energjisë
Heidenhain Mikron PL 110 B WF 51C/155
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Root
1150 km
makine CNC bluarje
MIKRON WF 41 C
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikron WF 32 C Mikron WF 32 C Mikron WF 32 C Mikron WF 32 C Mikron WF 32 C
more images
5
Gjermani Haiger
1409 km
Makinë mulliri me vegla CNC
Mikron WF 32 C
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung
more images
4
Gjermani Staufenberg
1394 km
makine CNC bluarje
KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung
1995
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MIKRON WF 41 C MIKRON WF 41 C
more images
2
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
makine CNC bluarje
MIKRON WF 41 C
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bahmüller B 45-9 CNC Bahmüller B 45-9 CNC Bahmüller B 45-9 CNC Bahmüller B 45-9 CNC Bahmüller B 45-9 CNC Bahmüller B 45-9 CNC
more images
6
Gjermani Bad Friedrichshall
1241 km
Bluarje cilindrike e brendshme dhe e jashtme - përpunim i fortë
Bahmüller B 45-9 CNC
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOKOE WF 3/12 N BOKOE WF 3/12 N
more images
2
Gjermani Bretzfeld
1227 km
Makinë vertikale CNC
BOKOE WF 3/12 N
1996
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikron WF 51 C Mikron WF 51 C Mikron WF 51 C Mikron WF 51 C Mikron WF 51 C Mikron WF 51 C
more images
6
Austria Dellach
(Vendndodhja e tregtarit)
837 km
makine CNC bluarje
Mikron WF 51 C
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155 MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155
more images
6
Gjermani Staufenberg
1394 km
Makinë bluarëse CNC
MIKRON WF 21 C Heidenhain TNC 155
1986
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121 MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121
more images
5
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
CNC machine universale mulliri
MIKRON WF 2 / 3 DP mit HEIDENHAIN TNC 121
1981
dore e dyte
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Luckenwalde
1329 km
Makina bluarje
Kunzmann WF4/3
2009
e mire (e perdorur)
Tregtar i verifikuar