Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Fly Fiber Gdhendje me lazer
Gutenberg FG-30/50/100F
I RI

Viti i ndertimit
2021
Lloji i ofertës
Makine e re
Vendndodhja
Siriusdreef 17-27, 2132 WT Hoofdoorp, NL

T D DHNA N ON MAKIN

Lloji i makinës:
Fly Fiber Gdhendje me lazer
Prodhues:
Gutenberg
model:
FG-30/50/100F
Viti i ndertimit:
2021
Shteti:
I ri

ÇMIMI DHE LOKACIONI

Vendndodhja:
Siriusdreef 17-27, 2132 WT Hoofdoorp, NL Holanda

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A6304405
Përditëso:
e fundit më 14.10.2021

PËRSHKRIM

FG-10 / 50G Flying Fiber Machine Marking është veçanërisht i përshtatshëm për përdoruesit që kërkojnë prodhim masiv dhe shënjimin në paketimin e ushqimit, paketimin farmaceutik, kodin e cigareve, industrinë e verës, ujin mineral, kozmetikë të përditshme, telat dhe kabllot dhe linjat e ndryshme të prodhimit. Përdorimi i lazerit të importuar të fibrave dhe rripit të përshtatur të shiritave të transportuesit mund të arrijnë qëllimin e shënimit të shpejtë dhe të rrisë kapacitetin e përpunimit për njësi, përmirësimin e normës së konvertimit të përfitimit.

Përparësitë
1. Makina e shënimit optik të fluturimit në internet mund të realizojë punën e shënimit të linjës së prodhimit në shkallë të gjerë. Ai miraton një strukturë të veçantë të ndarë. Kreu i lazerit ka funksionin e induksionit automatik. Kur pjesa e punës kalon përmes kokës së lazerit, do të shënojë automatikisht.
2. Rripat transportuese me cilësi të lartë me cilësi të lartë mund të zgjidhen për makinën e shënimit optik të fluturimit on-line për të plotësuar nevojat e përdoruesve të ndryshëm.
3. Kllapa e përshtatshme mund të rregullojë distancën midis sipërme dhe të ulët të përshtatshme, të përmbushë kërkesat e shënjimit të pjesëve të ndryshme të punës, një makinë është shumë qëllime.
Bja9lwyv
4. Makina e shënimit optik të fluturimit në internet miraton lazerin e importuar të fibrave optike, e cila është me cilësi të mirë dhe mund të përpunohet në mënyrë të qëndrueshme për 24 orë vazhdimisht.
5. Shkalla e konvertimit të lartë fotoelektrik, zero harxhuese.
6. Operacioni i thjeshtë, operatori mund të fillojë me shkathtësi në një ditë.
7. Marker Fiber Flying Online mbështet kodin 2D dhe mbështet çdo sistem operativ kompjuterik dhe gjuhë.

Parametra
• Laser Power 30W / 50W / 100W (opsional)
• Burimi Laser Raycus Gjermanisht IPG Fiber Laser
• Gjatësia e valës lazer 1064nm
• Cilësia e rreze M2

OFRUESIT

Gutenberg grafische machines B.V.

Personi i Kontaktit:Herr Osama Diab

Siriusdreef 17-27

2132 WT Hoofdoorp, Holanda

telefoni:
Personi i Kontaktit:
Zoti Osama Diab
ID e makinës:
A6304405 në Machineseeker

Regjistruar që nga ajo kohë: 2012

28 Reklama online

Gutenberg grafische machines B.V.
Sourcing and supplying Quality second hand equipment’s
Pre-press, CTP plate setter, CTF image setter, Cyrel plate.
Digital press, Inkjet, Hologram, Foil stamping,
Offset printing, Continues form, Label, FLEXO printing
RFID Label, Plastic card machine, label indicator, software.
Book Binding, Paper folding, Saddle stitching, Paper Cutter,
Ridged box equipment, folding gluing, Die cut machine
Roll to sheets, slitting rewinding, Laminating, UV machine
Paper bag machine, flat and satchel, shopping, Handel bag
We offer you a wide range of brands machines, direct from printing companies from all Europe to export machinery into worldwide market. we analyze your needs ,prepare feasibility study, provide you with a complete turn-key solution for your business ,from appraisals, purchasing ,dismantling and cleaning overhauling, transportation , liability insurance coverage, Installation by qualified engineers, Training, Technical support, Original spare parts.

