torno automatike
INDEX C65 Speed Line

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2004
Shteti
Dore e dyte (funksionalitet të kufizuar)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
torno automatike
Prodhues:
INDEX
model:
C65 Speed Line
Viti i ndertimit:
2004
Shteti:
ka nevoje per riparim (e perdorur)
funksionalitetin:
funksionalitet të kufizuar
Orët e punës:
62 166 h

DORËZIMI

Vendndodhja:
Baden-Württemberg, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 169 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

Drive module of an axis defectiveTECHNICAL DETAILS


turning diameter: 140 mm
material passage: 66 mm
rotational speed: 5000 rpm
C-axis resolution: 0.00014
Z-axis: 600 mm
X-axis: 150 mm


control: C200-4D
pre-bearing diameter: 110 mm
rapid traverse Z / X: 50 / 25 m/min


X1-Z1 - axis: 110 mm
Y1 - axis: 360 mm
tool holder 1: turret with 12 stations
X2 - axis: 110 mm
Z2 - axis: 360 mm
Y2 - axis: 70 mm
Tool holder 2 and 3: turret with 12 stations


Power 100 % / 40 %: 20 / 27 kW
Torque 100 % / 40 %: 105 / 145 NmEQUIPMENT • discharge conveyor for finished parts

 • Gripper fingers for workpiece diameter: 4 - 65 mm, length: 250 mm Weight: 3 kg

 • Rest piece gripper

 • Cooling lubricant system

 • Chip slat-band conveyorReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

DOKUMENTET

12314114.pdf (PDF)

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A12314114
Numri i referencës:
AUC-2309039
Përditëso:
e fundit më 06.09.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 12314114
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 169 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Index ABC Speed Line Index ABC Speed Line Index ABC Speed Line Index ABC Speed Line Index ABC Speed Line Index ABC Speed Line Index ABC Speed Line Index ABC Speed Line
more images
Gjermani Malsch
1 266 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
Index ABC Speed Line
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index C42 Speed Line Index C42 Speed Line Index C42 Speed Line Index C42 Speed Line Index C42 Speed Line Index C42 Speed Line
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Qendra mulliri CNC
Index C42 Speed Line
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65 INDEX C65
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 478 km
Indeksi C65 SpeedLine me ngarkues shiritash
INDEX C65
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G 300-4 A RATIO LINE INDEX G 300-4 A RATIO LINE INDEX G 300-4 A RATIO LINE INDEX G 300-4 A RATIO LINE INDEX G 300-4 A RATIO LINE INDEX G 300-4 A RATIO LINE INDEX G 300-4 A RATIO LINE
more images
Gjermani Hessen, Deutschland
1 355 km
Torno CNC
INDEX G 300-4 A RATIO LINE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
food pad line, fruit pad, soaker pad 800-1000ppm
more images
Turqia Eskişehir
890 km
linjë jastëk ushqimi me shpejtësi të lartë
food pad line, fruit pad, soaker pad 800-1000ppm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index
more images
Gjermani Trittau
1 568 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
Boschert Ecco Line 1000 Rota-Index
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW Saalfeld BKR 20 x 4 AI (4x MK 3) WMW Saalfeld BKR 20 x 4 AI (4x MK 3) WMW Saalfeld BKR 20 x 4 AI (4x MK 3) WMW Saalfeld BKR 20 x 4 AI (4x MK 3) WMW Saalfeld BKR 20 x 4 AI (4x MK 3)
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Makinë shpimi me seri me 4 shpejtësi
WMW Saalfeld BKR 20 x 4 AI (4x MK 3)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII
more images
Bullgaria Sofia
313 km
linjë printimi në ekran
Argon Mirus ESC drying unit Speed IT 2 FII
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NEFF ANTRIEBSTECHNIK WM60-000-MM20-0600-1060-8EN-1 NEFF ANTRIEBSTECHNIK WM60-000-MM20-0600-1060-8EN-1 NEFF ANTRIEBSTECHNIK WM60-000-MM20-0600-1060-8EN-1 NEFF ANTRIEBSTECHNIK WM60-000-MM20-0600-1060-8EN-1 NEFF ANTRIEBSTECHNIK WM60-000-MM20-0600-1060-8EN-1 NEFF ANTRIEBSTECHNIK WM60-000-MM20-0600-1060-8EN-1
more images
Gjermani Mühlacker
(Vendndodhja e tregtarit)
1 245 km
njësi lineare, shpejtësisë-line
NEFF ANTRIEBSTECHNIK WM60-000-MM20-0600-1060-8EN-1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEBO Varia 20 WEBO Varia 20 WEBO Varia 20 WEBO Varia 20 WEBO Varia 20 WEBO Varia 20 WEBO Varia 20
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
2x makinë shpimi me ingranazhe në linjë
WEBO Varia 20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Oelde
1 496 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX RatioLine G 400 / 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX GSC65 INDEX GSC65 INDEX GSC65 INDEX GSC65
more images
Gjermani Kornwestheim
1 216 km
Mbajtëse veglash SBA50
INDEX GSC65
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247 Endoline 247
more images
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2 079 km
Ngritës këllëfi plotësisht automatik me shpejtësi të lartë
Endoline 247
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zentner SpeedLine2 System/Model 10 Zentner SpeedLine2 System/Model 10 Zentner SpeedLine2 System/Model 10 Zentner SpeedLine2 System/Model 10 Zentner SpeedLine2 System/Model 10 Zentner SpeedLine2 System/Model 10 Zentner SpeedLine2 System/Model 10 Zentner SpeedLine2 System/Model 10
more images
Sllovakia Trenčín
878 km
linja e larjes
Zentner SpeedLine2 System/Model 10
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Panhans s45 Speed 420-320, Visioline Panhans s45 Speed 420-320, Visioline Panhans s45 Speed 420-320, Visioline
more images
Austria Heiligenkreuz
889 km
Sharrë ndarëse panelesh për materiale druri
Panhans s45 Speed 420-320, Visioline
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR
more images
Gjermani Metzingen
1 187 km
Qendra e përpunimit me shpejtësi të lartë
DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25 HOMAG Profiline FPL 526/4/25
more images
Italia Roreto
1 078 km
Double-End TENONER (me shpejtësi të lartë)
HOMAG Profiline FPL 526/4/25
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SIDE SBM 2 SIDE SBM 2 SIDE SBM 2 SIDE SBM 2
more images
Italia Fumane (Verona)
(Vendndodhja e tregtarit)
896 km
Makinë formimi me goditje me shtrirje me shpejtësi lineare SBM ANËSORE
SIDE SBM 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline
more images
Gjermani Kirchberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 197 km
Hedhja e mbeturinave
MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAN TGS 26.360 6x2 2 LL HS SL Speedline 29 PPK MAN TGS 26.360 6x2 2 LL HS SL Speedline 29 PPK MAN TGS 26.360 6x2 2 LL HS SL Speedline 29 PPK MAN TGS 26.360 6x2 2 LL HS SL Speedline 29 PPK
more images
Gjermani Kirchberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 197 km
Hedhja e mbeturinave
MAN TGS 26.360 6x2 2 LL HS SL Speedline 29 PPK
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline 27 PPK ViS MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline 27 PPK ViS MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline 27 PPK ViS
more images
Gjermani Kirchberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 197 km
Hedhja e mbeturinave
MAN TGS 26.320 6x2 4 LL HS SL Speedline 27 PPK ViS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAN TGS 26.430 6x2 2 LL HS SL Speedline PPK Evo Lift MAN TGS 26.430 6x2 2 LL HS SL Speedline PPK Evo Lift MAN TGS 26.430 6x2 2 LL HS SL Speedline PPK Evo Lift MAN TGS 26.430 6x2 2 LL HS SL Speedline PPK Evo Lift
more images
Gjermani Kirchberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 197 km
Hedhja e mbeturinave
MAN TGS 26.430 6x2 2 LL HS SL Speedline PPK Evo Lift
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX V100 INDEX V100 INDEX V100 INDEX V100
more images
Gjermani Hattingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 512 km
Torno vertikale
INDEX V100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX GE 65 NC INDEX GE 65 NC INDEX GE 65 NC INDEX GE 65 NC
more images
Gjermani Bühl
1 262 km
Torno CNC
INDEX GE 65 NC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index GU800 Index GU800 Index GU800 Index GU800 Index GU800
more images
Gjermani Heilbronn
1 237 km
Torno CNC
Index GU800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX IT 600 INDEX IT 600 INDEX IT 600
more images
Gjermani Mögglingen
1 170 km
CNC torno
INDEX IT 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
Gjermani Eisenach
1 330 km
Torno CNC
INDEX G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc INDEX 170MC Fanuc
more images
Polonia Jasło
962 km
Torno CNC
INDEX 170MC Fanuc
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX V100 INDEX V100 INDEX V100
more images
Gjermani Hattingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 512 km
Torno vertikale
INDEX V100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holanda Almelo
1 617 km
Lëmues me brez të gjerë Lëmues me brez të gjerë
UNITEK Excel Line UNITEKLEVICATRICI Exel line 2NRR
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200
more images
Austria Österreich
837 km
lathes
Index G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012&
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
Pompë rrotulluese pistoni, pompë rrotulluese me pajisje elektrike
JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012&
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km
Torno vertikale
INDEX V200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX MS 18-6 INDEX MS 18-6 INDEX MS 18-6 INDEX MS 18-6 INDEX MS 18-6
more images
Turqia Hisar, Bursa Yalova Yolu No:7, 16600 Gemlik/Bursa, Türkiye
762 km
Indeks torno me shumë gishta CNC
INDEX MS 18-6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC
more images
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Torno CNC
INDEX ABC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29 INDEX C 29
more images
Gjermani Düsseldorf
1 513 km
torno automatike
INDEX C 29
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC
more images
Gjermani Zella-Mehlis
1 287 km
Torno CNC
INDEX ABC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal INDEX C100 Portal
more images
Gjermani Brigachtal
1 200 km
Torno CNC
INDEX C100 Portal
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë me shufra me shumë gishta
INDEX MS22C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C Index MS 42C
more images
Italia Italy
638 km
lathes
Index MS 42C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC INDEX ABC
more images
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Torno CNC
INDEX ABC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200
more images
Gjermani Hessen, Deutschland
1 355 km
Torno automatike për përpunimin e shufrave 3 Rev
INDEX C 200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno unazore nga spiralja
INDEX RN 8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km
Torno CNC
INDEX G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index G400 Index G400 Index G400 Index G400 Index G400
more images
Gjermani Germany
1 340 km
lathes
Index G400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX GU 1400 INDEX GU 1400 INDEX GU 1400 INDEX GU 1400
more images
Gjermani Blumberg
1 185 km
Torno CNC
INDEX GU 1400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX G200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C 100 INDEX C 100 INDEX C 100 INDEX C 100 INDEX C 100 INDEX C 100
more images
Gjermani Hessen, Deutschland
1 355 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
INDEX C 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8 INDEX RN 8
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno unazore nga spiralja
INDEX RN 8
Thirrni