makinë bluarëse me dy disqe
Giustina R242

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
1995
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
makinë bluarëse me dy disqe
Prodhues:
Giustina
model:
R242
Viti i ndertimit:
1995
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Hessen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

including special equipment of a rotating feeding head


TECHNICAL DETAILS


grinding width: 220 mm
grinding wheel diameter: 762 mm
speed of rotation: 1500 rpm
Speed of grooving: 3000 rpm
rapid traverse X / Y: 200 mm/min
rapid traverse Z: 1400 mm/min


spindle drive: grinding spindle 1: 37 kW
spindle drive: grinding spindle 2: 37 kW
Control: Siemens Sinumerik 840 CMACHINE DETAILS


total power requirement: 90 kW
voltage: 380 V / 3 PE / 50 Hz
floor space: 7260 x 5530 mm
machine weight: approx. 13 tReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

DOKUMENTET

9805997.pdf (PDF)
9805997-2.pdf (PDF)

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A9805997
Numri i referencës:
AUC-230537
Përditëso:
e fundit më 26.07.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 9805997
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 377 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
GIUSTINA R242 GIUSTINA R242 GIUSTINA R242
more images
Shtetet e Bashkuara të Amerikës Warren
7 956 km
Grirës me dy disqe
GIUSTINA R242
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bitterfeld-Wolfen
1 319 km
Makinë bluarëse cilindrike - universale
GIUSTINA GT 1126
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Leipzig
1 281 km
prerës plazma
ZINSER Zinser 2426N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NORGREN R24-200-RNLG
more images
Gjermani Goldenstedt
(Vendndodhja e tregtarit)
1 567 km
kompresor
NORGREN R24-200-RNLG
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY
more images
Emiratet e Bashkuara Arabe Jafza
(Vendndodhja e tregtarit)
3 698 km
Të tjerët
Iveco T WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY
Thirrni