Torno CNC
Gildemeister CTX 400 Serie 2

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
1998
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Torno CNC
Prodhues:
Gildemeister
model:
CTX 400 Serie 2
Viti i ndertimit:
1998
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Baden-Württemberg, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 270 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
2 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS


Max. Circumferential diameter / cross slide: 470 mm
Max. Swing diameter/ bed: 570 mm
Max. Turning length: 600 mm
Infinitely variable speed: 25-5000 rpm
Rapid traverse: 20/24 m/min
Spindle bore: approx. 79 mm
Chuck diameter: max. 250 mm
Cross section: max. 20/20 mm


MACHINE DETAILS


Dimensions LxWxH: 5.5 x 2.5 x 1.7 m
Weight: approx. 5700 kg


EQUIPMENT • Control/Heidenhain CNC Pilot

 • Disk turret

 • Tailstock / Morse taper MK4

 • without tool holders

 • Chip conveyor


No jaws and no tool holders included in the scope of delivery.Reklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A14754895
Numri i referencës:
AUC-2401165
Përditëso:
e fundit më 29.01.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 14754895
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 270 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 400 - Serie 2 Gildemeister CTX 400 - Serie 2 Gildemeister CTX 400 - Serie 2 Gildemeister CTX 400 - Serie 2
more images
Gjermani Bruchsal
1 270 km
Torno Gildemeister CTX 400-S2
Gildemeister CTX 400 - Serie 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400
more images
Gjermani Germany
1 340 km
lathes
Gildemeister CTX 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400
more images
Austria Uttendorf
959 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX 400 S2 GILDEMEISTER CTX 400 S2 GILDEMEISTER CTX 400 S2 GILDEMEISTER CTX 400 S2 GILDEMEISTER CTX 400 S2 GILDEMEISTER CTX 400 S2 GILDEMEISTER CTX 400 S2 GILDEMEISTER CTX 400 S2 GILDEMEISTER CTX 400 S2
more images
Gjermani Lauchheim
1 159 km
Torno CNC, 2 akse
GILDEMEISTER CTX 400 S2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2
more images
Hungaria Cegléd
670 km
torno cnc
Gildemeister CTX 400 S2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3 DMG Gildemeister CTX 400 V3
more images
Polonia Kaniów
981 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
DMG Gildemeister CTX 400 V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 500 Serie II Gildemeister CTX 500 Serie II Gildemeister CTX 500 Serie II Gildemeister CTX 500 Serie II
more images
Gjermani Germaringen
1 065 km
Torno CNC me diametër rrotullimi 500 mm
Gildemeister CTX 500 Serie II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2
more images
Gjermani Germany
1 340 km
lathes
Gildemeister CTX 400 S2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 200 S 2 Gildemeister CTX 200 S 2 Gildemeister CTX 200 S 2 Gildemeister CTX 200 S 2 Gildemeister CTX 200 S 2 Gildemeister CTX 200 S 2
more images
Gjermani Kaufungen
1 387 km
Qendra mulliri CNC
Gildemeister CTX 200 S 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX 400 GILDEMEISTER CTX 400 GILDEMEISTER CTX 400 GILDEMEISTER CTX 400 GILDEMEISTER CTX 400
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno CNC
GILDEMEISTER CTX 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400
more images
Gjermani Huisheim
1 132 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Kaniów
981 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
DMG Gildemeister CTX 400 V5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX400 Serie 2 Gildemeister CTX400 Serie 2 Gildemeister CTX400 Serie 2 Gildemeister CTX400 Serie 2 Gildemeister CTX400 Serie 2 Gildemeister CTX400 Serie 2 Gildemeister CTX400 Serie 2
more images
Austria Gemeinde Imst
1 010 km
Torno CNC
Gildemeister CTX400 Serie 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400
more images
Gjermani Celle
1 482 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 400
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
LATHE
Gildemeister CTX 400
ankand
Ankandi përfundoi
Torno CNC
Gildemeister CTX 400
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Berlin
1 361 km
Torno CNC
Gildemeister CTX-400 E V5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 310V3 eco Gildemeister CTX 310V3 eco Gildemeister CTX 310V3 eco Gildemeister CTX 310V3 eco Gildemeister CTX 310V3 eco Gildemeister CTX 310V3 eco Gildemeister CTX 310V3 eco
more images
Gjermani Heilbronn
1 237 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 310V3 eco
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250 Gildemeister CTX gamma 1250
more images
Gjermani Aach
1 164 km
Qendra mulliri CNC
Gildemeister CTX gamma 1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister GMX 400 Gildemeister GMX 400 Gildemeister GMX 400 Gildemeister GMX 400 Gildemeister GMX 400 Gildemeister GMX 400
more images
Gjermani 72160 Horb am Neckar, Deutschland
1 218 km
Torno CNC
Gildemeister GMX 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear
more images
Gjermani Barsbüttel/Hamburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 570 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E Gildemeister CTX 200E
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 200E
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 310 ECO Gildemeister CTX 310 ECO
more images
Gjermani Buchdorf
1 123 km
Qendra mulliri CNC
Gildemeister CTX 310 ECO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3 DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3 DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3 DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3 DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3 DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3 DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3 DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3 DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3
more images
Gjermani Schloß Holte-Stukenbrock
1 483 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX 420 Linear V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Ennepetal
1 495 km
Torno CNC
DMG-GILDEMEISTER CTX 510 V1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta
more images
Gjermani Bopfingen
1 152 km
Torno CNC
DMG / GILDEMEISTER CTX 500 Beta
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear
more images
Italia Italy
638 km
lathes
Gildemeister CTX 420 V6 linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 200 CNC S2 Gildemeister CTX 200 CNC S2 Gildemeister CTX 200 CNC S2 Gildemeister CTX 200 CNC S2
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 200 CNC S2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6
more images
Holanda Zevenbergen
1 664 km
Torno CNC me bosht Y, me energji elektrike
DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear
more images
Holanda Eindhoven
1 609 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 320 V4 Linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km
Tornoja CNC
DMG Gildemeister CTX Beta 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800 GILDEMEISTER CTX Beta 800
more images
Gjermani Monheim am Rhein
1 504 km
Qendra mulliri CNC
GILDEMEISTER CTX Beta 800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3 Gildemeister CTX 310 V3
more images
Hungaria Hungary
671 km
lathes
Gildemeister CTX 310 V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Root
1 150 km
CNC torno
GILDEMEISTER CTX 420 linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6
more images
Holanda Zevenbergen
1 664 km
Torno CNC me bosht Y, me energji elektrike
DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER NEF 400 GILDEMEISTER NEF 400 GILDEMEISTER NEF 400 GILDEMEISTER NEF 400 GILDEMEISTER NEF 400 GILDEMEISTER NEF 400
more images
Gjermani Schwäbisch Gmünd
1 175 km
Torno CNC
GILDEMEISTER NEF 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX beta 800 TC GILDEMEISTER CTX beta 800 TC GILDEMEISTER CTX beta 800 TC GILDEMEISTER CTX beta 800 TC GILDEMEISTER CTX beta 800 TC
more images
Gjermani Karlsbad
1 254 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
GILDEMEISTER CTX beta 800 TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600
more images
Gjermani Iserlohn
1 487 km
Torno CNC
GILDEMEISTER CTX 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 510 Gildemeister CTX 510 Gildemeister CTX 510 Gildemeister CTX 510 Gildemeister CTX 510
more images
Mbretëria e Bashkuar United Kingdom
2 338 km
lathes
Gildemeister CTX 510
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX alpha 300 V 4 Gildemeister CTX alpha 300 V 4
more images
Gjermani Kirchheim bei München
1 025 km
Torno CNC
Gildemeister CTX alpha 300 V 4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 210 V3 Gildemeister CTX 210 V3 Gildemeister CTX 210 V3
more images
Gjermani Nördlingen
1 143 km
Qendra mulliri CNC
Gildemeister CTX 210 V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2
more images
Gjermani Schloß Holte-Stukenbrock
1 483 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
DMG Gildemeister Twin 65 RG.2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2
more images
Gjermani Rhauderfehn
1 635 km
Qendra rrotulluese me dy gishta
Gildemeister Twin 65 RG 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 410 Gildemeister CTX 410 Gildemeister CTX 410 Gildemeister CTX 410 Gildemeister CTX 410 Gildemeister CTX 410 Gildemeister CTX 410 Gildemeister CTX 410 Gildemeister CTX 410
more images
Gjermani Rottenburg am Neckar
1 211 km
Qendra mulliri CNC
Gildemeister CTX 410
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 620V3 linear Gildemeister CTX 620V3 linear Gildemeister CTX 620V3 linear Gildemeister CTX 620V3 linear Gildemeister CTX 620V3 linear
more images
Gjermani Obersulm
1 223 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 620V3 linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX 410 GILDEMEISTER CTX 410 GILDEMEISTER CTX 410 GILDEMEISTER CTX 410 GILDEMEISTER CTX 410 GILDEMEISTER CTX 410 GILDEMEISTER CTX 410
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno CNC me ushqyes shufra
GILDEMEISTER CTX 410
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Dreieich
1 329 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
GILDEMEISTER CTX 420 linear/CNC-Heidenhain
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2 Gildemeister Twin 65 RG 2
more images
Gjermani Rhauderfehn
1 635 km
Qendra rrotulluese me dy gishta
Gildemeister Twin 65 RG 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 510 V4 Gildemeister CTX 510 V4 Gildemeister CTX 510 V4 Gildemeister CTX 510 V4 Gildemeister CTX 510 V4
more images
Gjermani Obersulm
1 223 km
Qendra mulliri CNC
Gildemeister CTX 510 V4
Thirrni