Dergo kerkesen

us
de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
Vëmendje: Kërkesa juaj do t'i përcillet të gjithë tregtarëve të kësaj kategorie. Kjo do të thotë që ju mund të merrni një numër të madh ofertash!
Kërkesa nuk mund të dërgohet. Ju lutemi provoni përsëri më vonë.

TELEFONI & FAKS

telefoni: +31 23 212 0005
faks:
telefoni:
Personi i Kontaktit:
Zoti Osama Diab
ID e makinës:
A6304405 në Machineseeker
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Gutenberg FG-20/30/50H Gutenberg FG-20/30/50H Gutenberg FG-20/30/50H Gutenberg FG-20/30/50H
more images
4
Thirrni
Hoofddorp Holanda
2021
I ri
Për shënimin dhe gdhendjen e metaleve me madhësi të madhe Makina Portable Fiber Laser Etching miraton gjeneratën e tretë të lazerit me fibra me gjendje të ngurtë për të krijuar efektin e shkëlqyer të shënimit. Ky model është një strukturë e vogël kompakte, pa ndotje, pa humbje të bashkimit të energjisë optike, ftohje me ajër, efikasitet të lartë dhe stabilitet. Softueri është i lehtë për t’u përdorur dhe mund të punojë me çdo përmbajtje të tillë si grafika, karta, shkronja, barkode, kode QR, etj...
Gutenberg FG-20/30/50T Gutenberg FG-20/30/50T Gutenberg FG-20/30/50T
more images
3
Thirrni
Hoofddorp Holanda
2021
I ri
Makina e gdhendjes së unazës lazer është një sistem i gjeneratës së re të shënjimit me lazer i zhvilluar me lazerin më të avancuar në botë. Efikasiteti i konvertimit elektromekanik të dritës që shënon lazer bizhuteri është jashtëzakonisht i lartë me besueshmëri të lartë. Madhësia e përgjithshme e makinës për gdhendjen e unazës lazer është e vogël. Përparësitë 1. Makina e gdhendjes së unazës me lazer mund të punojë vazhdimisht për 24 orë pa harxhime. Më shumë se 10.000 orë kohë shërbimi mund të ...
Thirrni
Hoofddorp Holanda
2021
I ri
Një makinë që formohet në kapak, pa zam, pa plastikë, ngrirje. Makinë e derdhjes së kapakut të plotë automatik të letrës e lehtë për t'u përdorur, performancë e qëndrueshme, gjurmë e vogël, efikasitet i lartë, preferohen projektet e biznesit të investimeve. Divizioni pranon klientët me porosi të ndryshme të specifikimit të letrës. Ideale për: Mbulesë letre të tasit të supës së letrës, petë të menjëhershme, kapak të filxhanit të kafesë, kapak të enës prej letre, kapak të filxhanit të akullores. ...
KNOLL KTS 50-74-F-G KNOLL KTS 50-74-F-G KNOLL KTS 50-74-F-G KNOLL KTS 50-74-F-G KNOLL KTS 50-74-F-G KNOLL KTS 50-74-F-G
more images
6
TOS FGS 40 / 50 TOS FGS 40 / 50 TOS FGS 40 / 50 TOS FGS 40 / 50 TOS FGS 40 / 50 TOS FGS 40 / 50 TOS FGS 40 / 50
more images
7
Thirrni
Hamburg Gjermani
1990
gati per perdorim (e perdorur)
Wolfgang Weiss GmbH&co.KG WDK 50 Wolfgang Weiss GmbH&co.KG WDK 50 Wolfgang Weiss GmbH&co.KG WDK 50 Wolfgang Weiss GmbH&co.KG WDK 50
more images
4
Thirrni
Kreuztal Gjermani
2017
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
(Vendndodhja e tregtarit)
2000
gati per perdorim (e perdorur)
TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC TOS FGS40/50 CNC
more images
12
Thirrni
Beringen Zvicra
1990
e mire (e perdorur)
Festo MSFG-24/42-50/60-0D Festo MSFG-24/42-50/60-0D Festo MSFG-24/42-50/60-0D
more images
3
Thirrni
Wiefelstede, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
dore e dyte
STROJTOS FGS 50 T STROJTOS FGS 50 T STROJTOS FGS 50 T STROJTOS FGS 50 T
more images
4
Thirrni
Wiesbaden, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1998
dore e dyte
TOS OLOMOUC FGS 40/50 CNC TOS OLOMOUC FGS 40/50 CNC TOS OLOMOUC FGS 40/50 CNC TOS OLOMOUC FGS 40/50 CNC TOS OLOMOUC FGS 40/50 CNC TOS OLOMOUC FGS 40/50 CNC TOS OLOMOUC FGS 40/50 CNC TOS OLOMOUC FGS 40/50 CNC
more images
8
Thirrni
Root Zvicra
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Bydgoszcz Polonia
2021
e rinovuar (e perdorur)
TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63
more images
12
Thirrni
Sankt Barbara im Mürztal Austria
1963
gati per perdorim (e perdorur)
TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50
more images
13
Thirrni
Toruń Polonia
1983
e mire (e perdorur)
Plockmatic Pro 50
more images
1
Thirrni
Renningen Gjermani
2018
aq i mire sa i ri (i perdorur)
WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001 WIE NEU Stromerzeuger 150 KVA Perkins FG WILSON E 6987A/001
more images
10
Thirrni
Kiel Gjermani
1999
si e re (makinë ekspozimi)
Gutenberg GRDC-950/1200 Gutenberg GRDC-950/1200 Gutenberg GRDC-950/1200
more images
3
Thirrni
Hoofddorp Holanda
2021
I ri
Makinë prerëse dhe rrudhosëse me rrota me shpejtësi të lartë dhe stampim Një makinë ideale dhe profesionale në prerjen, rrudhosjen, stampimin dhe zhveshjen e plotë të letrave të ndryshme të veshura me PE, letër normale, letër të valëzuar dhe materiale plastike. Ideale për: gotë letre, kuti letre, paketë mjekësore, pako verë, pako ushqimore. Karakteristikat Shpejtësia: Shpejtësia e punës është 150-200 herë në minutë, niveli i kapacitetit në Kinë është 120 herë në minutë. Ka aftësinë për të prerë...
FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger FG Wilson Stromaggregat XD250 P , Stromerzeuger
more images
15
Gutenberg FC-20F/30F/50F Gutenberg FC-20F/30F/50F Gutenberg FC-20F/30F/50F Gutenberg FC-20F/30F/50F Gutenberg FC-20F/30F/50F
more images
5
Thirrni
Hoofddorp Holanda
2021
I ri
Makinë më profesionale industriale CO2 Fly me lazer me qëndrueshmëri të lartë. Lazerët CO2 zakonisht përdoren për shishet e pijeve përfshirë PET, PVC, dhe gjithashtu për shënimin e kartës së paketimit dhe xhamit të pastër. Fly CO2 i aftë për të shënuar produktet në linjat më të shpejta të prodhimit ose me kërkesa më komplekse të kodimit ose substratit, siç janë metalet si çeliku dhe alumini, dhe shtypja e paketave me flluska ilaçesh. Përparësitë Teknologjia lazer e rafinuar Aplikimi i sistemi...
Gutenberg FC-50G Gutenberg FC-50G Gutenberg FC-50G Gutenberg FC-50G
more images
4
Thirrni
Hoofddorp Holanda
2021
I ri
