condensate pompë kryesore KSB WKB150-8VU

27.299 EUR
çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
përdorur
Lloji i ofertës
D - Niedersachsen
vend

MACHINE DATA

lloj makine
condensate pompë kryesore
prodhues
KSB
Model
WKB150-8VU
Numër serik
31100200
kusht
makina te perdorura
mirë të përdorura

ÇMIMI DHE LOKACIONI

PRICE reklamohen

çmim
27.299 EUR çmimi fillestar
TVSH
përjashtues
vend
D - Niedersachsen
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3111510
Referenca nr.
V045
Rifreskimi i fundit
në 21.09.2017
parë
24408 përshtypjet

PËRSHKRIM

on transport frames L/W/H: 4000 x 1800 x 1800
3jsgkwckw
Gross weight: 1.7 t
L/H/W: 3650 mm x 800 mm x 800 mm

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


SELLERS

Handel-Dienstleistungen-Insolvenzdienstleister

Personi kontaktues:Frau Daniela Burrichter

Keselingstr 2

49809 Lingen , Deutschland

regjistruar që nga viti: 2016

45 reklama në internet

SEND Enquiry

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 0171 3227109
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  0171 3227109
  personi i kontaktit:
  Znj Daniela Burrichter
  ID Machine:
  V045 - Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave