Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

app Mobile

Një e treta e të gjithë klientët Machineseeker (nëse shitësit ose blerësit) tashmë të hyrë në faqen tonë duke përdorur smartphones dhe tableta. Për të bërë qasje të lëvizshme më shumë kohë-efikas për tregtarët, ne kemi zhvilluar një aplikacion për iPhone dhe telefonat Android.

Me app, hetimet makinë janë treguar menjëherë si një mesazh në ekran tuaj (si mesazheve WhatsApp). Konsumatorët do të jetë i kënaqur për të parë se sa shpejt ju përgjigjet dhe kjo është koha më e mirë për të folur me ta në lidhje me makinë se ata janë të interesuar.

Shkarko iPhone versionin tani download iPhone
Shkarko versionin e Android tani download Android

Të dy shkarkimit dhe duke përdorur app janë krejtësisht pa pagesë.

app Mobile
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153