FC-50G CO2 lazer ofrojnë shënime të qëndrueshme dhe të kualitetit të lartë në shumë lloje të materialeve në linjën e prodhimit, duke përfshirë plastikën, qeramikën, gome, letër dhe produkte fibra. Sistemet e shënimit të Lazerit të CO2 janë të dizajnuara për integrim të lehtë në linjat e prodhimit dhe qelizat e automatizimit me kabinetet e tyre të guximshme, kokat e rrotullimit të shënjimit dhe kontrollet e internetit të internetit. Përparësitë Prsgb 1. saktësi të lartë dhe shpejtësi të shpejtë....
Gutenberg CO-150 Gutenberg CO-150 Gutenberg CO-150
more images
3
Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων, ψήσιμο στο φούρνο και κατάψυξη και συντήρηση ψυγείου. Το μοντέλο CO-150 είναι κατασκευασμένο από καθαρούς φυσικούς ανανεώσιμους βιολογικούς πόρους φυτών και έχει υποστεί απολύμανση υψηλής θερμοκρασίας κατά τη διαδικασία παραγωγής και δεν παράγει καθόλου απόβλητα υγρά, επιβλαβή αέρια ή υπολείμματα αποβλήτων. Τα προϊόντα πληρούν τις διεθνείς απαιτήσεις προστασίας του περιβάλλοντος και υγιεινής, είναι ανθεκτικά στη θερμότητα, ανθεκτικά στο νερό και ανθεκτικά στο ...
50-500ml Cilinder Water Olie Gel Pasta 50-500ml Cilinder Water Olie Gel Pasta 50-500ml Cilinder Water Olie Gel Pasta 50-500ml Cilinder Water Olie Gel Pasta 50-500ml Cilinder Water Olie Gel Pasta 50-500ml Cilinder Water Olie Gel Pasta 50-500ml Cilinder Water Olie Gel Pasta 50-500ml Cilinder Water Olie Gel Pasta
more images
8
50 lfm Palettenregal Nedcon H 7 m T 110 cm Auflast /Fach 3050 kg 50 lfm Palettenregal Nedcon H 7 m T 110 cm Auflast /Fach 3050 kg 50 lfm Palettenregal Nedcon H 7 m T 110 cm Auflast /Fach 3050 kg 50 lfm Palettenregal Nedcon H 7 m T 110 cm Auflast /Fach 3050 kg 50 lfm Palettenregal Nedcon H 7 m T 110 cm Auflast /Fach 3050 kg 50 lfm Palettenregal Nedcon H 7 m T 110 cm Auflast /Fach 3050 kg 50 lfm Palettenregal Nedcon H 7 m T 110 cm Auflast /Fach 3050 kg 50 lfm Palettenregal Nedcon H 7 m T 110 cm Auflast /Fach 3050 kg
more images
8
 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50 KOFAMA KORONOWO 50
more images
14
Thirrni
Sierakowska Huta Polonia
shume mire (e perdorur)
SK 50 Prüflänge 300 mm SK 50 Prüflänge 300 mm
more images
2
Thirrni
Tönisvorst Gjermani
2010
shume mire (e perdorur)
Hydac, 50 kN
more images
1
Thirrni
Mindelheim, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
e mire (e perdorur)
1000 x 1000 x 50 / 150 mm
more images
1
Thirrni
Staufenberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
dore e dyte
Cordes/50 Stck./1685x1200x1540mm (BxTxH) Nutzmaße: 1.465x1.150x1.260mm (BxTxH) Cordes/50 Stck./1685x1200x1540mm (BxTxH) Nutzmaße: 1.465x1.150x1.260mm (BxTxH) Cordes/50 Stck./1685x1200x1540mm (BxTxH) Nutzmaße: 1.465x1.150x1.260mm (BxTxH) Cordes/50 Stck./1685x1200x1540mm (BxTxH) Nutzmaße: 1.465x1.150x1.260mm (BxTxH) Cordes/50 Stck./1685x1200x1540mm (BxTxH) Nutzmaße: 1.465x1.150x1.260mm (BxTxH) Cordes/50 Stck./1685x1200x1540mm (BxTxH) Nutzmaße: 1.465x1.150x1.260mm (BxTxH)
more images
6
