Torno me pajisje superfinimi
DMG MORI CTX alpha 500
I RI

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2017
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Torno me pajisje superfinimi
Prodhues:
DMG MORI
model:
CTX alpha 500
Viti i ndertimit:
2017
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Flanders, Belgjika Belgjika – Largësia: përafërsisht 1 576 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
5 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

2-axis universal lathe modified with SUPFINA mod. 202 superfinishing device without superfinishing belt and with intermediate interface in the X-axis


Conversion costs to lathe: approx. €35,000 (as of April 2022)


 


TECHNICAL DETAILS
Swing diameter over guide way protection:  500 mm
Clamping chuck diameter:  170 (210) mm
Transverse stroke (X axis):  190 mm
Longitudinal stroke (Z axis):  525 mm
Control:  SIEMENS SINUMERIK 840D solutionline operation with CELOS und ShopTurn 3G, Linux operating system.


Rapid feed, X/Z axes:  30/30 m/min
Y axis:  22.5 m/min
Spindle nose size:  140 h5 mm
Spindle diameter in front bearing:  100 mm 
Spindle bore diameter: 73 mm


AC main drive power (100 % - 40 % ED):  13 - 14 kW
Torque (100% - 40% ED):  171.5 - 192 Nm
Speed range:  20 - 6000 rpmMACHINE DETAILS
Electrical connection:  5 conductor system, L1, L2, L3, N, PE
Connected load:  total approx. 30 kVA
Voltage:  400 V
Frequency:  50 Hz
Protection (slow-blow) acc. to VDE 0100: 63 A
Permissible voltage fluctuation:  at 400 V: ±10 %


Dimensions without chip conveyor L x W x H:  approx. 3330 x 2583 x 1829 mm
Weight:  approx.. 4400 kgFixed pick-up date of the machine on 12.12.23 or 27.12.23. Bidder is obliged to pick-up the machine on time.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A13884277
Numri i referencës:
AUC-2311016
Përditëso:
e fundit më 17.11.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 13884277
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Holanda Holanda
Largësia: përafërsisht 1 696 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno me pajisje superfinimi
DMG MORI CTX alpha 500
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno me aks C-Y
DMG MORI CTX alpha 500
ankand
Ankandi përfundoi
LATHE
DMG MORI CTX alpha 500
Blini tani
LATHE
DMG MORI CTX alpha 500
ankand
Ankandi përfundoi
LATHE
DMG MORI CTX alpha 500
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX alpha 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX BETA 1250 4A
more images
Francës Montévrain
1 610 km
Torno dixhitale DMG CTX BETA 1250 4A
DMG MORI CTX BETA 1250 4A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX Beta 1250 TC DMG MORI CTX Beta 1250 TC DMG MORI CTX Beta 1250 TC DMG MORI CTX Beta 1250 TC DMG MORI CTX Beta 1250 TC DMG MORI CTX Beta 1250 TC
more images
Moldavia Moldawien
954 km
lathes
DMG MORI CTX Beta 1250 TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC DMG MORI CTX gamma 3000 TC
more images
Austria Gamp
917 km
Qendra e përpunimit rrotullues
DMG MORI CTX gamma 3000 TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO DMG MORI CTX 310 ECO
more images
Italia Arcore
1 007 km
qendër tornimi dhe frezimi cnc
DMG MORI CTX 310 ECO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800 DMG MORI CTX beta 800
more images
Gjermani Marienheide
1 469 km
torno,
DMG MORI CTX beta 800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI NLX 1500 SY / 500 DMG MORI NLX 1500 SY / 500 DMG MORI NLX 1500 SY / 500 DMG MORI NLX 1500 SY / 500
more images
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1 192 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG MORI NLX 1500 SY / 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX Beta 800TC DMG MORI CTX Beta 800TC DMG MORI CTX Beta 800TC DMG MORI CTX Beta 800TC DMG MORI CTX Beta 800TC DMG MORI CTX Beta 800TC DMG MORI CTX Beta 800TC
more images
Malajzia Malaysia
9 024 km
Universal CNC Turn-Mill Center
DMG MORI CTX Beta 800TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A
more images
Gjermani Celle
1 484 km
Bosht i dyfishtë CNC, rrotullim i dyfishtë i frëngjisë
DMG Mori CTX Beta 1250 4A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC
more images
Francës Haguenau
1 290 km
TORON CNC
DMG MORI CTX BETA 1250 TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC DMG MORI CTX beta1250 TC
more images
Gjermani Auw bei Prüm
1 476 km
Gildemeister CTXbeta1250TC
DMG MORI CTX beta1250 TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX BETA 800 Linear DMG MORI CTX BETA 800 Linear DMG MORI CTX BETA 800 Linear DMG MORI CTX BETA 800 Linear DMG MORI CTX BETA 800 Linear
more images
Gjermani Tacherting
976 km
Qendër tornimi - frezë me CNC
DMG MORI CTX BETA 800 Linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500 DMG Gildemeister CTX Beta 500
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km
Tornoja CNC
DMG Gildemeister CTX Beta 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX beta 500 DMG CTX beta 500 DMG CTX beta 500 DMG CTX beta 500 DMG CTX beta 500 DMG CTX beta 500 DMG CTX beta 500
more images
Gjermani Dautphetal
1 402 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
DMG CTX beta 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500 DMG Gildemeister CTX 500
more images
Polonia Kaniów
981 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORI SEIKI NL 2000Y/500 MORI SEIKI NL 2000Y/500 MORI SEIKI NL 2000Y/500 MORI SEIKI NL 2000Y/500
more images
Italia Italy
638 km
lathes
MORI SEIKI NL 2000Y/500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500 MORI SEIKI NL 1500 MC / 500
more images
Gjermani Oelde
1 496 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
MORI SEIKI NL 1500 MC / 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX-400 S2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX 510 eco INV 26743 DMG CTX 510 eco INV 26743 DMG CTX 510 eco INV 26743 DMG CTX 510 eco INV 26743 DMG CTX 510 eco INV 26743
more images
Republika Çeke Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1 094 km
Torno
DMG CTX 510 eco INV 26743
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear
more images
Gjermani Barsbüttel/Hamburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 570 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX 420 Linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Deckel-Maho DMU50e X: 500 - Y: 420 - Z: 380mm DMG Deckel-Maho DMU50e X: 500 - Y: 420 - Z: 380mm DMG Deckel-Maho DMU50e X: 500 - Y: 420 - Z: 380mm DMG Deckel-Maho DMU50e X: 500 - Y: 420 - Z: 380mm
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km
Makina mulliri universale & CNC
DMG Deckel-Maho DMU50e X: 500 - Y: 420 - Z: 380mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y Gildemeister DMG CTX 300 Y
more images
Italia Gussago
948 km
Torno - CNC
Gildemeister DMG CTX 300 Y
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX 310 DMG CTX 310 DMG CTX 310 DMG CTX 310 DMG CTX 310 DMG CTX 310 DMG CTX 310 DMG CTX 310 DMG CTX 310 DMG CTX 310
more images
Gjermani Hattingen
1 512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG CTX 310
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX 510 DMG CTX 510 DMG CTX 510 DMG CTX 510 DMG CTX 510 DMG CTX 510
more images
Republika Çeke Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
940 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
DMG CTX 510
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX beta 1250 DMG CTX beta 1250 DMG CTX beta 1250 DMG CTX beta 1250 DMG CTX beta 1250 DMG CTX beta 1250 DMG CTX beta 1250 DMG CTX beta 1250 DMG CTX beta 1250
more images
Gjermani Mannheim
1 301 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
DMG CTX beta 1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mori Seiki NL2000SY/500 Mori Seiki NL2000SY/500 Mori Seiki NL2000SY/500 Mori Seiki NL2000SY/500 Mori Seiki NL2000SY/500 Mori Seiki NL2000SY/500
more images
Mbretëria e Bashkuar Thurmaston
2 050 km
Qendra e tornimit dhe bluarjes CNC
Mori Seiki NL2000SY/500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3 DMG CTX 510 eco V3
more images
Gjermani Düsseldorf
1 516 km
torno cnc
DMG CTX 510 eco V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510
more images
Italia Via Rancole, 68, 47865 San Leo RN, Italy
711 km
Torno CNC
DMG GRAZIANO CTX 510
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC DMG CTX Beta 1250 TC
more images
Moldavia Moldawien
954 km
lathes
DMG CTX Beta 1250 TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX 400 S2 DMG CTX 400 S2 DMG CTX 400 S2 DMG CTX 400 S2 DMG CTX 400 S2
more images
Lituania 68461, Lietuva
1 512 km
Qendra e kthesës
DMG CTX 400 S2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX 420 linear V6 DMG CTX 420 linear V6 DMG CTX 420 linear V6 DMG CTX 420 linear V6 DMG CTX 420 linear V6 DMG CTX 420 linear V6 DMG CTX 420 linear V6
more images
Gjermani Dautphetal
1 402 km
DMG CTX 420 linear V6
DMG CTX 420 linear V6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORI SEIKI SH 500 MORI SEIKI SH 500 MORI SEIKI SH 500 MORI SEIKI SH 500 MORI SEIKI SH 500
more images
Italia Borgo San Dalmazzo
1 093 km
QENDRA HORIZONTALE E MAKINIMIT
MORI SEIKI SH 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX 600 DMG GILDEMEISTER CTX 600 DMG GILDEMEISTER CTX 600 DMG GILDEMEISTER CTX 600 DMG GILDEMEISTER CTX 600
more images
Francës Haguenau
1 290 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6 DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6
more images
Holanda Zevenbergen
1 664 km
Torno CNC me bosht Y, e drejtuar
DMG Gildemeister CTX Beta 800 V6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500
more images
Spanja Spain
2 010 km
Torno CNC
MORI SEIKI NL 1500MC/500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3
more images
Polonia Kaniów
981 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX 400E V3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear DMG CTX 320 V4 linear
more images
Gjermani Remscheid
1 494 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG CTX 320 V4 linear
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L DMG GILDEMEISTER CTX 420L
more images
Gjermani Korschenbroich
1 529 km
Torno CNC
DMG GILDEMEISTER CTX 420L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mori Seiki CV 500 Mori Seiki CV 500 Mori Seiki CV 500 Mori Seiki CV 500 Mori Seiki CV 500
more images
Francës Haguenau
1 290 km
qendra vertikale e përpunimit cnc
Mori Seiki CV 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6
more images
Holanda Zevenbergen
1 664 km
Torno CNC me bosht Y, e drejtuar
DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI NL2000SY/500
more images
Francës Bonneville
1 232 km
CNC torno
MORI SEIKI NL2000SY/500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5 DMG Gildemeister CTX 400 V5
more images
Polonia Kaniów
981 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX 400 V5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG GIDEMEISTER CTX 400 S 2 DMG GIDEMEISTER CTX 400 S 2 DMG GIDEMEISTER CTX 400 S 2 DMG GIDEMEISTER CTX 400 S 2 DMG GIDEMEISTER CTX 400 S 2
more images
Francës Haguenau
1 290 km
Torno CNC
DMG GIDEMEISTER CTX 400 S 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500 MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500
more images
Francës Bonneville
1 232 km
CNC torno
MORI SEIKI MORI SEIKI NL2000SY/500
Thirrni