Torno vertikale
Gildemeister DMG CTV 250

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2003
Shteti
Dore e dyte (jo funksionale)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Torno vertikale
Prodhues:
Gildemeister DMG
model:
CTV 250
Numri i makinës:
06800001561
Viti i ndertimit:
2003
Shteti:
zgarë e dëmtuar e pjesëve të këmbimit (e përdorur)
funksionalitetin:
jo funksionale
Orët e punës:
38 000 h

DORËZIMI

Vendndodhja:
Flanders, Belgjika Belgjika – Largësia: përafërsisht 1 576 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
2 500,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS
Chuck diameter: 250 mm
Face displacement stroke X: 800 mm
Longitudinal stroke Z: 300 mm


Rapid traverse speed X: 100 m/min
Rapid traverse speed Z: 45 m/min
Spindle head (flat flange):  170h5 mm
Spindle diameter in front bearing: 120 mm
Spindle bore: 79 mm


Power of the three-phase mainlan drive: 22 kW
Torque ED 100%: 210 Nm
Speed range: 20 - 5000 rpm
Speed range: 0-100 rpm
Torque (holding torque brake): 240 Nm
Accuracy of the point rest: < 0.02 degrees


Number of tool stations: 12
Tool holder: according to DIN 69880
Cylindrical shank diameter: 40 mm
Drive power (40% ED): 10.8 kW
Torque: 28 Nm
Speed: 6000 rpm


Hydraulic capacity, complete: approx. 25 L
Pressure: 80 bar
Pressure for clamping device: 70 bar


Cooling capacity: approx. 25 l
Pump output: 1.7 kW
Flow rate at 6 bar: 20 l/min
Lubrication capacity: 1.8 l
Rapid traverse speed Y: 10 m/min
Feed force: 20000 N
Hub: ±50MACHINE DETAILS
Net weight of the machine without chip conveyor: approx. 7500 kg
Gross weight of the machine with truck transport: approx. 7800 kg
Machine without chip conveyor L x W x H: approx. 2600 x 2200 x 2800 mm


Total connected load: 50 kVA
Voltage: 400 V
Frequency: 50 Hz
Fuse protection (slow-blow) according to VDE 0100: 80 A
Permissible voltage fluctuation at 400 V: +/- 10%


Machine acceptance: according to DIN 8605
Permissible ambient temperature: from +15 to +35°C
Relative humidity: 75%.
Installation altitude: 1000 m above sea level


 


