Makinë që fundoset
INGERSOLL CENTER 400

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2000
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë që fundoset
Prodhues:
INGERSOLL
model:
CENTER 400
Viti i ndertimit:
2000
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Hungaria Hungaria – Largësia: përafërsisht 698 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:
montimi dhe instalimi:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS

Travels (X/Y/Z): 400 / 300 / 300 mm
table size X: 550 mm
table size Y: 470 mm
Electrode changer: 20-fold
working container: 650 × 500 × 340 mm
quill clamping fixture: system 3R

EQUIPMENT/SCOPE OF SUPPLY

- C-axis

- Fire extinguishing system

- Supplied with some holders

- manuals

- floppy disks

- Magnetic table not included


This auction is held in cooperation with a dealer active on Machine Finder since 2007.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

tarifa e ankandit:
18,0 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkim dhe kosto të transportit, si dhe tarifën e ankandit dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A7544261
Numri i referencës:
AUC-221019
Përditëso:
e fundit më 04.10.2022

Kontaktoni

Max Fiene
Personi i kontaktit: Max Fiene
ID e makinës: 7544261
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Rheinland-Pfalz
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 399 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2
more images
6
Gjermani Goldenstedt
(Vendndodhja e tregtarit)
1567 km
Makinë që fundoset
INGERSOLL Center 400-2
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis)
more images
7
Gjermani Bünde
(Vendndodhja e tregtarit)
1510 km
Makinë që fundoset
INGERSOLL Center 400 (+ C-axis)
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400
more images
6
Gjermani Emmelshausen
1399 km
Makinë në errësirë
INGERSOLL CENTER 400
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OPS INGERSOLL Speed Hawk 550 OPS INGERSOLL Speed Hawk 550
more images
2
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1303 km
Qendra e përpunimit HSC me 5 boshte
OPS INGERSOLL Speed Hawk 550
2016
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs
more images
15
Gjermani Burgoberbach
1171 km
Qendra e përpunimit / qendra e bluarjes
INGERSOLL OPS 650 5 Achs
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550
more images
8
Gjermani Kaufungen
1387 km
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
OPS Ingersoll Speed Hawk 550
2015
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400
more images
11
Gjermani Bitburg
1442 km
Qendra e përpunimit CNC me defekt
IMA BIMA / 310/120/400
2001
zgarë e dëmtuar e pjesëve të këmbimit (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17)
more images
10
Gjermani Oelde
1496 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
SPINNER TC 400-52 MC (*17)
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400
more images
6
Gjermani Freiburg i. Br.
(Vendndodhja e tregtarit)
1241 km
Qendra horizontale e përpunimit
Haas EC-400
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2
more images
8
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
MAGDEBURG M 400 U-2
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS
more images
10
Gjermani Hattingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC - vertikale
EMAG VSC 400 DDS
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM C 400 TS
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM C 400 TS
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400
more images
7
Gjermani Goldenstedt
(Vendndodhja e tregtarit)
1567 km
CNC Turning- dhe mulliri Center
GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heckert  CWK 400 Heckert  CWK 400 Heckert  CWK 400 Heckert  CWK 400 Heckert  CWK 400 Heckert  CWK 400
more images
6
Gjermani Hamburg
1577 km
Qendra e përpunimit CNC
Heckert CWK 400
1997
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO
more images
10
Gjermani Velen
1561 km
Torno qendrore dhe torno gishti
UWM 400 x 1000 DRO
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic
more images
9
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Qendra e përpunimit - horizontale
STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Root
1150 km
Qendra vertikale për bluarje CNC
DOOSAN DNM 400
2008
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STARRAG-HECKERT CWK 400 D STARRAG-HECKERT CWK 400 D
more images
2
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
Qendra e përpunimit - horizontale
STARRAG-HECKERT CWK 400 D
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bottrop-Grafenwald
(Vendndodhja e tregtarit)
1538 km
Torno qendrore dhe torno gishti
ZMM CU 400 x 1000 MT
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D
more images
6
Gjermani Halberstadt
1383 km
Qendra e përpunimit CNC - Horizontal
STARRAG HECKERT HEC 400 D
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2
more images
12
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Qendra e përpunimit (horizontale)
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2
2008
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630
more images
15
Italia Sesto Calende
1061 km
Qendër pune
IMA Bima 400/140/630
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO
more images
10
Gjermani Velen
1561 km
Torno qendrore dhe torno gishti
HBM 400 x 1000 DRO
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MIKRON XSM 400 U MIKRON XSM 400 U
more images
2
Zvicra Niederhelfenschwil
(Vendndodhja e tregtarit)
1121 km
Qendra e përpunimit - universale
MIKRON XSM 400 U
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM CU 400 x 1000 M ZMM CU 400 x 1000 M ZMM CU 400 x 1000 M ZMM CU 400 x 1000 M
more images
4
Gjermani Bottrop-Grafenwald
(Vendndodhja e tregtarit)
1538 km
Torno qendrore dhe torno gishti
ZMM CU 400 x 1000 M
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs
more images
15
Gjermani Burgoberbach
1171 km
Qendër përpunimi / frezë CNC
Mikron XSM 400 U 5 Achs
2008
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY
more images
5
Gjermani Göppingen
1178 km
Qendër torte-frezimi CNC
Mazak Integrex 400-IISY
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK INTEGREX 400 Y MAZAK INTEGREX 400 Y MAZAK INTEGREX 400 Y MAZAK INTEGREX 400 Y MAZAK INTEGREX 400 Y MAZAK INTEGREX 400 Y
more images
6
Francës arnage
1750 km
Center de tournage CNC
MAZAK INTEGREX 400 Y
2001
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kraft (Pinacho) KTH 400-105x2000 (m. C-Achse)
more images
1
Gjermani Stockstadt am Rhein
1324 km
CNC Turning- dhe mulliri Center
Kraft (Pinacho) KTH 400-105x2000 (m. C-Achse)
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400
more images
9
Gjermani Olching
1051 km
Qendër e përpunimit me 5 akse
Axon LU-400
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM CU 400 x 4000 M ZMM CU 400 x 4000 M ZMM CU 400 x 4000 M ZMM CU 400 x 4000 M
more images
4
Gjermani Bottrop-Grafenwald
(Vendndodhja e tregtarit)
1538 km
Torno qendrore dhe torno gishti
ZMM CU 400 x 4000 M
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KONDIA five 400 KONDIA five 400
more images
2
Gjermani Kirchheim bei München
1025 km
Universal Machining Center
KONDIA five 400
2011
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OKUMA  MA 400 HA
more images
1
Italia Cologno Monzese
1007 km
QENDRA E MAKINIMIT HORIZONTAL OKUMA
OKUMA MA 400 HA
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U
more images
14
Zvicra Zuchwil
1209 km
Qendër përpunimi
Mikron HSM 400 U
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400
more images
7
Italia Via Nicola Calipari, 6, 24061 Albano Sant'Alessandro BG, Italy
980 km
Qendra horizontale e përpunimit
Mazak HTC 400
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
more images
15
Zvicra Beringen / Schaffhausen
1172 km
Qendra torno
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bottrop-Grafenwald
(Vendndodhja e tregtarit)
1538 km
Torno qendrore dhe torno gishti
ZMM CU 400 x 1000
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bullgaria Asenovgrad
404 km
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC
Hitachi Seiki Super Hicell 400
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heckert CWK 400 Heckert CWK 400 Heckert CWK 400 Heckert CWK 400
more images
4
Gjermani Chemnitz
1214 km
qendra horizontale e përpunimit
Heckert CWK 400
1998
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weingartner mpmc 400-3000 Weingartner mpmc 400-3000 Weingartner mpmc 400-3000 Weingartner mpmc 400-3000 Weingartner mpmc 400-3000
more images
5
Shtetet e Bashkuara të Amerikës El Cajon
10705 km
Qendra e përpunimit me shumë qëllime 5 Aksi
Weingartner mpmc 400-3000
2017
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 400 (BT40)
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Qendër e përpunimit vertikal
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 400 (BT40)
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400
more images
10
Austria Ried im Innkreis
946 km
Qendër e përpunimit me 5 akse
Wanderer alpha 400
2003
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bottrop-Grafenwald
(Vendndodhja e tregtarit)
1538 km
Torno qendrore dhe torno gishti
ZMM CU 400 x 2000
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400
more images
15
Zvicra Bienne
1225 km
TIPI "MICRON" HSM-400
Mikron HSM-400
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAAS HCE 400 P HAAS HCE 400 P HAAS HCE 400 P
more images
3
Francës Haguenau
1290 km
CNC QENDRA HORIZONTALE
HAAS HCE 400 P
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400
more images
13
Italia Albairate
1020 km
Moving qendra machining kolonë
GUALDONI GV 400
2003
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Willemin W 400 Willemin W 400 Willemin W 400
more images
3
Gjermani Düsseldorf
1513 km
qendra machining
Willemin W 400
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL
more images
11
Gjermani Burbach
1415 km
Makinë që fundoset
OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL
2014
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stapler Center Fritz GmbH TPW 4000 AL - AS Stapler Center Fritz GmbH TPW 4000 AL - AS
more images
2
Gjermani Alfdorf
1184 km
Rimorkiot e transportit, rimorkiot e rëndë
Stapler Center Fritz GmbH TPW 4000 AL - AS
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL
more images
11
Gjermani Burbach
1415 km
Makinë që fundoset
OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL
2014
shume mire (e perdorur)
Thirrni