Qendër përpunimi Hartford HCMC 1270 - Ofertë në Machineseeker

Qendër përpunimi
Hartford HCMC 1270

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2022
Shteti
I ri (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Qendër përpunimi
Prodhues:
Hartford
model:
HCMC 1270
Viti i ndertimit:
2022
Shteti:
I ri
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Niedersachsen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 527 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
falas
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:
montimi dhe instalimi:

PËRSHKRIM

Service options
An automatic 3D scanner can also be purchased on request
.

Delivery and commissioning can be carried out at a package price.


TECHNICAL DETAILS
X-axis travel, longitudinal: 1,270 mm
Y-axis travel, transverse : 650 mm
Z-axis travel, vertical: 630 mm

Spindle holder: SK50
Spindle motor: 25 kW
Spindle torque: 644 Nm
Speed: 6,000 rpm

Table size: 1370 x 650 mm
T-slots: 18 x 5 x 130 mm
Workpiece weight: 1200 kg
Tool changer:
32-fold
Tool weight: 15 kg
Tool size: Ø 105 x 300 mm

Control: Heidenhain TNC640


MACHINE DETAILS
Dimensions: 3450 x 3980 x 3450 mm
Weight: 7600 kg


EQUIPMENT • IKZ 20 bar,

 • external coolant supply

 • Chip conveyor in hinged belt design

 • Chip flushing

 • Flushing gun

 • Compressed air gun

 • machine light

 • Closed work area

 • electronic handwheel

 • CE standardReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icontransferim
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A15279916
Numri i referencës:
AUC-2403050
Përditëso:
e fundit më 08.04.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 15279916
SiegelSiegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 527 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Hartford HCMC 2082  monatlich nur 3.850€ netto
more images
Gjermani Soltau
1 527 km
Qendra e përpunimit CNC 3 akse
Hartford HCMC 2082 monatlich nur 3.850€ netto
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford HCMC 1682 monatlich nur 3.490€ netto
more images
Gjermani Soltau
1 527 km
Qendra e përpunimit CNC 3 akse
Hartford HCMC 1682 monatlich nur 3.490€ netto
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
hartford VMC1270hartford VMC1270hartford VMC1270hartford VMC1270
more images
Francës Courbevoie
1 645 km
QENDRA E MAKINIMIT
hartford VMC1270
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford LG-1000APHartford LG-1000APHartford LG-1000APHartford LG-1000APHartford LG-1000AP
more images
Republika Çeke U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
943 km
qendra e përpunimit
Hartford LG-1000AP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HARTFORD HEP - 3150HARTFORD HEP - 3150HARTFORD HEP - 3150HARTFORD HEP - 3150HARTFORD HEP - 3150
more images
Italia Italy
638 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
HARTFORD HEP - 3150
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000Hartford PRO - 1000
more images
Polonia Radom
1 143 km
Qendra e përpunimit
Hartford PRO - 1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Hamburg
1 575 km
Makinë lidhëse dhe fiksuese
NATIONAL HARTFORD FORGE-MATIC 2 F.M.
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford PBM-115AHartford PBM-115AHartford PBM-115AHartford PBM-115A
more images
Mbretëria e Bashkuar United Kingdom
2 338 km
qendra machining
Hartford PBM-115A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford PRO1000
more images
Mbretëria e Bashkuar Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2 112 km
VETËM SHITJE në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë - VMC E RE
Hartford PRO1000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HARTFORD VMC 850HARTFORD VMC 850HARTFORD VMC 850HARTFORD VMC 850HARTFORD VMC 850
more images
Gjermani Trittau
1 568 km
Qendra e përpunimit - vertikale
HARTFORD VMC 850
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000HARTFORD PRO 1000
more images
Francës France
1 547 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
HARTFORD PRO 1000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford SUMO 1800Hartford SUMO 1800
more images
Austria Moosham
962 km
BAZ duke përfshirë 4 akse dhe shkallë marshi
Hartford SUMO 1800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford MPV-10Hartford MPV-10Hartford MPV-10Hartford MPV-10Hartford MPV-10
more images
Spanja Azcoitia
1 863 km
Qendra e përpunimit
Hartford MPV-10
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Portugalia Portugal
2 409 km
Mulliri portal
HARTFORD HB 3190 A
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford MVP-11  monatlich nur 2.650€ netto
