Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

kamion traktor Standard
Iveco Stralis xp 510 Intarder E6 2017
I RI

Viti i prodhimit
2017
Lloji i ofertës
përdorur
vend
81025 Marcianise - Caserta- Ce, Italy

MACHINE DATA

lloj makine:
kamion traktor Standard
prodhues:
Iveco
Model:
Stralis xp 510 Intarder E6 2017
Viti i prodhimit:
2017
kusht:
i përdorur

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend:
81025 Marcianise - Caserta- Ce, Italy

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A5890839
Referenca nr.:
20049404
Rifreskimi i fundit:
në 18.06.2021

SHITëS

Domenico Truck Srl

Personi kontaktues:Sig. Dino - Sig. Domenico

SS Sannitica Km 87

81025 Marcianise - Caserta- Ce, Itali

regjistruar që nga viti: 2021

54 reklama në internet

Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
NB: Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!
Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.