Makinë për bluarjen e profileve dhe shisheve
ELB-SCHLIFF smartLine N10 KOMBI KGT V 840D

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2018
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë për bluarjen e profileve dhe shisheve
Prodhues:
ELB-SCHLIFF
model:
smartLine N10 KOMBI KGT V 840D
Numri i makinës:
52994
Viti i ndertimit:
2018
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Flanders, Belgjika Belgjika – Largësia: përafërsisht 1 576 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
7 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS


X-axis sanding length: 1,000 mm
Z-axis sanding width: 400 mm
Y-axis sanding height: with smartLine Basic (sanding disc D = 300 mm) 500 mm on the worktable with smartLine Kombi (sanding disc D = 400 mm)
Worktable: 500/700/950 mm
Magnetic plate: 420/620/870 mm 
Table load: 750 kg on the worktable/525 kg on the magnetic plate
Drive element: Ball screw
Drive motor: AC servo motor, adjustable
Measuring system: absolute, rotary encoder
Resolution: 0.001 mm
Travel distance: 1,190 mm
Feed rate: 0.01 - 30 m / min
Grinding path adjustment: via setting buttons on the control panel (xpressCube / -Pro) or direct value input (840D)
Machine control: Siemens 840D slMACHINE DETAILS


Width: 4,100 mm
Depth: 2,250 mm
Height: 2,350 mm (2,650 / 3,050 mm with Smart N combi)
Weight of the machine: approx. 5,400 kg
Total power: 63 kW


 


Fixed pick-up date of the machine on 12.12.23 or 27.12.23. Bidder is obliged to pick-up the machine on time.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A13729012
Numri i referencës:
AUC-2311012
Përditëso:
e fundit më 13.11.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 13729012
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Holanda Holanda
Largësia: përafërsisht 1 696 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
ORION Elb Schliff Orion 1035 VA II ORION Elb Schliff Orion 1035 VA II ORION Elb Schliff Orion 1035 VA II ORION Elb Schliff Orion 1035 VA II
more images
Gjermani Weiterstadt
1 324 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore Orion
ORION Elb Schliff Orion 1035 VA II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF Perfekt 5 SPS- NK ELB-SCHLIFF Perfekt 5 SPS- NK ELB-SCHLIFF Perfekt 5 SPS- NK ELB-SCHLIFF Perfekt 5 SPS- NK ELB-SCHLIFF Perfekt 5 SPS- NK ELB-SCHLIFF Perfekt 5 SPS- NK
more images
Gjermani Kirchhundem
1 443 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF Perfekt 5 SPS- NK
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF STAR ELB-SCHLIFF STAR ELB-SCHLIFF STAR
more images
Gjermani Remscheid
1 495 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF STAR
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF Classic 012 NPC-K ELB-SCHLIFF Classic 012 NPC-K ELB-SCHLIFF Classic 012 NPC-K ELB-SCHLIFF Classic 012 NPC-K ELB-SCHLIFF Classic 012 NPC-K ELB-SCHLIFF Classic 012 NPC-K ELB-SCHLIFF Classic 012 NPC-K
more images
Zvicra Pratteln
1 219 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF Classic 012 NPC-K
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF SWB6 ELB-SCHLIFF SWB6 ELB-SCHLIFF SWB6 ELB-SCHLIFF SWB6 ELB-SCHLIFF SWB6
more images
Gjermani Ulm
1 140 km
Makinë grirëse sipërfaqësore ELB 650x500
ELB-SCHLIFF SWB6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF Perfect 6 SPS ELB-SCHLIFF Perfect 6 SPS ELB-SCHLIFF Perfect 6 SPS ELB-SCHLIFF Perfect 6 SPS ELB-SCHLIFF Perfect 6 SPS
more images
Gjermani Velbert
1 511 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF Perfect 6 SPS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC
more images
Zvicra Rheinfelden
1 214 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF SUPER - RUBIN 024 CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF SWBE 07 NPC- K ELB-SCHLIFF SWBE 07 NPC- K ELB-SCHLIFF SWBE 07 NPC- K ELB-SCHLIFF SWBE 07 NPC- K ELB-SCHLIFF SWBE 07 NPC- K
more images
Gjermani Fuldatal
1 400 km
Precision bluarje Machine Sipërfaqja
ELB-SCHLIFF SWBE 07 NPC- K
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Tönisvorst
1 544 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB SCHLIFF Juwel 40/400 SPS-NK
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elb Schliff Super Rubin 024 NC-K Elb Schliff Super Rubin 024 NC-K Elb Schliff Super Rubin 024 NC-K Elb Schliff Super Rubin 024 NC-K Elb Schliff Super Rubin 024 NC-K Elb Schliff Super Rubin 024 NC-K
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Elb Schliff Super Rubin 024 NC-K
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF Optimal 10550 SPS Retrofit ELB-SCHLIFF Optimal 10550 SPS Retrofit ELB-SCHLIFF Optimal 10550 SPS Retrofit
more images
Gjermani Kleinostheim
1 308 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF Optimal 10550 SPS Retrofit
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF OPTIMAL 6375 ND ELB-SCHLIFF OPTIMAL 6375 ND ELB-SCHLIFF OPTIMAL 6375 ND
more images
Gjermani Haiger
1 414 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF OPTIMAL 6375 ND
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II
more images
Gjermani Burgoberbach
1 171 km
Langs-Flat/Mulliri sipërfaqësor dhe i profilit.
ELB-SCHLIFF HK-ORION 635 VA II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF SW 3000 x 500 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF ORION 835 ELB-SCHLIFF ORION 835 ELB-SCHLIFF ORION 835 ELB-SCHLIFF ORION 835 ELB-SCHLIFF ORION 835
more images
Gjermani Langenzenn
1 182 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF ORION 835
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elb-Schliff SWB 020 VA II Elb-Schliff SWB 020 VA II Elb-Schliff SWB 020 VA II Elb-Schliff SWB 020 VA II Elb-Schliff SWB 020 VA II Elb-Schliff SWB 020 VA II
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Elb-Schliff SWB 020 VA II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF Perfekt BD 10 SPS Restomod ELB-SCHLIFF Perfekt BD 10 SPS Restomod ELB-SCHLIFF Perfekt BD 10 SPS Restomod ELB-SCHLIFF Perfekt BD 10 SPS Restomod ELB-SCHLIFF Perfekt BD 10 SPS Restomod ELB-SCHLIFF Perfekt BD 10 SPS Restomod
more images
Gjermani Kleinostheim
1 308 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF Perfekt BD 10 SPS Restomod
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF SWB-E-015-NCK ELB-SCHLIFF SWB-E-015-NCK ELB-SCHLIFF SWB-E-015-NCK ELB-SCHLIFF SWB-E-015-NCK ELB-SCHLIFF SWB-E-015-NCK ELB-SCHLIFF SWB-E-015-NCK ELB-SCHLIFF SWB-E-015-NCK
more images
Hungaria Székesfehérvár
684 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF SWB-E-015-NCK
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF AMP 4/2 VA -Z ELB-SCHLIFF AMP 4/2 VA -Z ELB-SCHLIFF AMP 4/2 VA -Z
more images
Gjermani Weiterstadt
1 324 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF AMP 4/2 VA -Z
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF PERFECT BD8 SPS NK Unikon 'F' CNC ELB-SCHLIFF PERFECT BD8 SPS NK Unikon 'F' CNC ELB-SCHLIFF PERFECT BD8 SPS NK Unikon 'F' CNC ELB-SCHLIFF PERFECT BD8 SPS NK Unikon 'F' CNC
more images
Polonia Radom
1 148 km
Sipërfaqja CNC dhe mulli i profilit
ELB-SCHLIFF PERFECT BD8 SPS NK Unikon 'F' CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elb-Schliff PERFEKT 6 SPS-NK Elb-Schliff PERFEKT 6 SPS-NK Elb-Schliff PERFEKT 6 SPS-NK Elb-Schliff PERFEKT 6 SPS-NK Elb-Schliff PERFEKT 6 SPS-NK Elb-Schliff PERFEKT 6 SPS-NK
more images
Gjermani Berlin
1 362 km
Makinë bluarjeje me precizion dhe profil
Elb-Schliff PERFEKT 6 SPS-NK
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF Rotary 80 SPS NK ELB-SCHLIFF Rotary 80 SPS NK ELB-SCHLIFF Rotary 80 SPS NK ELB-SCHLIFF Rotary 80 SPS NK ELB-SCHLIFF Rotary 80 SPS NK ELB-SCHLIFF Rotary 80 SPS NK ELB-SCHLIFF Rotary 80 SPS NK
more images
Gjermani Aschaffenburg
1 299 km
makinë bluarëse me tavolinë rrotulluese
ELB-SCHLIFF Rotary 80 SPS NK
