Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Inxhinieri precize PM 1-FZ
FEINBAU PM1 - F
I RI

Lloji i ofertës
përdorur
vend
Franz-Hermle-Str. 7, 78564 Reichenbach, DE

MACHINE DATA

lloj makine:
Inxhinieri precize PM 1-FZ
prodhues:
FEINBAU
Model:
PM1 - F
kusht:
te mira (te perdorura)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend:
Franz-Hermle-Str. 7, 78564 Reichenbach, DE Gjermani

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A5674092
Rifreskimi i fundit:
në 08.04.2021
parë:
8.869 përshtypjet
Kërkesat:
1

PËRSHKRIM

1 x Re-turning lathe
2szktm
Feinbau
PM 1-F
Equipment:
- Hand lever cross support
with Multifix quick change system
- electric tailstock for drilling and threading
- collet chucking with pressure collets
- cooling chain device
Technical data:
- spindle passage: 23 mm
- spindle speeds: 700/1400/2800 rpm
(left/right)
- centre height: 110 mm
- center width: 160 mm
- Largest circulation over bed: 220 mm
Accessories:
16 x compression collet 140 E
1 x Tension collet in tailstock
1 x interchangeable holder Multifix AA
with 1 cassette
1 x 3 - jaw chuck 110 mm
Operating instructions
(copy)
Machine can be inspected under power.

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.

SHITëS

Dieter Blikle Werkzeugmaschinen

Personi kontaktues:Herr Dieter Blikle

Franz-Hermle-Str. 7

78564 Reichenbach, Gjermani

telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Dieter Blikle
ID Machine:
A5674092 në Machineseeker

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2008

31 reklama në internet

Firma Blikle Werkzeugmaschinen handelt seit über 20 Jahren mit Metallbearbeitungsmaschinen jeglicher Art, im Schwerpunkt Drehautomaten.
Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
NB: Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

PHONE&FAX

telefon: +4974298429475
faks: +497429940710
telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Dieter Blikle
ID Machine:
A5674092 në Machineseeker
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153