Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Furgon i panelit
Iveco 35S16A8 V
I RI

Çmim fiks pa përfshirë TVSH
22.900 €
Viti i prodhimit
2019
Lloji i ofertës
përdorur
vend
22113 Hamburg, Germany

MACHINE DATA

lloj makine:
Furgon i panelit
prodhues:
Iveco
Model:
35S16A8 V
Numër serik:
KUA2130195
Viti i prodhimit:
2019
kusht:
i përdorur

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim:
22.900 € Çmim fiks pa përfshirë TVSH
vend:
22113 Hamburg, Germany

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A5890833
Referenca nr.:
20048933
Rifreskimi i fundit:
në 18.06.2021

SHITëS

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

Personi kontaktues:Herr Drabek

Andreas-Meyer-Straße 35

22113 Hamburg, Gjermani

regjistruar që nga viti: 2021

29 reklama në internet

Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
NB: Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!
Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.
Neuwied-Engers, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
2021
i ri
Neuwied-Engers, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
2021
i ri
Neuwied-Engers, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
2019
i përdorur