Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

kamion-cisternë
Kässbohrer Gülle Tankwagen Auflieger Edelstahl STN L
I RI

Çmim fiks pa përfshirë TVSH
75.200 €
Lloji i ofertës
makinë të re
vend
47574 Goch, Germany

MACHINE DATA

lloj makine:
kamion-cisternë
prodhues:
Kässbohrer
Model:
Gülle Tankwagen Auflieger Edelstahl STN L
Numër serik:
NEW-49
kusht:
i ri

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim:
75.200 € Çmim fiks pa përfshirë TVSH
vend:
47574 Goch, Germany

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A5890830
Referenca nr.:
20048662
Rifreskimi i fundit:
në 18.06.2021

SHITëS

KTH-Trailer GmbH

Personi kontaktues:Theo Peters

Siemensstr.59

47574 Goch, Gjermani

regjistruar që nga viti: 2021

53 reklama në internet

Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
NB: Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!
Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.