Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Kryeni biznes në mënyrë të sigurt në të gjithë botën

Kontrata e shitjes së mostrës shumëgjuhëshe për makinat e përdorura


Hetim, inspektim, blerje. Kjo është mënyra e shpejtë dhe e lehtë për të blerë një makinë të përdorur. Por gjërat jo gjithmonë shkojnë aq mirë. Prandaj Machineseeker ka hartuar një mostër kontrate shitjeje për blerësit dhe shitësit. Në këtë mënyrë, mosmarrëveshjet ligjore mund të shmangen paraprakisht.

Defektet e fshehura, mungojnë dollapët e kontrollit ose pajisjet e kontrollit. Me kontratën e blerjes, blerësit dhe shitësit e luajnë atë të sigurt. Gjëja më e mirë: kontrata e mostrës nuk është e disponueshme vetëm në shumë gjuhë, por gjithashtu mund të përdoret në dy gjuhë - domethënë në dy gjuhë të ndryshme. Blerësi gjerman dhe shitësi polak tani mund të përdorin si bazë një kontratë të vetme. Bërja e biznesit në të gjithë botën bëhet më e lehtë.

Vertrag
Mostra e kontratës është në dispozicion në këto gjuhë dhe mund të kombinohet sipas kërkesës:
Shkarkoni kontratën shembull si një skedar PDF tani:
Njëgjuhësh:
Dygjuhësh:

Jepni reagime SHBA!

Machineseeker është i interesuar në zhvillimin dhe përmirësimin e vazhdueshëm të shërbimit! Na jepni reagime mbi projekt -kontratën! Çfarë nuk ju pëlqen? Çfarë duhet të shtojmë ose ndryshojmë?
Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153