Torno vertikale
INDEX V 200T

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
1999
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Torno vertikale
Prodhues:
INDEX
model:
V 200T
Numri i makinës:
100459
Viti i ndertimit:
1999
Shteti:
gati per perdorim (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Baden-Württemberg, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 240 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS


turning diameter: 200 mm
turning length: 260 mmMACHINE DETAILS


operating voltage: 400 V
rated power: 60 kW
weight: 6500 kgReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A12495767
Numri i referencës:
AUC-2309075
Përditëso:
e fundit më 19.09.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 12495767
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 240 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
INDEX V 300 44 INDEX V 300 44 INDEX V 300 44 INDEX V 300 44 INDEX V 300 44 INDEX V 300 44 INDEX V 300 44
more images
Zvicra Schweiz
1 144 km
Torno vertikale
INDEX V 300 44
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Nidderau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 336 km
Torno vertikale
INDEX V 200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX V 300 46 INDEX V 300 46 INDEX V 300 46 INDEX V 300 46 INDEX V 300 46 INDEX V 300 46 INDEX V 300 46 INDEX V 300 46 INDEX V 300 46
more images
Zvicra Schweiz
1 144 km
Torno vertikale
INDEX V 300 46
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader
more images
Suedia Kungsbacka
(Vendndodhja e tregtarit)
1 910 km
Ngarkues me rrota
Other Doosan MG200 TC V Wheel Loader
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bühl
1 262 km
Rrotullues Indexing Machine
RIELLO AZ 22/104/10-V
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bühl
1 262 km
Rrotullues Indexing Machine
RIELLO AZ.21/104/10-V
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX V100 INDEX V100 INDEX V100 INDEX V100
more images
Gjermani Hattingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 512 km
Torno vertikale
INDEX V100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX GE 65 NC INDEX GE 65 NC INDEX GE 65 NC INDEX GE 65 NC
more images
Gjermani Bühl
1 262 km
Torno CNC
INDEX GE 65 NC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index GU800 Index GU800 Index GU800 Index GU800 Index GU800
more images
Gjermani Heilbronn
1 237 km
Torno CNC
Index GU800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX IT 600 INDEX IT 600 INDEX IT 600
more images
Gjermani Mögglingen
1 170 km
CNC torno
INDEX IT 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
Gjermani Eisenach
1 330 km
Torno CNC
INDEX G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc
more images
Polonia Jasło
962 km
Torno CNC
INDEX 170MC Fanuc
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX V100 INDEX V100 INDEX V100
more images
Gjermani Hattingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 512 km
Torno vertikale
INDEX V100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200
more images
Austria Österreich
837 km
lathes
Index G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX MS 18-6 INDEX MS 18-6 INDEX MS 18-6 INDEX MS 18-6 INDEX MS 18-6
more images
Turqia Hisar, Bursa Yalova Yolu No:7, 16600 Gemlik/Bursa, Türkiye
762 km
Indeks torno me shumë gishta CNC
INDEX MS 18-6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC
more images
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Torno CNC
INDEX ABC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km
Torno vertikale
INDEX V200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29
more images
Gjermani Düsseldorf
1 513 km
torno automatike
INDEX C 29
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC
more images
Gjermani Zella-Mehlis
1 287 km
Torno CNC
INDEX ABC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal
more images
Gjermani Brigachtal
1 200 km
Torno CNC
INDEX C100 Portal
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung V-Shapes Einzeldosis-Verpackung
more images
Gjermani Menslage
(Vendndodhja e tregtarit)
1 583 km
Paketimi me një dozë të vetme V-Shapes PRIME (2021)
V-Shapes Einzeldosis-Verpackung
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC
more images
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Torno CNC
INDEX ABC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE WZ 600 CNC
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
V-TRADE WZ 600 CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë me shufra me shumë gishta
INDEX MS22C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C
more images
Italia Italy
638 km
lathes
Index MS 42C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 478 km
Indeksi C65 SpeedLine me ngarkues shiritash
INDEX C65
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200
more images
Gjermani Hessen, Deutschland
1 355 km
Torno automatike për përpunimin e shufrave 3 Rev
INDEX C 200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TEC SF 3123
more images
Gjermani Witten
(Vendndodhja e tregtarit)
1 505 km
Mulliri portal
V-TEC SF 3123
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km
Torno CNC
INDEX G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index G400 Index G400 Index G400 Index G400 Index G400
more images
Gjermani Germany
1 340 km
lathes
Index G400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno unazore nga spiralja
INDEX RN 8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C 100 INDEX C 100 INDEX C 100 INDEX C 100 INDEX C 100 INDEX C 100
more images
Gjermani Hessen, Deutschland
1 355 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
INDEX C 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE WZ 600 V-TRADE WZ 600
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
V-TRADE WZ 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno unazore nga spiralja
INDEX RN 8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE WZ 600 V-TRADE WZ 600 V-TRADE WZ 600
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
V-TRADE WZ 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE MX B2S N V-TRADE MX B2S N V-TRADE MX B2S N
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë mulliri - universale
V-TRADE MX B2S N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE MX B5S
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë mulliri - universale
V-TRADE MX B5S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE KV 60
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Sharrë brezi - vertikale
V-TRADE KV 60
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE 3VS N
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë mulliri - universale
V-TRADE 3VS N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE WZ 600SERVO V-TRADE WZ 600SERVO V-TRADE WZ 600SERVO
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
V-TRADE WZ 600SERVO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE RBT 50/12H
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë shpimi radiale - universale
V-TRADE RBT 50/12H
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE WZ 420 V-TRADE WZ 420 V-TRADE WZ 420 V-TRADE WZ 420
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
V-TRADE WZ 420
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TEC SF 2120 V-TEC SF 2120 V-TEC SF 2120
more images
Gjermani Witten
(Vendndodhja e tregtarit)
1 505 km
Mulliri portal
V-TEC SF 2120
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE WZ 500SERVO
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
V-TRADE WZ 500SERVO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE MX B3S
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë mulliri - universale
V-TRADE MX B3S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE RBT 50/16H
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë shpimi radiale - universale
V-TRADE RBT 50/16H
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE WZ 420 V-TRADE WZ 420 V-TRADE WZ 420 V-TRADE WZ 420
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
V-TRADE WZ 420
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
V-TRADE BMT 330 AV
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Sharrë brezi - horizontale
V-TRADE BMT 330 AV
Thirrni