decoiler Balanzin Machines

650 EUR
çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
2017
Viti i prodhimit
makinë të re
Lloji i ofertës
Hrvatska
vend

MACHINE DATA

lloj makine
decoiler
prodhues
Balanzin Machines
Viti i prodhimit
2017
kusht
i ri
New

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
650 EUR çmimi fillestar
TVSH
përjashtues
vend
Hrvatska Kroacia
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3155835
Rifreskimi i fundit
në 22.02.2018
parë
10811 përshtypjet

PËRSHKRIM

- Sheet Width 500mm
- Band Width 450mm - 550mm
- Load 1500 Kg

Machine Dimensions
- Width 645mm
- Height 900mm
Qiahcbx2
- Lenght 720mm

Decoiler with new design, made for easy access with forklift or pallet truck.


SELLERS

Balanzin J.D.O.O.

Personi kontaktues:Herr Romanino Balanzin

JURICANI 18E

52470 UMAG, Kroatien

regjistruar që nga viti: 2017

7 reklama në internet

Company Balanzin Machines was established by owner Romanino Balanzin in 1991, located in Istra - Croatia. Today with over 15 years of experience company is building machines for metal, specialized in decoilers and metal cutting lines.

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 00385 0915083772
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  00385 0915083772
  personi i kontaktit:
  Zoti Romanino Balanzin
  ID Machine:
  A3155835 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave