makinë honues ingranazhesh
Gleason-Hurth ZHF 150

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2004
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
makinë honues ingranazhesh
Prodhues:
Gleason-Hurth
model:
ZHF 150
Viti i ndertimit:
2004
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Hessen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:
montimi dhe instalimi:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS

workpiece diameter: 63,5 mm
center width: 350 mm
machine weight: approx. 7 t

working area:
Length of clamping surface: 1,550 mm
number of T-slots: 2
width of the T-slots: 18 mm
distance of the T-slots: 180 mm
center height (tailstocks): 350 mm
Swivel range of fine wheel head (U-axis): +30/-30 degrees
center distance - tailstock/fine wheel: 120/225 min/max. mm
Input resolution (all NC axes): 0.001 mm/degree

Feed slide:
Range of motion (Z-axis travel): 105 mm
Input resolution: 0.001 mm


Tool:
Outside diameter (min./max.): 225/275 mm
Bore diameter: 160 mm
width: 60 mm

Workpiece:
Outside diameter (min./max.): 40 -150 mm
module (min./max.): 1,25 - 4,0 mm
Tooth width (max.): 45 mm

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A8161325
Numri i referencës:
AUC-230326
Përditëso:
e fundit më 16.03.2023

Kontaktoni

Max Fiene
Personi i kontaktit: Max Fiene
ID e makinës: 8161325
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 377 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-HURTH ZHF 150 GLEASON-HURTH ZHF 150 GLEASON-HURTH ZHF 150 GLEASON-HURTH ZHF 150 GLEASON-HURTH ZHF 150
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë honues ingranazhesh
GLEASON-HURTH ZHF 150
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Shaping Machine
GLEASON-PFAUTER PSA 150
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON- PFAUTER PE 150 GLEASON- PFAUTER PE 150 GLEASON- PFAUTER PE 150 GLEASON- PFAUTER PE 150
more images
4
Gjermani Staufenberg
1377 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON- PFAUTER PE 150
2013
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë rroje ingranazhesh
GLEASON-HURTH ZS 130 T
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E GLEASON HURTH ZH 125 CNC E
more images
10
Gjermani
1340 km
makinë honues ingranazhesh
GLEASON HURTH ZH 125 CNC E
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Hurth CH7M5R - 7B340-B1A Gleason-Hurth CH7M5R - 7B340-B1A Gleason-Hurth CH7M5R - 7B340-B1A Gleason-Hurth CH7M5R - 7B340-B1A Gleason-Hurth CH7M5R - 7B340-B1A
more images
5
Gjermani Tönisvorst
1543 km
Mjete hobi
Gleason-Hurth CH7M5R - 7B340-B1A
2019
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë rroje ingranazhesh
GLEASON-HURTH ZS 160 T
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON HURTH ZS 300L GLEASON HURTH ZS 300L GLEASON HURTH ZS 300L GLEASON HURTH ZS 300L GLEASON HURTH ZS 300L
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë rroje ingranazhesh
GLEASON HURTH ZS 300L
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501 Gleason-Pfauter P1501
more images
13
Gjermani Düsseldorf
1519 km
makinë hobbing ingranazhet
Gleason-Pfauter P1501
2004
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000 Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000 Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000 Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000 Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000 Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000
more images
6
Gjermani Leipzig
(Vendndodhja e tregtarit)
1286 km
Makinë mulliri në mënyrë kryesore - horizontale
Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000
1978
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON 120 / 888 W GLEASON 120 / 888 W GLEASON 120 / 888 W
more images
3
Gjermani Metzingen
1187 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON 120 / 888 W
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75 Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75
more images
13
Gjermani Neu-Ulm
1134 km
Bluarja e profilit të makinës bluarëse të rafteve të ingranazheve
Mägerle Switzerland Gleason MFP-L-260-75
2009
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON PFAUTER GP 130
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G
more images
8
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON Phoenix 275 G
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10
more images
9
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
Makinë e kombinuar për prerje dhe formësim
HURTH WF10
1988
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ca. 220 x 200, ca. 220 x 150 cm  Gitterrückwand, Gittermatte, ca. 220 x 200, ca. 220 x 150 cm  Gitterrückwand, Gittermatte, ca. 220 x 200, ca. 220 x 150 cm  Gitterrückwand, Gittermatte, ca. 220 x 200, ca. 220 x 150 cm  Gitterrückwand, Gittermatte, ca. 220 x 200, ca. 220 x 150 cm  Gitterrückwand, Gittermatte,
more images
5
Gjermani Wietmarschen
1597 km
Rrjetë e murit të pasmë për raftin e paletave
ca. 220 x 200, ca. 220 x 150 cm Gitterrückwand, Gittermatte,
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PHOENIX  200 HG GLEASON PHOENIX  200 HG GLEASON PHOENIX  200 HG GLEASON PHOENIX  200 HG GLEASON PHOENIX  200 HG
more images
5
Gjermani Metzingen
1187 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON PHOENIX 200 HG
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260 Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Koka e bluarjes vertikale