more images
Gjermani Soltau
1 527 km
Qendra e përpunimit CNC 3 akse
Hartford MVP-11 monatlich nur 2.650€ netto
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800Hartford LG-800
more images
Spanja Terrassa
1 513 km
Qendra e përpunimit
Hartford LG-800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HARTFORD LG-1370HARTFORD LG-1370HARTFORD LG-1370HARTFORD LG-1370HARTFORD LG-1370HARTFORD LG-1370HARTFORD LG-1370HARTFORD LG-1370
more images
Spanja Spain
2 010 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
HARTFORD LG-1370
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Hartford HB 3190 SHartford HB 3190 SHartford HB 3190 SHartford HB 3190 SHartford HB 3190 SHartford HB 3190 SHartford HB 3190 SHartford HB 3190 S
Ankandi përfundoi
Mulliri portal
Hartford HB 3190 S
buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
HARTFORD VMC 1020HARTFORD VMC 1020HARTFORD VMC 1020HARTFORD VMC 1020HARTFORD VMC 1020HARTFORD VMC 1020HARTFORD VMC 1020
more images
Francës Haguenau
1 290 km
QENDRA E MAKINIMIT VERTIKAL CNC
HARTFORD VMC 1020
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartford LG 500Hartford LG 500Hartford LG 500Hartford LG 500Hartford LG 500Hartford LG 500Hartford LG 500
more images
Estonia Lehmja
2 054 km
frezë
Hartford LG 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ROBERTSON & HARTFORD 4-500ROBERTSON & HARTFORD 4-500ROBERTSON & HARTFORD 4-500ROBERTSON & HARTFORD 4-500ROBERTSON & HARTFORD 4-500ROBERTSON & HARTFORD 4-500ROBERTSON & HARTFORD 4-500
more images
Portugalia Águeda
2 399 km
Robertson Hartford 4-500
ROBERTSON & HARTFORD 4-500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11HARTFORD MVP-11
more images
Spanja Spain
2 010 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
HARTFORD MVP-11
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAS MCV 1270 SPEEDMAS MCV 1270 SPEEDMAS MCV 1270 SPEED
more images
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Qendra e përpunimit (vertikale)
MAS MCV 1270 SPEED
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kovosvit MCV 1270 POWERKovosvit MCV 1270 POWERKovosvit MCV 1270 POWERKovosvit MCV 1270 POWERKovosvit MCV 1270 POWER
more images
Republika Çeke Прага
1 088 km
qendra e përpunimit
Kovosvit MCV 1270 POWER
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAS MCV 1270MAS MCV 1270MAS MCV 1270MAS MCV 1270MAS MCV 1270
more images
Suedia Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden
1 651 km
qendra machining
MAS MCV 1270
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kovosvit MAS MCV 1270 Power Kovosvit MAS MCV 1270 Power Kovosvit MAS MCV 1270 Power Kovosvit MAS MCV 1270 Power Kovosvit MAS MCV 1270 Power Kovosvit MAS MCV 1270 Power Kovosvit MAS MCV 1270 Power
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km
Qendër përpunimi
Kovosvit MAS MCV 1270 Power
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus BDL 1250/9 HD + Meba 1270 DGPPeddinghaus BDL 1250/9 HD + Meba 1270 DGPPeddinghaus BDL 1250/9 HD + Meba 1270 DGPPeddinghaus BDL 1250/9 HD + Meba 1270 DGPPeddinghaus BDL 1250/9 HD + Meba 1270 DGPPeddinghaus BDL 1250/9 HD + Meba 1270 DGP
more images
Shtetet e Bashkuara të Amerikës USA
9 157 km
Makinë shpimi me sharrë
Peddinghaus BDL 1250/9 HD + Meba 1270 DGP
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mmunbekannt Ø 60 x 1270 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Rrotullat e rripit transportues Rolet e transportit
unbekannt Ø 60 x 1270 mm
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200
more images
Gjermani 97076 Würzburg, Deutschland
1 247 km
Transportues i kthesës së rripit 180°-1270-1100-IR1200 djathtas...
Transnorm 180°-1270-1100-IR1200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Köckerling Allrounder 1270 profilineKöckerling Allrounder 1270 profilineKöckerling Allrounder 1270 profiline
more images
Gjermani Kassel
(Vendndodhja e tregtarit)
1 395 km
Kultivues
Köckerling Allrounder 1270 profiline
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Lüdenscheid
1 475 km
Portal - makinë bluarëse sipërfaqësore
LGB RN 1270
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CIDAN MFB 1270CIDAN MFB 1270CIDAN MFB 1270
more images
Gjermani Lindau (Bodensee)
1 096 km
makinë palosëse manuale CIDAN
CIDAN MFB 1270
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30Ermak RPP 1270 x 30
more images
Francës Marlenheim
1 297 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
Ermak RPP 1270 x 30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fasti 2095 - 12/3,5Fasti 2095 - 12/3,5Fasti 2095 - 12/3,5
more images
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1 303 km
Makinë palosëse 1270 x 3.5 mm
Fasti 2095 - 12/3,5
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200Transnorm 180°-1270-1100-IR1200
more images
Gjermani 97076 Würzburg, Deutschland
1 247 km
Transportuesi me kthesë rripi 180°-1270-1100-IR1200 majtas...
Transnorm 180°-1270-1100-IR1200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130Isitan 4R HMS 1270 x 130
more images
Gjermani Mudersbach
1 429 km
Makinë e lakimit të rrumbullakët
Isitan 4R HMS 1270 x 130
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mmAKV 1270 x 0,4 - 3,0 mm
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km
vijë e prerjes
AKV 1270 x 0,4 - 3,0 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SAHINLER R 1270 x 75 1270 mm x 1 ,5 mm
more images
Austria A - Niederösterreich
847 km
3- Makinë rrotulluese me fletë rrotulluese me makinë manuale
SAHINLER R 1270 x 75 1270 mm x 1 ,5 mm
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGPPeddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGPPeddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGPPeddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGPPeddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGPPeddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGPPeddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGPPeddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGP
more images
Mbretëria e Bashkuar 20 Vaux Rd, Finedon Road Industrial Estate, Wellingborough NN8 4TG, UK
2 007 km
LINJA E SHPIMIT SHPARË CNC
Peddinghaus BDL12509B / MEBA 1270 DGP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ermaksan AP 1270 x 35Ermaksan AP 1270 x 35Ermaksan AP 1270 x 35Ermaksan AP 1270 x 35Ermaksan AP 1270 x 35Ermaksan AP 1270 x 35Ermaksan AP 1270 x 35Ermaksan AP 1270 x 35
more images
Holanda Drachten
1 700 km
Frena e shtypit
Ermaksan AP 1270 x 35
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremstSTEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremst
more images
Gjermani Elsdorf
1 509 km
ÇMIMI MË I MIRË 2000 kg 2550 x 1270 x 1540 C+P
STEMA Kofferanhänger klein neu günstig P-Box STPK 02 20-25-15.2.P15.2 gebremst
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270Bernardo TB 1270
more images
Gjermani Mudersbach
1 429 km
makinë Folding
Bernardo TB 1270
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Other Westtech Woodgripper 1270 Holzzange / opt. SägeOther Westtech Woodgripper 1270 Holzzange / opt. SägeOther Westtech Woodgripper 1270 Holzzange / opt. SägeOther Westtech Woodgripper 1270 Holzzange / opt. SägeOther Westtech Woodgripper 1270 Holzzange / opt. Säge
more images
Gjermani Burghaun-Gruben
(Vendndodhja e tregtarit)
1 331 km
Të tjerët
Other Westtech Woodgripper 1270 Holzzange / opt. Säge
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FALKEN RM 1270 x 90 motor.FALKEN RM 1270 x 90 motor.FALKEN RM 1270 x 90 motor.FALKEN RM 1270 x 90 motor.FALKEN RM 1270 x 90 motor.FALKEN RM 1270 x 90 motor.FALKEN RM 1270 x 90 motor.FALKEN RM 1270 x 90 motor.FALKEN RM 1270 x 90 motor.
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Makinë për lakimin e fletëve me tre rrotulla
FALKEN RM 1270 x 90 motor.
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0HBM 1270 x 2,0
more images
Gjermani Velen
1 561 km
makinë Folding
HBM 1270 x 2,0
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ostas SBM 1270 x 95Ostas SBM 1270 x 95Ostas SBM 1270 x 95Ostas SBM 1270 x 95Ostas SBM 1270 x 95Ostas SBM 1270 x 95
more images
Gjermani Mudersbach
1 429 km
Makinë lakimi me 3 rrotulla
Ostas SBM 1270 x 95
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FALKEN R 1270 x 75FALKEN R 1270 x 75FALKEN R 1270 x 75FALKEN R 1270 x 75FALKEN R 1270 x 75FALKEN R 1270 x 75FALKEN R 1270 x 75FALKEN R 1270 x 75
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Makinë për lakimin e fletëve me tre rrotulla
FALKEN R 1270 x 75
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OSTAS SBM 1270 x 95OSTAS SBM 1270 x 95OSTAS SBM 1270 x 95OSTAS SBM 1270 x 95OSTAS SBM 1270 x 95OSTAS SBM 1270 x 95OSTAS SBM 1270 x 95
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Rolls Bending makine - 3 rrotullon
OSTAS SBM 1270 x 95
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270Bernardo TBS 1270
more images
Gjermani Mudersbach
1 429 km
makinë Folding
Bernardo TBS 1270
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEXBERNARDO TB 1270 FLEX
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Makinë lakimi e rrotullueshme
BERNARDO TB 1270 FLEX
Tregtar i verifikuar
Thirrni