Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

buzë banding machine
Brandt KDF 350 C
I RI

Viti i prodhimit
2009
Lloji i ofertës
përdorur
vend
Raiffeisenstraße 2, 48369 Saerbeck, DE

MACHINE DATA

lloj makine:
buzë banding machine
prodhues:
Brandt
Model:
KDF 350 C
Viti i prodhimit:
2009
kusht:
i shkëlqyer (i përdorur)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend:
Raiffeisenstraße 2, 48369 Saerbeck, DE Gjermani

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A6034837
Rifreskimi i fundit:
në 22.07.2021

PËRSHKRIM

Edge banding machine
Manufacturer: Brandt
Bw3lzyilqv
Type: KDF 350 C
Year of manufacture: 2009
edge thickness: 0,4 - 3 mm
workpiece thickness: 8 - 50 mm
feed rate. 11 m/min
power. 10,5 kw
total length: 3.920 mm
Operating hours: approx. 2,553 h
Joining unit: Yes
trimming unit: yes
Flush/radius/milling station: Yes
Corner copying unit: Yes
Radius scraper: Yes
Surface scraper: Yes

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.

SHITëS

Gildehaus Maschinen GmbH & Co. KG

Personi kontaktues:Herr Lukas Gildehaus

Raiffeisenstraße 2

48369 Saerbeck, Gjermani

telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Lukas Gildehaus
ID Machine:
A6034837 në Machineseeker

E fundit në linjë: Dje

regjistruar që nga viti: 2012

32 reklama në internet

Handel mit Maschinen für die Holzverarbeitung.
Gildehaus Maschinen GmbH & Co. KG
Raiifeisenstraße 2
48369 Saerbeck


Tele : +49 2574 93 91 758
Fax: +49 2574 93 91 655

USt.-Id.-Nr: DE 306 615 320
Eingetragen im Amtsgericht Steinfurt
HRA 7610
Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
NB: Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

PHONE&FAX

telefon: +49 2574 7869792
faks: +4925749391655
telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Lukas Gildehaus
ID Machine:
A6034837 në Machineseeker
Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.