Gleason Fraeskopf P 100 bis P 260
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130
more images
3
Gjermani Staufenberg
1377 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON PFAUTER GP 130
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G GLEASON Phoenix 275 G
more images
7
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON Phoenix 275 G
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZF Hurth HFK 250 ZF Hurth HFK 250 ZF Hurth HFK 250 ZF Hurth HFK 250 ZF Hurth HFK 250
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Boshti i vozitjes
ZF Hurth HFK 250
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH ZK 200/1-TE CNC HURTH ZK 200/1-TE CNC HURTH ZK 200/1-TE CNC
more images
3
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë për bluarje të skajeve të dhëmbëve
HURTH ZK 200/1-TE CNC
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100
more images
7
Gjermani Korschenbroich
1529 km
Makinë për prerjen e ingranazheve CNC
Gleason-Pfauter P100
1998
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON 275G GLEASON 275G GLEASON 275G GLEASON 275G
more images
4
Gjermani Bayern, Deutschland
1089 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
GLEASON 275G
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PHOENIX WEDG-AC
more images
1
Gjermani Kleinostheim
1308 km
koka prerëse
GLEASON PHOENIX WEDG-AC
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH P 5 V HURTH P 5 V HURTH P 5 V HURTH P 5 V
more images
4
Gjermani Saldenburg
1005 km
Shtypi - shtypi drejtues
HURTH P 5 V
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Plus 590-150 Tuchel Plus 590-150 Tuchel Plus 590-150 Tuchel Plus 590-150 Tuchel
more images
4
Holanda Klimmen
(Vendndodhja e tregtarit)
1541 km
Plus 590-150 Tuchel
Plus 590-150 Tuchel
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH ZK 7 HURTH ZK 7 HURTH ZK 7 HURTH ZK 7
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Chamfering dhe Deburring Machine
HURTH ZK 7
1975
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH LKF 32A HURTH LKF 32A HURTH LKF 32A
more images
3
frezë
HURTH LKF 32A
1960
gati per perdorim (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PHOENIX 500 HCT GLEASON PHOENIX 500 HCT GLEASON PHOENIX 500 HCT GLEASON PHOENIX 500 HCT GLEASON PHOENIX 500 HCT
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
makinë matëse ingranazhesh
GLEASON PHOENIX 500 HCT
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON HARDAC II GLEASON HARDAC II
more images
2
Gjermani Kleinostheim
1308 km
koka prerëse
GLEASON HARDAC II
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason 275G Gleason 275G Gleason 275G Gleason 275G Gleason 275G Gleason 275G
more images
6
Gjermani Korschenbroich
1530 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
Gleason 275G
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645 Gleason NO 645
more images
14
Gjermani Düsseldorf
1519 km
gjenerator ingranazhesh hipoidike
Gleason NO 645
1977
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH SRS 400 HURTH SRS 400
more images
2
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë për mprehjen e rrotave të rruajtjes
HURTH SRS 400
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH
more images
6
Gjermani
1340 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON-PHOENIX 125 GH
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH GLEASON C9S10RH
more images
10
Gjermani Malsch
(Vendndodhja e tregtarit)
1267 km
Kokë thike
GLEASON C9S10RH
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130 GLEASON PFAUTER GP 130
more images
4
Gjermani Butzbach
1362 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON PFAUTER GP 130
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT Gleason Phoenix 500 HCT
more images
11
Gjermani Korschenbroich
1530 km
testues i ingranazheve të pjerrëta
Gleason Phoenix 500 HCT
1997
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për formësimin e ingranazheve
GLEASON-PFAUTER GP 200 ES
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON 513 GLEASON 513
more images
2
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë për testimin e ingranazheve të pjerrëta
GLEASON 513
1975
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Mahr GMX 275 Gleason-Mahr GMX 275 Gleason-Mahr GMX 275 Gleason-Mahr GMX 275 Gleason-Mahr GMX 275 Gleason-Mahr GMX 275
more images
6
Gjermani Leipzig
1281 km
makinë matëse ingranazhesh
Gleason-Mahr GMX 275
2014
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON- PFAUTER P 210 L GLEASON- PFAUTER P 210 L GLEASON- PFAUTER P 210 L GLEASON- PFAUTER P 210 L GLEASON- PFAUTER P 210 L
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
GLEASON- PFAUTER P 210 L
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason NO. 645 Gleason NO. 645 Gleason NO. 645 Gleason NO. 645 Gleason NO. 645 Gleason NO. 645 Gleason NO. 645 Gleason NO. 645
more images
8
Gjermani Korschenbroich
1530 km
Ingranazhet e lakuara të frezës së ingranazheve të pjerrëta
Gleason NO. 645
1976
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON- PFAUTER 275 HC
more images
1
Gjermani Malsch
1266 km
Ingranazh i lakuar i frezës së ingranazheve të pjerrëta
GLEASON- PFAUTER 275 HC
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T Hurth Modul ZS 130 T
more images
14
Gjermani Korschenbroich
1530 km
Makinë rroje ingranazhesh CNC
Hurth Modul ZS 130 T
2004
shume mire (e perdorur)
Thirrni