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elb-Schliff OPTIMAL 6375 Elb-Schliff OPTIMAL 6375 Elb-Schliff OPTIMAL 6375
more images
Gjermani Berlin
1 362 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Elb-Schliff OPTIMAL 6375
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elb-Schliff STAR 2 Elb-Schliff STAR 2 Elb-Schliff STAR 2 Elb-Schliff STAR 2
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Elb-Schliff STAR 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB SCHLIFF RSA 1000 ELB SCHLIFF RSA 1000 ELB SCHLIFF RSA 1000 ELB SCHLIFF RSA 1000 ELB SCHLIFF RSA 1000
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Sipërfaqja makine bluarje
ELB SCHLIFF RSA 1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF Perfekt 6 NPC-K
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ELB-SCHLIFF Perfekt 6 NPC-K
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km
rrotë bluarëse
ELB-SCHLIFF
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF
more images
Bullgaria Burgas
621 km
Makinë bluarëse ELB-SCHLIFF SW10 VA II
ELB-SCHLIFF
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB-SCHLIFF ELB-SCHLIFF
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Sipërfaqja makine bluarje
ELB-SCHLIFF
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II
more images
Polonia Poland
1 201 km
makina bluarje
ELB SCHLIFF SWBD-30 VA II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V NESSAP 2100 Kombi-V
more images
Republika Çeke Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
940 km
makinë prerëse me avion uji
NESSAP 2100 Kombi-V
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm
more images
Gjermani Neukamperfehn
1 653 km
Mbrojtësi i qëndrimit Mbrojtja e qëndrimit Mbrojtje nga përplasja
Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 120 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gesamthöhe: 750 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 90 mm Gesamthöhe: 750 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 90 mm Gesamthöhe: 750 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 90 mm Gesamthöhe: 750 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 90 mm Gesamthöhe: 750 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 90 mm Gesamthöhe: 750 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 90 mm
more images
Gjermani Neukamperfehn
1 653 km
Mbrojtës qëndrimi Mbrojtja e qëndrimit Mbrojtje nga përplasja
Gesamthöhe: 750 mm / gelb / V / für Rahmenprofilbreite: 90 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heidelberg WK 400/V Heidelberg WK 400/V Heidelberg WK 400/V Heidelberg WK 400/V Heidelberg WK 400/V Heidelberg WK 400/V Heidelberg WK 400/V
more images
Gjermani Espelkamp
1 525 km
HEIDELBERG WK 400/V
Heidelberg WK 400/V
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB ORION Orion 1052 ELB ORION Orion 1052 ELB ORION Orion 1052 ELB ORION Orion 1052 ELB ORION Orion 1052 ELB ORION Orion 1052
more images
Gjermani Ulm
1 140 km
Makinë grirëse sipërfaqësore me magnet 1000x
ELB ORION Orion 1052
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Endress-Hauser Pulsmag V + Variomag DN100 Endress-Hauser Pulsmag V + Variomag DN100 Endress-Hauser Pulsmag V + Variomag DN100 Endress-Hauser Pulsmag V + Variomag DN100 Endress-Hauser Pulsmag V + Variomag DN100
more images
Hungaria Tata
737 km
flowmeter
Endress-Hauser Pulsmag V + Variomag DN100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heidelberg Stahlfolder KH78/82 Heidelberg Stahlfolder KH78/82 Heidelberg Stahlfolder KH78/82 Heidelberg Stahlfolder KH78/82 Heidelberg Stahlfolder KH78/82 Heidelberg Stahlfolder KH78/82
more images
Gjermani Winkelhaid
1 148 km
Heidelberg Stahlfolder KH-78/82
Heidelberg Stahlfolder KH78/82
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V
more images
Gjermani Hamburg
1 564 km
CTP termike
Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !! Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !!
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 617 km
V ( 5213 ) - Kabina 1000 MM * DEMO !!
Linde V ( 5213 ) - Cabin 1000 MM * DEMO !!
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 617 km
V 12 - Drejtim i dyfishtë dhe udhëzim hekurudhor !! Kabina
Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VW Polo V Black Edition 102000km VW Polo V Black Edition 102000km VW Polo V Black Edition 102000km VW Polo V Black Edition 102000km VW Polo V Black Edition 102000km VW Polo V Black Edition 102000km VW Polo V Black Edition 102000km VW Polo V Black Edition 102000km
more images
Gjermani Petershagen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 512 km
Të tjerët
VW Polo V Black Edition 102000km
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GRUNDFOS CRN 10-09 MP-FGJ GI-V GRUNDFOS CRN 10-09 MP-FGJ GI-V GRUNDFOS CRN 10-09 MP-FGJ GI-V GRUNDFOS CRN 10-09 MP-FGJ GI-V GRUNDFOS CRN 10-09 MP-FGJ GI-V GRUNDFOS CRN 10-09 MP-FGJ GI-V
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
Pompë centrifugale me presion të lartë vertikal me shumë faza Neuwer
GRUNDFOS CRN 10-09 MP-FGJ GI-V
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Opel VIVARO 1.6 DIESEL BI-TURBO 145cv 9 POSTI Opel VIVARO 1.6 DIESEL BI-TURBO 145cv 9 POSTI Opel VIVARO 1.6 DIESEL BI-TURBO 145cv 9 POSTI Opel VIVARO 1.6 DIESEL BI-TURBO 145cv 9 POSTI Opel VIVARO 1.6 DIESEL BI-TURBO 145cv 9 POSTI Opel VIVARO 1.6 DIESEL BI-TURBO 145cv 9 POSTI
more images
Italia Frattaminore
(Vendndodhja e tregtarit)
495 km
autobus i kombinuar
Opel VIVARO 1.6 DIESEL BI-TURBO 145cv 9 POSTI
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 617 km
V 12 - Drejtim i dyfishtë dhe udhëzim hekurudhor !! Kabina
Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10 Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 617 km
V 12 - Drejtim i dyfishtë dhe udhëzim hekurudhor !! Kabina
Linde V 12 - DOUBLE steering & Rail Guidance !! Cabin 10
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FOBA V.0071-gr | V.0141-gr FOBA V.0071-gr | V.0141-gr FOBA V.0071-gr | V.0141-gr FOBA V.0071-gr | V.0141-gr
more images
Gjermani Selmsdorf
1 579 km
Lazer i shënjimit të gjelbër
FOBA V.0071-gr | V.0141-gr
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FOBA V.0071-gr | V.0141-gr FOBA V.0071-gr | V.0141-gr FOBA V.0071-gr | V.0141-gr FOBA V.0071-gr | V.0141-gr
more images
Gjermani Selmsdorf
1 579 km
Lazer i shënjimit të gjelbër
FOBA V.0071-gr | V.0141-gr
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
Gjermani Leipzig-Stahmeln
(Vendndodhja e tregtarit)
1 287 km
5-fish i kombinuar K5 320 - 2000 / 230 V
WINTER
Thirrni