jointer Cyklop AFK 6

1.450 EUR
Çmim fiks pa përfshirë TVSH
1958
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
26215 Wiefelstede, Germany
vend

MACHINE DATA

lloj makine
jointer
prodhues
Cyklop
Model
AFK 6
Numër serik
32060
Viti i prodhimit
1958
kusht
i përdorur
mirë

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
1.450 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
vend
26215 Wiefelstede, Germany
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A1797016
Referenca nr.
8059
Rifreskimi i fundit
në 20.07.2018
parë
286080 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM


Hh8zktj3y


SELLERS

Theodor Eberlei GmbH & Co. KG

Personi kontaktues:Herr Herr Kreye / Herr Eberlei

Stahlstraße 37

26215 Wiefelstede, Deutschland

regjistruar që nga viti: 2002

9670 reklama në internet

Handel mit Gebrauchtmaschinen , z. B. Werkzeugmaschinen, Holzbearbeitungsmaschinen, Baugeräte, Nutzfahrzeuge, Gabelstapler, Elektromotoren, Elektrotechnik und vieles mehr.

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 04402 86366-0
  faks: 04402 86366-49
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  04402 86366-0
  personi i kontaktit:
  Zoti Herr Kreye / Herr Eberlei
  ID Machine:
  8059 - Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 04402 86366-49
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave