Torno me bosht plumbi/ushqyes Colchester Triumph 2500 - Ofertë në Machineseeker

Torno me bosht plumbi/ushqyes
Colchester Triumph 2500

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2000
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Torno me bosht plumbi/ushqyes
Prodhues:
Colchester
model:
Triumph 2500
Viti i ndertimit:
2000
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Bayern, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 180 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS


Swing diameter over bed: 400mm
Effective turning length: 500mm
Spindle speed: 0-2500 rpm (infinitely variable)
Spindle bore: 56mm
Tailstock: MK5
Feed: Longitudinal and face


Backlash face spindle: 0.2mm
Top slide back lash: 0.2mm


MACHINE DETAILS


Drive power: 7.5kW
Machine weight : approx. 1600kg
Dimensions LxWxH: 2000 x 1400 x 1500mm


EQUIPMENT • Tool tray

 • Machine light

 • Coolant device

 • Three-jaw lathe chuck 250mm with 1 set of soft jaws

 • Multiple stop

 • Operating instructions

 • Machine feet

 • Parat basic holder incl. 2 holders

 • Chip guard rear panel

 • Emergency stop


The machine has been technically inspected by the seller and is in very good condition.Reklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icontransferim
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A15289888
Numri i referencës:
AUC-2403083
Përditëso:
e fundit më 19.03.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 15289888
SiegelSiegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 180 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Torno-konvencionale-elektronike
COLCHESTER TRIUMPH V/S 2500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500
more images
Zvicra Beringen
1 173 km
Drejtoni dhe vizatoni torno me bosht
COLCHESTER Triumph VS 2500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500COLCHESTER Triumph VS 2500
more images
Gjermani Waiblingen
1 204 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
COLCHESTER Triumph VS 2500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
Mbretëria e Bashkuar St Helens
2 189 km
Torno qendrore
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Torno 390 x 1300 mm
Colchester Triumph 2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER STUDENT 2500COLCHESTER STUDENT 2500COLCHESTER STUDENT 2500
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER STUDENT 2500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000Colchester Triumph 2000
more images
Gjermani Hövelhof
1 474 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
Colchester Triumph 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER Master 2500COLCHESTER Master 2500COLCHESTER Master 2500COLCHESTER Master 2500COLCHESTER Master 2500COLCHESTER Master 2500
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
L+Z torno
COLCHESTER Master 2500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Triumph 2000 Straight Bed Centre LatheColchester Triumph 2000 Straight Bed Centre LatheColchester Triumph 2000 Straight Bed Centre LatheColchester Triumph 2000 Straight Bed Centre Lathe
more images
Mbretëria e Bashkuar 7 Fraser Rd, Erith DA8 1PP, UK
1 910 km
Torno për shtrat të drejtë
Colchester Triumph 2000 Straight Bed Centre Lathe
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER STUDENT 2500COLCHESTER STUDENT 2500COLCHESTER STUDENT 2500
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER STUDENT 2500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER STUDENT 2500VSCOLCHESTER STUDENT 2500VSCOLCHESTER STUDENT 2500VS
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER STUDENT 2500VS
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER STUDENT 2500VSCOLCHESTER STUDENT 2500VSCOLCHESTER STUDENT 2500VS
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER STUDENT 2500VS
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASCOT VS 2000COLCHESTER MASCOT VS 2000COLCHESTER MASCOT VS 2000
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASCOT VS 2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester VMC 850 LColchester VMC 850 LColchester VMC 850 LColchester VMC 850 LColchester VMC 850 LColchester VMC 850 LColchester VMC 850 LColchester VMC 850 L
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km
Qendra e përpunimit vertikal
Colchester VMC 850 L
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Master 3250Colchester Master 3250Colchester Master 3250Colchester Master 3250Colchester Master 3250Colchester Master 3250Colchester Master 3250
more images
Zvicra Reiden
1 185 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
Colchester Master 3250
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SGB, 2500 kVA Öl-Trafo, 23-20/10kV DOTUL, 2017, Hermetik
more images
Gjermani Langenhagen
1 485 km
transformator
SGB, 2500 kVA Öl-Trafo, 23-20/10kV DOTUL, 2017, Hermetik
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Mascot 1600Colchester Mascot 1600
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
LATHE
Colchester Mascot 1600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MULTITURN 3000COLCHESTER MULTITURN 3000
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno CNC
COLCHESTER MULTITURN 3000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MSCOLCHESTER TORNADO T6MS
more images
Gjermani Hattingen
1 512 km
Torno CNC
COLCHESTER TORNADO T6MS
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Bantam 2000Colchester Bantam 2000Colchester Bantam 2000Colchester Bantam 2000Colchester Bantam 2000Colchester Bantam 2000Colchester Bantam 2000
more images
Gjermani Germany
1 340 km
lathes
Colchester Bantam 2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Tornado A 90Colchester Tornado A 90Colchester Tornado A 90Colchester Tornado A 90Colchester Tornado A 90Colchester Tornado A 90
more images
Sllovakia Slovakia
837 km
Torno
Colchester Tornado A 90
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMGA TI 2500 SUPER Ti 2500 SuperOMGA TI 2500 SUPER Ti 2500 Super
more images
Rumania Arad
568 km
sharrë me prerje të dyfishtë
OMGA TI 2500 SUPER Ti 2500 Super
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Mascot 1600,Colchester Mascot 1600,Colchester Mascot 1600,Colchester Mascot 1600,Colchester Mascot 1600,Colchester Mascot 1600,Colchester Mascot 1600,Colchester Mascot 1600,Colchester Mascot 1600,
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno torno Colchester Mascot 1600
Colchester Mascot 1600,
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASCOT VS 2000COLCHESTER MASCOT VS 2000COLCHESTER MASCOT VS 2000
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASCOT VS 2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8COLCHESTER TORNADO T8
more images
Gjermani Hattingen
1 512 km
Torno CNC
COLCHESTER TORNADO T8
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
7000 x 2500 7000 x 2500 7000 x 2500 7000 x 2500 7000 x 2500 7000 x 2500 7000 x 2500 7000 x 2500 7000 x 2500
more images
Gjermani Wadersloh
1 484 km
Makinë për kontrollimin e daulleve me teknologji transportieri
7000 x 2500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester CNC-2000L
more images
Mbretëria e Bashkuar United Kingdom
2 338 km
Torno qendrore
Colchester CNC-2000L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KYOCERA TRIUMPH ADLER 3207ciKYOCERA TRIUMPH ADLER 3207ciKYOCERA TRIUMPH ADLER 3207ciKYOCERA TRIUMPH ADLER 3207ci
more images
Greqia ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
146 km
KOPIJE ME NGJYRA
KYOCERA TRIUMPH ADLER 3207ci
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mmColchester Mascot 1600, 450x2000mm
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno Torno Colchester 450x2000mm
Colchester Mascot 1600, 450x2000mm
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASTIFF VS 1800COLCHESTER MASTIFF VS 1800COLCHESTER MASTIFF VS 1800
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASTIFF VS 1800
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS TornadoCOLCHESTER T8MS Tornado
more images
Gjermani Hattingen
1 512 km
Torno CNC
COLCHESTER T8MS Tornado
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm 7000 x 2500 mm
more images
Gjermani Wadersloh
1 484 km
Makinë për kontrollimin e daulleve me teknologji transportieri
7000 x 2500 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250COLCHESTER Master VS 3250
more images
Zvicra Beringen
1 173 km
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht
COLCHESTER Master VS 3250
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1 266 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER Mascot 1600
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno torno FANUC CNC mesim-in
Colchester, Harrison, 600lathes MultiTurn 3000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASTER VS 3250COLCHESTER MASTER VS 3250COLCHESTER MASTER VS 3250
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASTER VS 3250
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester RichmondColchester RichmondColchester RichmondColchester Richmond
more images
Republika Çeke Na Pomezí 1288/24, 301 00 Plzeň-Plzeň 3, Česko
1 093 km
qendra e përpunimit
Colchester Richmond
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Colchester Colchester Colchester Colchester Colchester Colchester Colchester
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
lathes
Colchester
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300
more images
Zvicra Zuchwil
1 209 km
Torno CNC
Colchester / Harrison / 600 Lathes TORNADO 300
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Triumph RP2Triumph RP2Triumph RP2Triumph RP2
more images
Gjermani Volkach
(Vendndodhja e tregtarit)
1 239 km
Triumfi RP2
Triumph RP2
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Colchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MSColchester Tornado T6MS
Ankandi përfundoi
Torno CNC
Colchester Tornado T6MS
buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASTER VS 3250COLCHESTER MASTER VS 3250COLCHESTER MASTER VS 3250
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASTER VS 3250
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Colchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin TurretColchester Tornado TT6MSY Twin Turret
Ankandi përfundoi
Torno CNC
Colchester Tornado TT6MSY Twin Turret
buyer-protection
ankand
Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8Colchester Tornado T8
Ankandi përfundoi
Torno CNC
Colchester Tornado T8
buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Harrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400UHarrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400U
more images
Zvicra Zuchwil
1 209 km
Torno CNC
Harrison / Colchester / 600 Lathes Alpha 1400U
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASTIFF VS 1800COLCHESTER MASTIFF VS 1800COLCHESTER MASTIFF VS 1800
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASTIFF VS 1800
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER STUDENT CNCCOLCHESTER STUDENT CNCCOLCHESTER STUDENT CNC
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno CNC
COLCHESTER STUDENT CNC
Tregtar i verifikuar
Thirrni