Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Kushtet e Privatësisë

Zgjidhni cilat cookies i pranoni në Machineseeker.al. Informacione më të hollësishme për përdorimin e cookies dhe përshkrimet do të gjeni në Politikën e Privatësisë . Aty mund të ndryshoni gjithashtu cilësimet tuaja në çdo kohë.

Funksionale

Cookies funksionale janë thelbësore për funksionimin e faqes sonë. Përmes tyre ju mund, për shembull, të krijoni një llogari, të identifikoheni ose të mbani mend makinat.

Analiza e uebit

Cookies analitikë na ndihmojnë të kuptojmë më mirë sesi përdoruesit ju pëlqejnë, pëlqejnë të përdorin Machineseeker.al. Kjo do të thotë që ne mund të zgjedhim faqen tonë të internetit, aplikacionet dhe komunikimin dhe të mbetemi interesant dhe të rëndësishëm. Miratimi juaj përfshin të gjitha faqet e Grupit Machineseeker dhe përfshin përpunimin e të dhënave jashtë Zonës Ekonomike Evropiane, ku mund të mos ketë një nivel të krahasueshëm të mbrojtjes së të dhënave, p.sh. në SH.B.A.

Marketingu

Machineseeker.al dhe partnerët tanë gjithashtu përdorin cookies të palëve të treta. Këto cookies përdoren për të shfaqur reklama të personalizuara në faqet e internetit të tjera. Kjo reklamë bazohet në sjelljen tuaj të shfletimit, për shembull makineritë që keni parë. Në këtë mënyrë ju merrni reklama më të rëndësishme.

Pranoji të gjitha dhe kthehu Ruaj zgjedhjen dhe kthehu
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153