Makinë grushtuese dhe thithëse
BOSCHERT EL 1000 CNC Z "ROTA"

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2000
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Bayern Gjermani
Më shumë ankande
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë grushtuese dhe thithëse
Prodhues:
BOSCHERT
model:
EL 1000 CNC Z "ROTA"
Viti i ndertimit:
2000
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja e listimit:
Bayern, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 125 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
500,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS
Pressing force: 28 t
X-axis: 2000 mm
Y-axis: 1000 mm


MACHINE DETAILS
Machine weight: approx. 11000 kgReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icontransferim
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A16207642
Numri i referencës:
AUC-2405105
Përditëso:
e fundit më 27.05.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 16207642
SiegelSiegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 125 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpuese dhe përkulëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Makinë shpuese dhe përkulëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Makinë shpuese dhe përkulëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Makinë shpuese dhe përkulëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
Makinë shpuese dhe përkulëse BOSCHERT EL 1000 CNC Z
more images
Gjermani Günzburg
1 125 km
Makinë shpuese dhe përkulëse
BOSCHERTEL 1000 CNC Z "ROTA"
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500x3000 CNC Z Rota-Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
BoschertTRI 1500x3000 CNC Z Rota-Revo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse
BoschertTRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert EL500 x 1000 CNC Z
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert EL500 x 1000 CNC Z
more images
Gjermani Bayern, Deutschland
1 089 km
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse
BoschertEL500 x 1000 CNC Z
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Br. hidraulike makinë grushtuese BOSCHERT EL 1000 Rotation
Br. hidraulike makinë grushtuese BOSCHERT EL 1000 Rotation
Br. hidraulike makinë grushtuese BOSCHERT EL 1000 Rotation
more images
Gjermani Günzburg
1 125 km
Br. hidraulike makinë grushtuese
BOSCHERTEL 1000 Rotation
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Frena e shtypit BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
Frena e shtypit BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
Frena e shtypit BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
Frena e shtypit BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
Frena e shtypit BOSCHERT Profi 28 / 1000 CNC
more images
Holanda Babberich
1 602 km
Frena e shtypit
BOSCHERTProfi 28 / 1000 CNC
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë CNC shpuese dhe thithëse
BoschertTRI1500 CNC Z
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Frena e shtypit Boschert Profi 56/1400 CNC
Frena e shtypit Boschert Profi 56/1400 CNC
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 135 km
Frena e shtypit
BoschertProfi 56/1400 CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
Makina punching BOSCHERT Twin 1000 Index
more images
Irlanda Ireland
2 472 km
Makina punching
BOSCHERTTwin 1000 Index
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
Grusht me vrima BOSCHERT EL 500 Digital
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Grusht me vrima
BOSCHERTEL 500 Digital
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
more images
Gjermani Trittau
1 568 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
BOSCHERTCompact 1250 x 3000 Rota Index
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave BOSCHERT EL 500 Digital
more images
Gjermani Rödermark
1 318 km
Makinë hidraulike për hapjen e vrimave
BOSCHERTEL 500 Digital
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qëndrim i vetëm - vrima BOSCHERT EL500 CNC
Qëndrim i vetëm - vrima BOSCHERT EL500 CNC
Qëndrim i vetëm - vrima BOSCHERT EL500 CNC
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km
Qëndrim i vetëm - vrima
BOSCHERTEL500 CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë grushtuese BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë grushtuese BOSCHERT EL 500 Digital
Makinë grushtuese BOSCHERT EL 500 Digital
more images
Holanda Oldenzaal
1 596 km
Makinë grushtuese
BOSCHERTEL 500 Digital
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
Makinë prerëse Boschert CNC 25/500
more images
Gjermani Weißenborn/Erzgebirge
1 202 km
Makinë prerëse
BoschertCNC 25/500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
Makinë grushtuese hidraulike BOSCHERT Ecco Line EL 500 Digital
more images
Spanja Balaguer
1 612 km
Makinë grushtuese hidraulike
BOSCHERTEcco Line EL 500 Digital
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
more images
Luksemburgu Diekirch
1 457 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
BOSCHERTCompact 1250 Rota
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert EL1000 x 2000 CNC Revo
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert EL1000 x 2000 CNC Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
BoschertEL1000 x 2000 CNC Revo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese Boschert Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
Makinë grushtuese Boschert Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
Makinë grushtuese Boschert Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
Makinë grushtuese Boschert Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
Makinë grushtuese Boschert Boschert  Compact 750x1000 Rota Index
more images
Gjermani Küssaberg
1 187 km
Makinë grushtuese Boschert
Boschert Compact 750x1000 Rota Index
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë goditjeje CNC BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
Makinë goditjeje CNC BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
Makinë goditjeje CNC BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
more images
Gjermani Lörrach
1 225 km
Makinë goditjeje CNC
BOSCHERTCompact Rota/Revo Index
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i plasaritjes së pluhurit Boschert Combicut EL1250 Rota Index
Sistemi i plasaritjes së pluhurit Boschert Combicut EL1250 Rota Index
Sistemi i plasaritjes së pluhurit Boschert Combicut EL1250 Rota Index
Sistemi i plasaritjes së pluhurit Boschert Combicut EL1250 Rota Index
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Sistemi i plasaritjes së pluhurit
BoschertCombicut EL1250 Rota Index
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë goditjeje CNC BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
Makinë goditjeje CNC BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
more images
Gjermani Lörrach
1 225 km
Makinë goditjeje CNC
BOSCHERTTRI 1250 x 2000 Rota
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë CNC shpuese dhe thithëse Boschert EL1250 x 2000 CNC Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë CNC shpuese dhe thithëse
BoschertEL1250 x 2000 CNC Revo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
FREZER ME STOK TE FIKS KIHEUNG CNC TNC 530 KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
more images
Belgjika Belgique
1 596 km
FREZER ME STOK TE FIKS
KIHEUNG CNC TNC 530KNC U 1000 X 3100 Y 1000 Z 1050
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendër torte-frezimi CNC me bosht Y Z-Mat DT500EY-1000 Siemens 828 D ShopTurn
Qendër torte-frezimi CNC me bosht Y Z-Mat DT500EY-1000 Siemens 828 D ShopTurn
more images
Gjermani Neustadt am Rübenberge
1 499 km
Qendër torte-frezimi CNC me bosht Y
Z-MatDT500EY-1000 Siemens 828 D ShopTurn
Thirrni