Notstromaggregat 50 KVA Stromaggregat 50KVA Generator 50 KVA Stromerze 50KVA
more images
1
LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50 LAURENT 50
more images
14
Thirrni
Sierakowska Huta Polonia
shume mire (e perdorur)
Spannklotz / Erhöhung Guss GG25 710 x 50 Spannklotz / Erhöhung Guss GG25 710 x 50 Spannklotz / Erhöhung Guss GG25 710 x 50 Spannklotz / Erhöhung Guss GG25 710 x 50 Spannklotz / Erhöhung Guss GG25 710 x 50 Spannklotz / Erhöhung Guss GG25 710 x 50 Spannklotz / Erhöhung Guss GG25 710 x 50
more images
7
Faserlaser 50 Watt LG-50-R-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt LG-50-R-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt LG-50-R-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt LG-50-R-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt LG-50-R-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt LG-50-R-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt LG-50-R-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt LG-50-R-00 inkl. Computer und Absaugung
more images
8
25 lfm H 2,5 T 50 cm Feldlast 9000 kg Träger mit Auflast/Fach 1000 kg 25 lfm H 2,5 T 50 cm Feldlast 9000 kg Träger mit Auflast/Fach 1000 kg 25 lfm H 2,5 T 50 cm Feldlast 9000 kg Träger mit Auflast/Fach 1000 kg 25 lfm H 2,5 T 50 cm Feldlast 9000 kg Träger mit Auflast/Fach 1000 kg 25 lfm H 2,5 T 50 cm Feldlast 9000 kg Träger mit Auflast/Fach 1000 kg
more images
5
Bito PL38 / 2.700 mm / K 80 x 50 mm Fachlast: 1.800 kg Bito PL38 / 2.700 mm / K 80 x 50 mm Fachlast: 1.800 kg Bito PL38 / 2.700 mm / K 80 x 50 mm Fachlast: 1.800 kg Bito PL38 / 2.700 mm / K 80 x 50 mm Fachlast: 1.800 kg
more images
4
SAFAN 1600 x 50 to SAFAN 1600 x 50 to SAFAN 1600 x 50 to
more images
3
Thirrni
Kreuztal Gjermani
1992
shume mire (e perdorur)
HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50 HOFMANN 50
more images
14
Thirrni
Sierakowska Huta Polonia
shume mire (e perdorur)
 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50 Piła Kapowa REMA DMDK 50
more images
9
Thirrni
Kłodawa Polonia
2005
e rinovuar (e perdorur)
Faserlaser 50 Watt MOPA JPT LP E LG-50-J-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt MOPA JPT LP E LG-50-J-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt MOPA JPT LP E LG-50-J-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt MOPA JPT LP E LG-50-J-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt MOPA JPT LP E LG-50-J-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt MOPA JPT LP E LG-50-J-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt MOPA JPT LP E LG-50-J-00 inkl. Computer und Absaugung Faserlaser 50 Watt MOPA JPT LP E LG-50-J-00 inkl. Computer und Absaugung
more images
8
Dexion P90 2.800 mm / K 89 x 50 mm Fachlast: 1.500 kg Dexion P90 2.800 mm / K 89 x 50 mm Fachlast: 1.500 kg Dexion P90 2.800 mm / K 89 x 50 mm Fachlast: 1.500 kg Dexion P90 2.800 mm / K 89 x 50 mm Fachlast: 1.500 kg Dexion P90 2.800 mm / K 89 x 50 mm Fachlast: 1.500 kg
more images
5