disa bllok fiksimi unbekannt

përdorur
Lloji i ofertës
D - Bayern
vend

MACHINE DATA

lloj makine
disa bllok fiksimi
prodhues
unbekannt
kusht
i përdorur
gati për operacion

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
D - Bayern
thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3597280
Rifreskimi i fundit
në 02.01.2018
parë
10702 përshtypjet

PËRSHKRIM

Baw8jc3e9a
298x298x298
400x 300x200
150x150x100


SELLERS

Gebrauchttechnik Alexander Paulus

Personi kontaktues:Herr Alexander Paulus

Thanner Weg 8

92345 Dietfurt, Deutschland

regjistruar që nga viti: 2017

20 reklama në internet

Gebrauchttechnik Alexander Paulus, Handel mit Lagerüberhängen, Automatisierungskomponenten, Test- und Messequipment. Gerne können Sie uns Ihre nicht mehr benötigten Lagerposten oder Anlagen (u.a. auch Sondermaschinen, sowie Elektronikfertigung) anbieten

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 08468 804949
  faks: 03222 6660899
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  08468 804949
  personi i kontaktit:
  Zoti Alexander Paulus
  ID Machine:
  A3597280 në Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 03222 6660899
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave