Makinë bluarëse sipërfaqësore
Blohm Simplex 11

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
1971
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 538 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Prodhues:
Blohm
model:
Simplex 11
Numri i makinës:
9764
Viti i ndertimit:
1971
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Nordrhein-Westfalen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 538 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
500 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS

grinding length: max. 1100mm
table surface: 1300 x 300 mm
magnetic plate: 1100 x 300 mm
distance table & spindle axis: 575mm
grinding wheel diameter: 300 mm
width of grinding wheel: 50mm
Bore of grinding wheel: 76mm


MACHINE DETAILS

Operating voltage: 380 V
dimension: 2400 mm x 1500 mm x 1000 mm

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A12313418
Numri i referencës:
AUC-2309025
Përditëso:
e fundit më 07.09.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 12313418
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 538 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
BLOHM Simplex 5 BLOHM Simplex 5
more images
2
Gjermani Goldenstedt
(Vendndodhja e tregtarit)
1567 km
Sipërfaqja makine bluarje
BLOHM Simplex 5
1967
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75
more images
11
Gjermani Nortorf
1637 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
BLOHM Simplex 75
1965
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7 Blohm Simplex 7
more images
7
Gjermani Bruchsal
1270 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Blohm Simplex 7
1966
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6 Blohm Simplex 6
more images
10
Zvicra Zuchwil
1209 km
makine Flat rëndë
Blohm Simplex 6
1993
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm Simplex Blohm Simplex Blohm Simplex
more images
3
Gjermani Immendingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1179 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Blohm Simplex
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM HFS 12
more images
1
Gjermani Grenzach-Wyhlen
(Vendndodhja e tregtarit)
1218 km
Sipërfaqja bluarje Machine - Horizontal
BLOHM HFS 12
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6
more images
6
Gjermani Hessisch Lichtenau
1375 km
makine Flat rëndë
BLOHM HFS 6
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Profili i bluarjes së makinës
BLOHM Profimat MC 610 S
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7 HAUNI-BLOHM HANSEAT 7
more images
8
Gjermani Korschenbroich
1525 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
HAUNI-BLOHM HANSEAT 7
1982
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200
more images
13
Gjermani Augsburg
1086 km
Makinë bluarëse
Hauni-Blohm Profimat 1200
1987
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203 Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203 Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203
more images
3
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1494 km
Komponenti Blohm OGT
Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb
more images
12
Polonia Częstochowa
1078 km
Shpërbërja e bravandreqës
Tos Blohm Avia Elb
1994
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM HFS-9
more images
1
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
MAKINAT E BLUARJES - SIPËRFAQJA
BLOHM HFS-9
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm PLANOMAT 608 Blohm PLANOMAT 608 Blohm PLANOMAT 608 Blohm PLANOMAT 608 Blohm PLANOMAT 608
more images
5
Gjermani Korschenbroich
1530 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore CNC
Blohm PLANOMAT 608
2016
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408
more images
10
Gjermani
1519 km
Sipërfaqja makine bluarje
Blohm Planomat 408
2016
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512
more images
8
Holanda Schijndel
1616 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Blohm HFS-512
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S
more images
7
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Makinë bluarëse universale
BLOHM Profimat MC 610 S
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Częstochowa
1078 km
Mulli sipërfaqësor I SHITUR
Blohm Hanseat 7
1987
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6
more images
4
Gjermani Korschenbroich
1524 km
Sipërfaqja makine bluarje
BLOHM HHS 6
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Deckel S 11 S11 Deckel S 11 S11 Deckel S 11 S11 Deckel S 11 S11
more images
4
India Patiala
(Vendndodhja e tregtarit)
5129 km
Makinë bluarëse veglash
Deckel S 11 S11
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616
more images
6
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore - horizontale
BLOHM PLANOMAT 616
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Oelde
1496 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore - horizontale
BLOHM Planomat 612
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Profili i bluarjes së makinës
BLOHM Profimat MC 610 S
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm Blohm
more images
2
Gjermani Denkendorf
1103 km
Makinë bluarëse
Blohm
1989
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch
more images
6
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1303 km
Paketa 7 x bluarëse sipërfaqësore
ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1
more images
6
Gjermani Nauen
1398 km
Motori i marsheve 11 kW Flender MBH 125CC
Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex
more images
9
Gjermani Neumarkt
(Vendndodhja e tregtarit)
1131 km
Kaldaja Viessmann Simplex 720Kw
Viessmann Simplex (Vitoplex) Simplex, 720Kw. Vitoplex
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612 Blohm PLANOMAT 612
more images
6
Gjermani Berlin
1361 km
Makinë precize për bluarje të sipërfaqes horizontale
Blohm PLANOMAT 612
1995
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT
more images
4
Francës arnage
1750 km
Profili makine bluarje
Blohm PROFIMAT
2001
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300
more images
7
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1303 km
Paketa 7 x bluarëse sipërfaqësore
ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Metalclean-SIMPLEX 120 SIMPLEX 120LT Metalclean-SIMPLEX 120 SIMPLEX 120LT
more images
2
Zvicra St. Gallen
1106 km
Sistemi i pastrimit 120 LT
Metalclean-SIMPLEX 120 SIMPLEX 120LT
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hungaria Tatabánya
726 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore Makinë bluarëse
BLOHM HFS 6
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik
more images
9
Gjermani Drebkau
1254 km
Makinë për bluarje me precizion sipërfaqësor X1200mm
Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik
1988
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6
more images
6
Gjermani Düsseldorf
(Vendndodhja e tregtarit)
1513 km
Sipërfaqja makine bluarje
Blohm HFS 6
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A
more images
6
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1303 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore 450 x 230
BLOHM 204 A
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC
more images
11
Spanja Fuente de Cantos
2282 km
Mulli sipërfaqësor tangjencial
BLOHM Planomat HB 412 CNC
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rietschle VFT 140 (11) Rietschle VFT 140 (11) Rietschle VFT 140 (11) Rietschle VFT 140 (11) Rietschle VFT 140 (11) Rietschle VFT 140 (11)
more images
6
Gjermani Nürnberg
1164 km
Pompë vakumi
Rietschle VFT 140 (11)
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arowa Nr.11 Arowa Nr.11 Arowa Nr.11 Arowa Nr.11
more images
4
Gjermani Tönisvorst
(Vendndodhja e tregtarit)
1543 km
Chuck Katër-nofulla
Arowa Nr.11
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELUMATEC ELUMATEC MGS 142/11 ELUMATEC ELUMATEC MGS 142/11 ELUMATEC ELUMATEC MGS 142/11 ELUMATEC ELUMATEC MGS 142/11 ELUMATEC ELUMATEC MGS 142/11 ELUMATEC ELUMATEC MGS 142/11
more images
6
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Sharrë rrethore alumini
ELUMATEC ELUMATEC MGS 142/11
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FACCIN H.C.I 2050 x 14/11 FACCIN H.C.I 2050 x 14/11 FACCIN H.C.I 2050 x 14/11 FACCIN H.C.I 2050 x 14/11 FACCIN H.C.I 2050 x 14/11 FACCIN H.C.I 2050 x 14/11 FACCIN H.C.I 2050 x 14/11
more images
7
Gjermani Rödermark
1318 km
Makinë hidraulike për lakimin e pllakave me tre rrotulla
FACCIN H.C.I 2050 x 14/11
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Horizon LC-10/11 Horizon LC-10/11 Horizon LC-10/11 Horizon LC-10/11
more images
4
Gjermani Volkach
1239 km
përcjellës i gjatë
Horizon LC-10/11
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG DMF 360/11 DMG DMF 360/11 DMG DMF 360/11 DMG DMF 360/11 DMG DMF 360/11 DMG DMF 360/11
more images
6
Gjermani Walluf
1358 km
Qendra e përpunimit të kolonës udhëtuese CNC
DMG DMF 360/11
2018
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11)
more images
6
Gjermani Nürnberg
1164 km
Kompresori me presion dhe vakum
Rietschle SKK 38203 (11)
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Siemens Simoreg Typ : D200/11 Siemens Simoreg Typ : D200/11 Siemens Simoreg Typ : D200/11 Siemens Simoreg Typ : D200/11
more images
4
Gjermani Tönisvorst
1543 km
Konvertues DC i rrymës së drejtpërdrejtë (24450)
Siemens Simoreg Typ : D200/11
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11) Rietschle SKK 38203 (11)
more images
6
Gjermani Nürnberg
1164 km
Kompresori me presion dhe vakum
Rietschle SKK 38203 (11)
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Reishauer 1 1/8 GG
more images
1
Gjermani Tönisvorst
1542 km
çezmat tub
Reishauer 1 1/8 GG
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Reishauer 1 1/4 Zoll GG (Gasgewinde)
more images
1
Gjermani Tönisvorst
1542 km
trokitje e lehtë (24391)
Reishauer 1 1/4 Zoll GG (Gasgewinde)
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Reishauer 1 1/2 GG
more images
1
Gjermani Tönisvorst
1542 km
Tezmat e tubave (24406)
Reishauer 1 1/2 GG
e mire (e perdorur)
Thirrni