Makinë për fiksimin e ingranazheve - horizontale
Gleason-Pfauter P60

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2001
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë për fiksimin e ingranazheve - horizontale
Prodhues:
Gleason-Pfauter
model:
P60
Viti i ndertimit:
2001
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Hessen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
2 000 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:
montimi dhe instalimi:

PËRSHKRIM

P60 - The compact all-rounder for gears, shafts and worms.
The P60 is the smallest machine in Gleason's line of horizontal gear hobbing machines. This multi-talent not only mills cylindrical gears with all hobbable profiles, but is also the optimal solution for machining steering pinions and worms.

TECHNICAL DETAILS

wheel diameter: 80/120 mm
control: Simens 840 C CNC
Module (max.): 2,5
Slide travel axial ( Z axis ): 320/400 mm

ACCESSORIES:

  • With balancing device
  • with 2 tailstocks
  • with gantry system for loading and unloading the machine
  • with process monitoring system Artec (type CTM-BT 1.1)

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A8161391
Numri i referencës:
AUC-230333
Përditëso:
e fundit më 08.03.2023

Kontaktoni

Max Fiene
Personi i kontaktit: Max Fiene
ID e makinës: 8161391
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 377 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
GLEASON- PFAUTER P 60
more images
1
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - horizontale
GLEASON- PFAUTER P 60
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON PFAUTER GP 130
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Shaping Machine
GLEASON-PFAUTER PSA 150
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100
more images
7
Gjermani Korschenbroich
1529 km
Makinë për prerjen e ingranazheve CNC
Gleason-Pfauter P100
1998
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për formësimin e ingranazheve
GLEASON-PFAUTER GP 200 ES
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - horizontale
GLEASON- PFAUTER PE 125 H
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501
more images
13
Gjermani Düsseldorf
1519 km
makinë hobbing ingranazhet
Gleason-Pfauter P1501
2004
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130
more images
3
Gjermani Staufenberg
1377 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON PFAUTER GP 130
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Pfauter GP130 Gleason-Pfauter GP130
more images
2
Rumania Cugir
582 km
frezë
Gleason-Pfauter GP130
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Pfauter 125 GH Gleason-Pfauter 125 GH Gleason-Pfauter 125 GH Gleason-Pfauter 125 GH Gleason-Pfauter 125 GH
more images
5
Gjermani Aachen
1521 km
Makinë për prerjen e ingranazheve
Gleason-Pfauter 125 GH
1996
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON- PFAUTER 275 HC
more images
1
Gjermani Malsch
1266 km
Ingranazh i lakuar i frezës së ingranazheve të pjerrëta
GLEASON- PFAUTER 275 HC
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130
more images
4
Gjermani Butzbach
1362 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON PFAUTER GP 130
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER GP130 GLEASON PFAUTER GP130
more images
2
Rumania Cugir
582 km
frezë
GLEASON PFAUTER GP130
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON- PFAUTER P 210 L GLEASON- PFAUTER P 210 L GLEASON- PFAUTER P 210 L GLEASON- PFAUTER P 210 L GLEASON- PFAUTER P 210 L
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON- PFAUTER P 210 L
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER SH 120 GLEASON PFAUTER SH 120
more images
2
Rumania Cugir
582 km
frezë
GLEASON PFAUTER SH 120
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON- PFAUTER PE 150 GLEASON- PFAUTER PE 150 GLEASON- PFAUTER PE 150 GLEASON- PFAUTER PE 150
more images
4
Gjermani Staufenberg
1377 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON- PFAUTER PE 150
2013
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER GP130 GLEASON PFAUTER GP130
more images
2
Rumania Cugir
582 km
frezë
GLEASON PFAUTER GP130
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON- PFAUTER P 100 L GLEASON- PFAUTER P 100 L GLEASON- PFAUTER P 100 L GLEASON- PFAUTER P 100 L GLEASON- PFAUTER P 100 L
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - horizontale
GLEASON- PFAUTER P 100 L
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON 120 / 888 W GLEASON 120 / 888 W GLEASON 120 / 888 W
more images
3
Gjermani Metzingen
1187 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON 120 / 888 W
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75
more images
13
Gjermani Neu-Ulm
1134 km
Bluarja e profilit të makinës bluarëse të rafteve të ingranazheve
Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75
2009
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pfauter PE 500
more images
1
Gjermani Schleswig-Holstein, Deutschland
1649 km
Makinë për prerjen e ingranazheve CNC
Pfauter PE 500
1990
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER P 630
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120
more images
9
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Makinë për formësimin e ingranazheve
PFAUTER PSA 120
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë rroje ingranazhesh
GLEASON-HURTH ZS 130 T
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER PA 300 SHOBBER PFAUTER PA 300 SHOBBER PFAUTER PA 300 SHOBBER
more images
3
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë e kombinuar për prerje dhe formësim
PFAUTER PA 300 SHOBBER
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E
more images
10
Gjermani
1340 km
makinë honues ingranazhesh
GLEASON HURTH ZH 125 CNC E
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150
more images
12
India Faridabad
5316 km
MAKINER ME CNC 6-AKSHE
Pfauter PE 150
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pfauter Ra 200 Pfauter Ra 200 Pfauter Ra 200 Pfauter Ra 200 Pfauter Ra 200
more images
5
Italia Novi Ligure
1009 km
Makinë hobbing Pfauter Gear
Pfauter Ra 200
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G
more images
8
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON Phoenix 275 G
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON 275G GLEASON 275G GLEASON 275G GLEASON 275G
more images
4
Gjermani Bayern, Deutschland
1089 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON 275G
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER P 1000 NC PFAUTER P 1000 NC PFAUTER P 1000 NC
more images
3
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Hobbing Machine - vertikale
PFAUTER P 1000 NC
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1267 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER P 1501
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pfauter P630 Pfauter P630 Pfauter P630 Pfauter P630 Pfauter P630 Pfauter P630
more images
6
Italia Ferrara
807 km
MAKINË HOBING
Pfauter P630
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1
more images
8
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER RS 1
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G
more images
7
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON Phoenix 275 G
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PHOENIX  200 HG GLEASON PHOENIX  200 HG GLEASON PHOENIX  200 HG GLEASON PHOENIX  200 HG GLEASON PHOENIX  200 HG
more images
5
Gjermani Metzingen
1187 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON PHOENIX 200 HG
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Koka e bluarjes vertikale
Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë rroje ingranazhesh
GLEASON-HURTH ZS 160 T
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PHOENIX WEDG-AC
more images
1
Gjermani Kleinostheim
1308 km
koka prerëse
GLEASON PHOENIX WEDG-AC
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC
more images
10
Gjermani Hilden
1507 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER PE 750 CNC
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pfauter AZ53/12 Pfauter AZ53/12 Pfauter AZ53/12 Pfauter AZ53/12
more images
4
makinë hobbing
Pfauter AZ53/12
1964
gati per perdorim (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER P 1800 PFAUTER P 1800 PFAUTER P 1800 PFAUTER P 1800
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Hobbing Machine - vertikale
PFAUTER P 1800
1966
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER Fraeskopf - Innenverzahnung PFAUTER Fraeskopf - Innenverzahnung PFAUTER Fraeskopf - Innenverzahnung
more images
3
Gjermani Tönisvorst
1544 km
Device mulliri
PFAUTER Fraeskopf - Innenverzahnung
1970
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-HURTH ZHF 150 GLEASON-HURTH ZHF 150 GLEASON-HURTH ZHF 150 GLEASON-HURTH ZHF 150 GLEASON-HURTH ZHF 150
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë honues ingranazhesh
GLEASON-HURTH ZHF 150
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON HARDAC II GLEASON HARDAC II
more images
2
Gjermani Kleinostheim
1308 km
koka prerëse
GLEASON HARDAC II
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER P 900 PFAUTER P 900 PFAUTER P 900 PFAUTER P 900
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Hobbing Machine - vertikale
PFAUTER P 900
1974
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PHOENIX 500 HCT GLEASON PHOENIX 500 HCT GLEASON PHOENIX 500 HCT GLEASON PHOENIX 500 HCT GLEASON PHOENIX 500 HCT
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
makinë matëse ingranazhesh
GLEASON PHOENIX 500 HCT
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER P 1501 PFAUTER P 1501 PFAUTER P 1501 PFAUTER P 1501 PFAUTER P 1501
more images
5
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Hobbing Machine - vertikale
PFAUTER P 1501
1977
dore e dyte
Thirrni