Qendër e përpunimit vertikal
CHIRON Mill 2000

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2014
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Qendër e përpunimit vertikal
Prodhues:
CHIRON
model:
Mill 2000
Numri i makinës:
310-75
Viti i ndertimit:
2014
Shteti:
dore e dyte
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Baden-Württemberg, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 216 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
3 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS
X-axis: 2000 mm
Y-axis: 630 mm
Z-axis: 550 mm
Speed: 12000 rpm
Torque: 140 Nm
Number of tools per spindle: 24
Number of tool spindles: 1
Tool holder: HSK-A 63


Rapid traverse X-axis: 60 m/min
Rapid traverse Y-axis : 60 m/min
Rapid traverse Z-axis: 60 m/min
Main spindle torque: 140 Nm
Main spindle power: 7.5 - 22.5 kW
Main spindle speed: 12000 rpmMACHINE DETAILS
Weight: 10.7 t
Voltage: 400 V / 3 Ph / 50 Hz
Connected load: 23 kVAReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A13597711
Numri i referencës:
AUC-2309127
Përditëso:
e fundit më 07.11.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 13597711
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 216 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
CHIRON MILL 2000 CHIRON MILL 2000 CHIRON MILL 2000 CHIRON MILL 2000 CHIRON MILL 2000 CHIRON MILL 2000
more images
Italia Italy
638 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
CHIRON MILL 2000
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Makinë frezimi me kolonë udhëtuese me kokë rrotulluese
CHIRON MILL 2000
Reklamë e klasifikuar
CHIRON MILL 2000-Schwenkkopf CHIRON MILL 2000-Schwenkkopf
more images
Austria Blintendorf
775 km
Qendrat e përpunimit (universale)
CHIRON MILL 2000-Schwenkkopf
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Leipzig
1 281 km
Qendra e përpunimit - universale
CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Chiron Mill 800 Chiron Mill 800 Chiron Mill 800 Chiron Mill 800 Chiron Mill 800 Chiron Mill 800 Chiron Mill 800 Chiron Mill 800 Chiron Mill 800
more images
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Qendra e përpunimit (universale)
Chiron Mill 800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON MILL 800 five axis baseline
more images
Gjermani Olching
1 051 km
Qendër përpunimi
CHIRON MILL 800 five axis baseline
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800
more images
Sllovakia Slovakia
837 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
CHIRON MILL 800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Root
1 150 km
Qendër frezimi me 5 akse
CHIRON MILL 800 high speed
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON MILL 800 five axis CHIRON MILL 800 five axis CHIRON MILL 800 five axis CHIRON MILL 800 five axis CHIRON MILL 800 five axis CHIRON MILL 800 five axis
more images
Republika Çeke Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
936 km
Qendër përpunimi me 5 sëpatë
CHIRON MILL 800 five axis
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Chiron Mill M1250 high speed Chiron Mill M1250 high speed Chiron Mill M1250 high speed Chiron Mill M1250 high speed Chiron Mill M1250 high speed Chiron Mill M1250 high speed Chiron Mill M1250 high speed Chiron Mill M1250 high speed
more images
Gjermani Ebenweiler
1 129 km
QENDRA E MAKINIMIT CNC 4 AXIS
Chiron Mill M1250 high speed
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON Mill 1250 CHIRON Mill 1250 CHIRON Mill 1250 CHIRON Mill 1250 CHIRON Mill 1250 CHIRON Mill 1250 CHIRON Mill 1250 CHIRON Mill 1250 CHIRON Mill 1250
more images
Gjermani Trittau
1 567 km
Mulliri i Chiron 1250
CHIRON Mill 1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Gussago
(Vendndodhja e tregtarit)
946 km
MISC
CHIRON multitasking MILL 800 5 AXIS milling and turnin...
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON MILL 1250 CHIRON MILL 1250 CHIRON MILL 1250 CHIRON MILL 1250 CHIRON MILL 1250 CHIRON MILL 1250 CHIRON MILL 1250 CHIRON MILL 1250 CHIRON MILL 1250
more images
Gjermani Trittau
1 567 km
Qendër e përpunimit vertikal
CHIRON MILL 1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Qendra vertikale e përpunimit të kolonës lëvizëse
CHIRON Mill 800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Gussago
948 km
Qendrat e përpunimit - vertikale - mulliri dhe kthesa ...
Chiron MILL 800 5 axis milling turning - ms - low hours
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Gussago
948 km
Qendrat e përpunimit - vertikale - mulliri dhe kthesa ...
Chiron MILL 800 5 axis milling turning - ms
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Francës Loyettes
1 311 km
qendra freze cnc
Chiron FZ18L X2000mm 4 axis nikken
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Quick 2000 Ltd QuickHammermill  100 Quick 2000 Ltd QuickHammermill  100 Quick 2000 Ltd QuickHammermill  100 Quick 2000 Ltd QuickHammermill  100
more images
Hungaria Tiszavasvári
763 km
Mulliri me çekiç
Quick 2000 Ltd QuickHammermill 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cortelia, CPM 2000-125-135 Cortelia, CPM 2000-125-135 Cortelia, CPM 2000-125-135 Cortelia, CPM 2000-125-135 Cortelia, CPM 2000-125-135 Cortelia, CPM 2000-125-135 Cortelia, CPM 2000-125-135
more images
Gjermani Horst
1 611 km
Presja e peletit CPM 2000 125-135, 90kW
Cortelia, CPM 2000-125-135
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON Mill800 CHIRON Mill800 CHIRON Mill800 CHIRON Mill800 CHIRON Mill800 CHIRON Mill800
more images
Gjermani Nördlingen
1 143 km
Qendër përpunimi
CHIRON Mill800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC
more images
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 160 km
Makinë EDM me tela
AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Holanda Waalwijk
1 645 km
Millassist BEL-2000 GEN II
Millassist Bel 2000 GEN II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP
more images
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 160 km
Makinë që fundoset
AGIE-CHARMILLES Form 2000 HP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer
more images
Holanda Velddriel
(Vendndodhja e tregtarit)
1 636 km
rrafshues asfalti
Bomag BM2000 / 75 Cold Planer
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000 GMTK Accuracer HR12000
more images
Gjermani Celle
1 484 km
Qendër tornimi/frezimi me shumë detyra me 5 boshte
GMTK Accuracer HR12000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine
more images
Mbretëria e Bashkuar 7 Fraser Rd, Erith DA8 1PP, UK
1 910 km
Mulliri i ri i dhomës së veglave frëngji
EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Krupp 2000x3000
more images
Gjermani Blindheim
1 122 km
Mulli me tub shufra, kazan për Krupp
Krupp 2000x3000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mecof DYNAMILL 2000/L Mecof DYNAMILL 2000/L Mecof DYNAMILL 2000/L Mecof DYNAMILL 2000/L Mecof DYNAMILL 2000/L Mecof DYNAMILL 2000/L Mecof DYNAMILL 2000/L
more images
Italia Italie
638 km
GANTRY 4000X3000X1500 CNC FIDIA
Mecof DYNAMILL 2000/L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UMP Technika HM2000 Hammer mill UMP Technika HM2000 Hammer mill UMP Technika HM2000 Hammer mill UMP Technika HM2000 Hammer mill
more images
Lituania Ukmergė
1 605 km
Plaktukinis malūnas
UMP Technika HM2000 Hammer mill
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer Bomag BM2000 / 75 Cold Planer
more images
Holanda Velddriel
(Vendndodhja e tregtarit)
1 636 km
rrafshues asfalti
Bomag BM2000 / 75 Cold Planer
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine
more images
Mbretëria e Bashkuar 7 Fraser Rd, Erith DA8 1PP, UK
1 910 km
Mulliri i frëngjisë së dhomës së veglave
EUROPA Milltech 2000VS Turret Milling Machine
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON FZ 16 S CHIRON FZ 16 S CHIRON FZ 16 S CHIRON FZ 16 S CHIRON FZ 16 S CHIRON FZ 16 S CHIRON FZ 16 S
more images
Gjermani Ebersbach an der Fils
1 187 km
Makinë freze CNC
CHIRON FZ 16 S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON FZ15W CHIRON FZ15W CHIRON FZ15W CHIRON FZ15W CHIRON FZ15W
more images
Republika Çeke Ringhofferova 66, 251 68 Kamenice, Czechia
1 066 km
frezë
CHIRON FZ15W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON 905-1 CHIRON 905-1 CHIRON 905-1 CHIRON 905-1
more images
Gjermani Chemnitz
1 213 km
frezë me mitra Chiron/Henning
CHIRON 905-1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S Chiron FZ 15K S
more images
Gjermani Heilbronn
1 237 km
Qendër e përpunimit me 5 akse
Chiron FZ 15K S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Qendra e përpunimit - vertikale
CHIRON FZ 15 W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W
more images
Gjermani Bochum
1 515 km
Frezë vertikale CNC
CHIRON FZ 12 W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON FZ 22 W CHIRON FZ 22 W CHIRON FZ 22 W CHIRON FZ 22 W CHIRON FZ 22 W CHIRON FZ 22 W CHIRON FZ 22 W
more images
Hungaria Székesfehérvár
685 km
Makinë freze CNC
CHIRON FZ 22 W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Chiron CHIRON FZ15W Chiron CHIRON FZ15W Chiron CHIRON FZ15W Chiron CHIRON FZ15W Chiron CHIRON FZ15W
more images
Republika Çeke Ringhofferova 66, 251 68 Kamenice, Czechia
1 066 km
Mulliri me CNC
Chiron CHIRON FZ15W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W
more images
Hungaria Székesfehérvár
685 km
Makineri mulliri CNC
CHIRON FZ 12 W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Spanja Spanien
2 010 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
KRAFT KT 620/2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Oelde
1 496 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX RatioLine G 400 / 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fratelli Rivolta F.B.F. 2000 Fratelli Rivolta F.B.F. 2000
more images
Polonia Oświęcim
991 km
Tavolinë lëvizëse frezë CNC
Fratelli Rivolta F.B.F. 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN MX 2000 T DOOSAN MX 2000 T DOOSAN MX 2000 T DOOSAN MX 2000 T DOOSAN MX 2000 T DOOSAN MX 2000 T
more images
Gjermani Kaufungen
1 387 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DOOSAN MX 2000 T
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Halberstadt
1 383 km
Makinë freze portali CNC
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Seidler Vertimaxx 2000 Seidler Vertimaxx 2000 Seidler Vertimaxx 2000 Seidler Vertimaxx 2000 Seidler Vertimaxx 2000
more images
Luksemburgu Mamer
1 448 km
Torno CNC me funksion frezimi
Seidler Vertimaxx 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
1 MAI PLOIESTI MDV 2000 1 MAI PLOIESTI MDV 2000 1 MAI PLOIESTI MDV 2000 1 MAI PLOIESTI MDV 2000
more images
Rumania București
602 km
Makinë për bluarje me ingranazhe
1 MAI PLOIESTI MDV 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Correa CF 22/20 X: 2000 - Y: 800 - Z: 800 mm CNC
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km
Frezë shtrati me tavolinë të lëvizshme
Correa CF 22/20 X: 2000 - Y: 800 - Z: 800 mm CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Langenfeld (Rheinland)
1 504 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG MORI NZX 2000/800ST
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ANAYAK PERFORMER 2000 ANAYAK PERFORMER 2000 ANAYAK PERFORMER 2000 ANAYAK PERFORMER 2000 ANAYAK PERFORMER 2000 ANAYAK PERFORMER 2000 ANAYAK PERFORMER 2000
more images
Polonia Poland
1 201 km
mulliri Machines
ANAYAK PERFORMER 2000
Thirrni