Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Makinë shpimi para CNC
BRE.MA. Vektor P20-13
I RI

Viti i prodhimit
2004
Lloji i ofertës
përdorur
vend
AT-4050 Traun, Hackl-Straße 1

MACHINE DATA

lloj makine:
Makinë shpimi para CNC
prodhues:
BRE.MA.
Model:
Vektor P20-13
Numër serik:
BRO4350
Viti i prodhimit:
2004
kusht:
i shkëlqyer (i përdorur)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

Ankand fillon më:
13.09.2021 në 14:00
përfundon ankand:
15.10.2021 në 09:00
Dërgo kërkesën oder Shiko kushtet

vend:
AT-4050 Traun, Hackl-Straße 1 Austri

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A6207982
Rifreskimi i fundit:
në 15.09.2021

PËRSHKRIM

working area: 2.000 x 1.300 x 80 mm, 6 aggregates, 25 kW, incl. PC-control, barcode recognition, weight: total approx. 8.000 kg, with safety fencing, interface outlet roller conveyor
Yt72xo

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.

SHITëS

RS-Auktionen GmbH

Personi kontaktues:Herr Klaus Schuster

St. Johann 119

3352 St. Peter in der Au, Austri

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2013

39 reklama në internet

International tätiges Auktionsunternehmen mit Schwerpunkt der Verwertung von Gebrauchtmaschinen aus Insolvenzen und Betriebsauflösungen. Branchen: Metallverarbeitung, Druckereimaschinen, KFZ, Tischlerei und Holzbauunternehmen, Dachdeckerei- und Spenglereibetriebe, Baumaschinen, Bäckereimaschinen, Fleischereimaschinen u.v.m.

Team mit mehr als 25 Jahre Erfahrung und mehr als 5000 Auktionen. Eigene Versteigerungshalle mit mehr als 10.000 m² Ausstellunsgfläche.

PHONE&FAX

telefon: +43747744744
faks: +437477447444
telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Klaus Schuster
ID Machine:
A6207982 në Machineseeker
Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
2015
gati për përdorim
Via Zara S. Prospero, 8/1, 46029 Suzzara MN, Italien Itali
gjendje e mirë (e përdorur)
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153