Fixed pick-up date of the machine on 12.12.23 or 27.12.23. Bidder is obliged to pick-up the machine on time.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A13729063
Numri i referencës:
AUC-2311017
Përditëso:
e fundit më 14.11.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 13729063
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Holanda Holanda
Largësia: përafërsisht 1 696 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno vertikale
Gildemeister DMG CTV 250
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTV 250 - R DMG Gildemeister CTV 250 - R DMG Gildemeister CTV 250 - R
more images
Gjermani Korntal-Münchingen
1 218 km
LATHE
DMG Gildemeister CTV 250 - R
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTV 250 - L DMG Gildemeister CTV 250 - L DMG Gildemeister CTV 250 - L DMG Gildemeister CTV 250 - L
more images
Gjermani Korntal-Münchingen
1 218 km
LATHE
DMG Gildemeister CTV 250 - L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTV 160 DMG GILDEMEISTER CTV 160 DMG GILDEMEISTER CTV 160 DMG GILDEMEISTER CTV 160 DMG GILDEMEISTER CTV 160 DMG GILDEMEISTER CTV 160 DMG GILDEMEISTER CTV 160
more images
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Torno vertikale
DMG GILDEMEISTER CTV 160
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTV 250 (V3) DMG CTV 250 (V3) DMG CTV 250 (V3) DMG CTV 250 (V3) DMG CTV 250 (V3) DMG CTV 250 (V3) DMG CTV 250 (V3) DMG CTV 250 (V3)
more images
Hungaria Hungary
671 km
lathes
DMG CTV 250 (V3)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTV 250 V3 GILDEMEISTER CTV 250 V3 GILDEMEISTER CTV 250 V3 GILDEMEISTER CTV 250 V3 GILDEMEISTER CTV 250 V3
more images
Francës Frankreich
1 547 km
Torno vertikale
GILDEMEISTER CTV 250 V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250
more images
Zvicra Bärau
1 178 km
Torno CNC CTV 250
DMG MORI CTV 250
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Torno vertikale
Gildemeister CTV 250
Reklamë e klasifikuar
DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250
more images
Gjermani Hamm (Sieg)
1 438 km
CTV-250
DMG CTV-250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250
more images
Hungaria Veszkény
758 km
Torno vertikale
DMG CTV-250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear DMG GMX 250 linear
more images
Austria Österreich
837 km
lathes
DMG GMX 250 linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear
more images
Gjermani Pullach im Isartal
1 028 km
2005 DMG MORI GMX 250 lineare
DMG MORI GMX 250 linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMF 250 linear DMG DMF 250 linear DMG DMF 250 linear DMG DMF 250 linear
more images
Gjermani Kirchheim bei München
1 025 km
Qendra e përpunimit - universale
DMG DMF 250 linear
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
torno vertikale
Gildemeister CTV 400
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI Verschiedene Abstreifer, 250..., 258...,
more images
Gjermani Sankt Georgen
1 213 km
Fshirëse DMG MORI
DMG MORI Verschiedene Abstreifer, 250..., 258...,
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear
more images
Gjermani Monheim am Rhein
1 504 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC
more images
Gjermani Auw bei Prüm
1 476 km
Gildemeister CTXbeta1250TC
DMG MORI CTX beta1250 TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400
more images
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER NEF 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km
Tornoja CNC
DMG Gildemeister CTX Beta 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2 DMG Gildemeister Twin 65 RG.2
more images
Gjermani Schloß Holte-Stukenbrock
1 483 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
DMG Gildemeister Twin 65 RG.2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX-400 S2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR
more images
Gjermani Halberstadt
1 383 km
Qendra e tornimit dhe frezimit me CNC - 9 akse
DMG GILDEMEISTER GMX 400 LINEAR
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear
more images
Gjermani Barsbüttel/Hamburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 570 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3 DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3
more images
Austria Jakling
756 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
DMG, Mori, Gildemeister NEF400 V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km
Tornoja CNC
DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y
more images
Italia Gussago
948 km
Torno - CNC
Gildemeister DMG CTX 300 Y
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear
more images
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER MSL 60/7
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3
more images
Gjermani Marienheide
1 469 km
Torno, DMG, Guildmaster, NEF400
DMG Gildemeister NEF 400 V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister Sprint 42 Linear DMG Gildemeister Sprint 42 Linear DMG Gildemeister Sprint 42 Linear DMG Gildemeister Sprint 42 Linear DMG Gildemeister Sprint 42 Linear DMG Gildemeister Sprint 42 Linear DMG Gildemeister Sprint 42 Linear DMG Gildemeister Sprint 42 Linear
more images
Gjermani Ronnenberg
1 476 km
Torno CNC
DMG Gildemeister Sprint 42 Linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER NEF 600 DMG GILDEMEISTER NEF 600 DMG GILDEMEISTER NEF 600
more images
Francës Haguenau
1 290 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER NEF 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX alpha 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister Supply 11098 DMG Gildemeister Supply 11098 DMG Gildemeister Supply 11098 DMG Gildemeister Supply 11098
more images
Gjermani Tönisvorst
1 542 km
shfaqja e monitorit
DMG Gildemeister Supply 11098
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER MSL 60-7 DMG GILDEMEISTER MSL 60-7 DMG GILDEMEISTER MSL 60-7 DMG GILDEMEISTER MSL 60-7 DMG GILDEMEISTER MSL 60-7 DMG GILDEMEISTER MSL 60-7 DMG GILDEMEISTER MSL 60-7 DMG GILDEMEISTER MSL 60-7 DMG GILDEMEISTER MSL 60-7
more images
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Torno e tipit zviceran
DMG GILDEMEISTER MSL 60-7
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6
more images
Holanda Zevenbergen
1 664 km
Torno CNC me bosht Y, e drejtuar
DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC Gildemeister DMG GM26 -6 AC
more images
Gjermani Meinerzhagen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Gildemeister DMG GM26 -6 AC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX 600 DMG GILDEMEISTER CTX 600 DMG GILDEMEISTER CTX 600 DMG GILDEMEISTER CTX 600 DMG GILDEMEISTER CTX 600
more images
Francës Haguenau
1 290 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500
more images
Polonia Kaniów
981 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L
more images
Gjermani Korschenbroich
1 529 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX 420L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6
more images
Holanda Zevenbergen
1 664 km
Torno CNC me bosht Y, e drejtuar
DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400
more images
Francës Haguenau
1 290 km
CNC torno
DMG GILDEMEISTER CTX 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3
more images
Polonia Kaniów
981 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX 400E V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5
more images
Polonia Kaniów
981 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX 400 V5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister NEF 600 Gildemeister NEF 600 Gildemeister NEF 600
more images
Gjermani Hollenbach
1 086 km
Torno DMG NEF600
Gildemeister NEF 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco Gildemeister 1035V eco
more images
Gjermani Blomberg
1 467 km
Qender freze CNC DMG 1035 V eko
Gildemeister 1035V eco
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister NEF 600 Gildemeister NEF 600 Gildemeister NEF 600
more images
Gjermani Hollenbach
1 086 km
Torno DMG NEF600
Gildemeister NEF 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX GAMMA 1250 GILDEMEISTER CTX GAMMA 1250 GILDEMEISTER CTX GAMMA 1250 GILDEMEISTER CTX GAMMA 1250
more images
Zvicra Niederhelfenschwil
(Vendndodhja e tregtarit)
1 121 km
Qendra e tornimit dhe bluarjes
GILDEMEISTER CTX GAMMA 1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700 DMG MORI NLX 2500 SY 700
more images
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 160 km
Torno CNC
DMG MORI NLX 2500 SY 700
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX BETA 1250 4A
more images
Francës Montévrain
1 610 km
Torno dixhitale DMG CTX BETA 1250 4A
DMG MORI CTX BETA 1250 4A
Thirrni