Qendra e përpunimit - horizontale
GROB G500

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2008
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Qendra e përpunimit - horizontale
Prodhues:
GROB
model:
G500
Numri i makinës:
GM4188/01
Viti i ndertimit:
2008
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Hessen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
3 000 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:
montimi dhe instalimi:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS

x-way: 800 mm
y-way: 840 mm
z-way: 865 mm

5 axes, 1 spindle
A axis: -30° to 210°
B axis: 360 / 0.001°
Axis speed (X/Y/Z): 65/55/60 mm/min
spindle power: 29 KW
spindle speed: 1200 rpm
torque: 34,6 Nm
tools: HSK-A63 - 87 places in magazine
Control: Siemens 840 D CNC


total power requirement: 24 kW
machine weight: approx. 15,5 t
Space requirement: approx. 4 x 3 m

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A8161136
Numri i referencës:
AUC-230325
Përditëso:
e fundit më 16.03.2023

Kontaktoni

Max Fiene
Personi i kontaktit: Max Fiene
ID e makinës: 8161136
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 377 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Hessen, Gjermani
1363 km
Qendra horizontale e përpunimit
GROB Sonderanfertigung
2011
shume mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Hessen, Gjermani
1377 km
Qendra horizontale e përpunimit
GROB BZ 500
1998
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
GROB G520 GROB G520 GROB G520 GROB G520 GROB G520
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
Qendra e përpunimit - horizontale
GROB G520
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB GROB GROB GROB GROB GROB GROB
more images
7
Gjermani Hof
1203 km
Qendra e përpunimit me dy gishta me 4 boshte
GROB
2014
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB G 550 GROB G 550 GROB G 550 GROB G 550 GROB G 550
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Qendra e përpunimit - universale
GROB G 550
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB BZ 530 GROB BZ 530 GROB BZ 530 GROB BZ 530
more images
4
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Qendra e përpunimit - horizontale
GROB BZ 530
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB G524A2-1039 GROB G524A2-1039 GROB G524A2-1039 GROB G524A2-1039 GROB G524A2-1039
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
Qendra e përpunimit - horizontale
GROB G524A2-1039
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350
more images
15
Gjermani Mindelheim
1082 km
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
GROB-WERKE G350
2018
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB GROB GROB GROB GROB GROB
more images
6
Gjermani Hof
1203 km
Qendër e përpunimit me 5 akse
GROB
2015
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB RM 28 x GROB RM 28 x GROB RM 28 x GROB RM 28 x GROB RM 28 x GROB RM 28 x GROB RM 28 x GROB RM 28 x GROB RM 28 x
more images
9
Gjermani Malsch
1267 km
makinë rrotulluese të fijeve
GROB RM 28 x
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB G300 GROB G300
more images
2
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Qendra e përpunimit - horizontale
GROB G300
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB G320 GROB G320 GROB G320 GROB G320 GROB G320
more images
5
Zvicra Europa
1532 km
Qendra e përpunimit - horizontale
GROB G320
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350 GROB-WERKE G350
more images
14
Gjermani Mindelheim
1082 km
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
GROB-WERKE G350
2011
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB G 350 GROB G 350 GROB G 350 GROB G 350 GROB G 350
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Qendra e përpunimit - universale
GROB G 350
2014
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB G320 GROB G320 GROB G320 GROB G320 GROB G320
more images
5
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Qendra e përpunimit - horizontale
GROB G320
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB G320 GROB G320 GROB G320 GROB G320 GROB G320
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
Qendra e përpunimit - horizontale
GROB G320
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M
more images
10
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
COLD Rolling MACHINE
GROB 95 M
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606 GROB G2606
more images
12
Gjermani Augsburg
1086 km
Makinë përqendruese dhe prerëse hidraulike konv
GROB G2606
1972
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB C6-A-1020 GROB C6-A-1020 GROB C6-A-1020 GROB C6-A-1020 GROB C6-A-1020 GROB C6-A-1020
more images
6
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
makinë e rrotullimit të ftohtë
GROB C6-A-1020
2014
dore e dyte
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Werl
1489 km
Qendra e përpunimit me 5 akse
GROB G 550
2011
e mire (e perdorur)
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Turqia Yenidoğan, Sahabeler Cd No:20 D:20, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
734 km
Makinat e rrotullimit të fijeve
GROB M95A
1979
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550
more images
14
Gjermani Mindelheim
1082 km
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
GROB-WERKE G550
2018
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB GROB GROB GROB
more images
4
Zvicra Eschlikon
1134 km
Kazan djathi 500 litra
GROB
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 500 Grob BZ 500
more images
2
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
Grob BZ 500
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB NS 18 GROB NS 18 GROB NS 18 GROB NS 18 GROB NS 18 GROB NS 18 GROB NS 18
more images
7
Zvicra Jonschwil
1126 km
Sharrë brezi vertikal
GROB NS 18
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob G350 A/B Grob G350 A/B Grob G350 A/B Grob G350 A/B
more images
4
Gjermani Ratingen
1524 km
Qendra e përpunimit - 5 akse
Grob G350 A/B
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE GROB-WERKE G350 access-SERIE
more images
13
Gjermani Mindelheim
1082 km
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
GROB-WERKE G350 access-SERIE
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 510 Grob BZ 510 Grob BZ 510 Grob BZ 510 Grob BZ 510 Grob BZ 510
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Qendër përpunimi
Grob BZ 510
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 500 Grob BZ 500
more images
2
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
Grob BZ 500
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150 GROB-WERKE G150
more images
15
Gjermani Mindelheim
1082 km
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
GROB-WERKE G150
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 500 Grob BZ 500
more images
2
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
Grob BZ 500
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 500 Grob BZ 500
more images
2
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
Grob BZ 500
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 500 Grob BZ 500
more images
2
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
Grob BZ 500
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500
more images
9
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
GROB BZ 500
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500
more images
7
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
Grob BZ 500
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500 GROB BZ 500
more images
8
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
GROB BZ 500
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500 Grob BZ 500
more images
8
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
Grob BZ 500
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob BZ 600 Grob BZ 600 Grob BZ 600 Grob BZ 600 Grob BZ 600 Grob BZ 600 Grob BZ 600
more images
7
Gjermani Oberhausen
1537 km
Qendra e përpunimit - 4 aks
Grob BZ 600
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni