Qendër e përpunimit vertikal
DMG DMC 64 V linear

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2004
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Spanja – Largësia: përafërsisht 1 864 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Qendër e përpunimit vertikal
Prodhues:
DMG
model:
DMC 64 V linear
Numri i makinës:
29100003782
Viti i ndertimit:
2004
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional
Orët e punës:
12464

DORËZIMI

Vendndodhja:
País Vasco, Spanja Spanja – Largësia: përafërsisht 1 864 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

Preparedby technical experts for used machining centers DMG-Mori.

TECHNICAL DETAILS

traverse X / Y / Z: 640 / 600 / 500 mm
table: 850 x 600 mm
table load: max. 600 kg
speed: 18.000 rpm

rapid traverse X / Y / Z: 70 / 40 / 40 m/min
tool changer: 30 positions, ISO 40
control: Siemens 810 D


MACHINE DETAILS

Internal cooling: 40 bar

EQUIPMENT

 • Tool measuring device
 • Measuring probe

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A8161439
Numri i referencës:
AUC-230320
Përditëso:
e fundit më 08.03.2023

Kontaktoni

Max Fiene
Personi i kontaktit: Max Fiene
ID e makinës: 8161439
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Spanja Spanja
Largësia: përafërsisht 1 864 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMC 64 V LINEAR DMG MORI DMC 64 V LINEAR DMG MORI DMC 64 V LINEAR DMG MORI DMC 64 V LINEAR DMG MORI DMC 64 V LINEAR DMG MORI DMC 64 V LINEAR DMG MORI DMC 64 V LINEAR DMG MORI DMC 64 V LINEAR
more images
8
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
QENDRA E MAKINIMIT CNC 3 AKSE
DMG MORI DMC 64 V LINEAR
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ
more images
10
Gjermani Dreieich
1329 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG DMC 64 V / iTNC 530 / IKZ
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 104 V LINEAR DMG DMC 104 V LINEAR DMG DMC 104 V LINEAR DMG DMC 104 V LINEAR
more images
4
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
Qendrat e përpunimit - vertikale
DMG DMC 104 V LINEAR
2005
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Oelde
(Vendndodhja e tregtarit)
1501 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG DMC 1035 V ecoline
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 103 V DMG DMC 103 V DMG DMC 103 V DMG DMC 103 V
more images
4
Republika Çeke Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
936 km
Vertical Machining Center
DMG DMC 103 V
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 1035 V eco + 4. Achse INV 25323 DMG DMC 1035 V eco + 4. Achse INV 25323 DMG DMC 1035 V eco + 4. Achse INV 25323 DMG DMC 1035 V eco + 4. Achse INV 25323 DMG DMC 1035 V eco + 4. Achse INV 25323
more images
5
Republika Çeke Beroun
1089 km
MAKINERIMET
DMG DMC 1035 V eco + 4. Achse INV 25323
2011
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Castano Primo
1043 km
Qendër e përpunimit vertikal
DMG DMC 635 V
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V DMG MORI DMC 1150 V
more images
15
Italia Italia
638 km
Qendrat e përpunimit (vertikale)
DMG MORI DMC 1150 V
2015
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Deckel Maho DMC 835 V DMG Deckel Maho DMC 835 V DMG Deckel Maho DMC 835 V DMG Deckel Maho DMC 835 V DMG Deckel Maho DMC 835 V DMG Deckel Maho DMC 835 V DMG Deckel Maho DMC 835 V DMG Deckel Maho DMC 835 V
more images
8
Polonia Poland
1201 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
DMG Deckel Maho DMC 835 V
2007
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI SEIKI DMC 635 V eco DMG MORI SEIKI DMC 635 V eco DMG MORI SEIKI DMC 635 V eco DMG MORI SEIKI DMC 635 V eco DMG MORI SEIKI DMC 635 V eco DMG MORI SEIKI DMC 635 V eco
more images
6
Gjermani Oelde
1496 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG MORI SEIKI DMC 635 V eco
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V
more images
14
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
QENDRA E MAKINIMIT CNC 3 AKSE
DMG MORI DMC 635 V
2008
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 1035 V Ecoline DMG DMC 1035 V Ecoline DMG DMC 1035 V Ecoline DMG DMC 1035 V Ecoline DMG DMC 1035 V Ecoline DMG DMC 1035 V Ecoline DMG DMC 1035 V Ecoline DMG DMC 1035 V Ecoline DMG DMC 1035 V Ecoline
more images
9
Holanda Zevenbergen
1664 km
Qendra e përpunimit vertikal CNC
DMG DMC 1035 V Ecoline
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
Qendra e përpunimit - universale
DECKEL- MAHO DMG DMC 75V linear
2006
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco
more images
4
Gjermani Kirchheim bei München
1025 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG DMC 635 V eco
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear
more images
15
Gjermani
1340 km
Qendra Machining (horizontale)
DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear
2013
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco
more images
10
Gjermani
1491 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG DMC 635 V eco
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P DMG MORI DMC 635 V/P
more images
15
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
QENDRA E MAKINIMIT CNC 3-AKSHE
DMG MORI DMC 635 V/P
2012
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V
more images
6
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG DMC 50 V
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear DMG Mori DMC 60H linear
more images
13
Gjermani Heilbronn
1237 km
Qendra horizontale e përpunimit
DMG Mori DMC 60H linear
2014
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 1035 V ECOLINE DMG DMC 1035 V ECOLINE DMG DMC 1035 V ECOLINE DMG DMC 1035 V ECOLINE DMG DMC 1035 V ECOLINE
more images
5
Polonia Dzierżoniów
1101 km
Qendra e përpunimit me 3 akse - vertikale
DMG DMC 1035 V ECOLINE
2010
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 1035 V eco DMG DMC 1035 V eco DMG DMC 1035 V eco DMG DMC 1035 V eco DMG DMC 1035 V eco DMG DMC 1035 V eco DMG DMC 1035 V eco
more images
7
Rumania Romania
659 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
DMG DMC 1035 V eco
2008
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V DMG MORI DMC 635 V
more images
6
Gjermani Oelde
1496 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG MORI DMC 635 V
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 105V linear DMG DMC 105V linear
more images
2
Gjermani Grevenbroich
1518 km
Qendra e përpunimit të portalit HSC
DMG DMC 105V linear
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 635 V DMG DMC 635 V DMG DMC 635 V DMG DMC 635 V DMG DMC 635 V DMG DMC 635 V
more images
6
Polonia Sobótka
1195 km
DMG DMC635V TNC530i Deckel Maho
DMG DMC 635 V
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1496 km
Qendra e përpunimit - horizontale
DMG-DECKEL DMC 50 H
2001
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 55 H duoBLOCK DMG DMC 55 H duoBLOCK DMG DMC 55 H duoBLOCK DMG DMC 55 H duoBLOCK DMG DMC 55 H duoBLOCK DMG DMC 55 H duoBLOCK DMG DMC 55 H duoBLOCK
more images
7
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Qendra e përpunimit - horizontale
DMG DMC 55 H duoBLOCK
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 60 hi-dyn DMG DMC 60 hi-dyn DMG DMC 60 hi-dyn DMG DMC 60 hi-dyn
more images
4
Gjermani
1340 km
Qendra e bluarjes CNC
DMG DMC 60 hi-dyn
2000
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN
more images
6
Gjermani Engen
1170 km
Qendra e përpunimit - Horiz./Vert. (APC)
DMG DMC 125U HI-DYN
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Eppendorf
1197 km
FREZE 5-AKSHE
DMG MORI DMF 250 linear
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Qendra e përpunimit (universale)
DMG MORI ULTRASONIC 20 linear
2011
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder
more images
4
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1681 km
Tornoja CNC
DMG Gildemeister Sprint 65 Linear + Iemca barfeeder
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 1035 INV 25489 DMG DMC 1035 INV 25489 DMG DMC 1035 INV 25489 DMG DMC 1035 INV 25489 DMG DMC 1035 INV 25489 DMG DMC 1035 INV 25489
more images
6
Republika Çeke Beroun
1089 km
MAKINË PËR PËRPUNIM
DMG DMC 1035 INV 25489
2012
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear DMG DMF 180 / 7 linear
more images
10
Gjermani Tacherting
976 km
Qendër e përpunimit me 5 akse
DMG DMF 180 / 7 linear
2015
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4
more images
12
Gjermani Olching
1051 km
"Qendra horizontale e përpunimit me 4 boshte"
DMG DMC 60 H - RS4
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Sprint 42 Linear DMG Sprint 42 Linear DMG Sprint 42 Linear DMG Sprint 42 Linear DMG Sprint 42 Linear
more images
5
Gjermani Rösrath / Köln
(Vendndodhja e tregtarit)
1473 km
Torno CNC
DMG Sprint 42 Linear
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear
more images
7
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER SPRINT 20 linear
2006
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CMX 800 V DMG MORI CMX 800 V DMG MORI CMX 800 V DMG MORI CMX 800 V
more images
4
Gjermani
1340 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG MORI CMX 800 V
2018
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear
more images
4
Gjermani Hattingen
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG SPRINT 20/8 linear
2016
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V DMG MORI CMX 1100 V
more images
3
Gjermani Tacherting
976 km
Qendra e përpunimit me 3 akse
DMG MORI CMX 1100 V
2017
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE
more images
10
Francës France
1547 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
DMG DMC 635V ECOLINE
2008
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A) DMG MORI ecoMill 600 V (27A)
more images
10
Gjermani Oelde
1496 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG MORI ecoMill 600 V (27A)
2016
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Rösrath / Köln
(Vendndodhja e tregtarit)
1473 km
Makinë mulliri - vertikale
DMG CMX 600 V
2019
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear
more images
10
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DECKEL- MAHO DMG DMF 360 Linear
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear
more images
4
Gjermani Hattingen
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG SPRINT 20/8 linear
2017
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMF 220 linear DMG DMF 220 linear DMG DMF 220 linear DMG DMF 220 linear DMG DMF 220 linear DMG DMF 220 linear DMG DMF 220 linear
more images
7
Gjermani Tacherting
976 km
Qendër e përpunimit me 5 akse
DMG DMF 220 linear
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMU/DMC 80 - FD, Duoblock DMG DMU/DMC 80 - FD, Duoblock DMG DMU/DMC 80 - FD, Duoblock DMG DMU/DMC 80 - FD, Duoblock DMG DMU/DMC 80 - FD, Duoblock DMG DMU/DMC 80 - FD, Duoblock DMG DMU/DMC 80 - FD, Duoblock
more images
7
Gjermani Gerstetten
1152 km
Përpunimi universal i bluarjes dhe tornimit
DMG DMU/DMC 80 - FD, Duoblock
2008
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Oelde
1496 km
Qendra e përpunimit - vertikale
DMG MORI CMX 800 V
2017
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear DMG SPRINT 20/8 linear
more images
4
Gjermani Hattingen
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG SPRINT 20/8 linear
2013
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Tacherting
976 km
Qendër e përpunimit me 5 akse
DMG DMC 80 U duoBlock
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline DMG DMC 635V ecoline
more images
12
Gjermani Tacherting
976 km
Qendra e përpunimit me 3 akse
DMG DMC 635V ecoline
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni