Frena e shtypit AMADA PROMECAM IT PS 5020 - Ofertë në Machineseeker

Frena e shtypit
AMADA PROMECAM IT PS 5020

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
1992
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Frena e shtypit
Prodhues:
AMADA PROMECAM
model:
IT PS 5020
Viti i ndertimit:
1992
Shteti:
dore e dyte
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 496 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
500,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS
Pressure: 50 t
folding length: 2000 mm
Stand width: 1600 mm
Projection: 400 mm
Table stroke: 100 mm
Control: Delem DA58MACHINE DETAILS
Total power requirement: 7 kW
Machine weight: approx. 3.6 t
Space requirement: approx. 2.7 x 2.0 x 2.45 mEQUIPMENT
- back gauge
- several tool setsReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icontransferim
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A15290569
Numri i referencës:
AUC-2403041
Përditëso:
e fundit më 11.04.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 15290569
SiegelSiegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 496 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020AMADA PROMECAM HFE M2 5020
more images
Gjermani Friesenheim
1 259 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HFE M2 5020
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM IT 25-12AMADA PROMECAM IT 25-12AMADA PROMECAM IT 25-12AMADA PROMECAM IT 25-12
more images
Gjermani Altbach
1 195 km
Frena e shtypit - hidraulike
AMADA PROMECAM IT 25-12
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITPS 5020AMADA PROMECAM ITPS 5020AMADA PROMECAM ITPS 5020
more images
Mbretëria e Bashkuar Bloomfield Rd, Tipton DY4 9ET, UK
2 101 km
Press Brake
AMADA PROMECAM ITPS 5020
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mbretëria e Bashkuar 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2 086 km
Press Brake
Promecam RG 5020
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITS2 50-20AMADA PROMECAM ITS2 50-20AMADA PROMECAM ITS2 50-20
more images
Mbretëria e Bashkuar Hawksworth Trading Estate
2 034 km
Hidraulike frenave shtyp
AMADA PROMECAM ITS2 50-20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITPS 100AMADA PROMECAM ITPS 100AMADA PROMECAM ITPS 100AMADA PROMECAM ITPS 100
more images
Mbretëria e Bashkuar 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2 086 km
Press Brake
AMADA PROMECAM ITPS 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Frena e shtypit - hidraulike
AMADA PROMECAM HFE 50-20
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20AMADA PROMECAM HFP 50-20
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HFP 50-20
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 AbkantbankAMADA PROMECAM ITS2 Abkantbank
more images
Gjermani Buchen
1 258 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM ITS2 Abkantbank
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20AMADA PROMECAM HFT 50-20
more images
Gjermani Germany
1 340 km
makina Bending
AMADA PROMECAM HFT 50-20
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITS2 103AMADA PROMECAM ITS2 103AMADA PROMECAM ITS2 103AMADA PROMECAM ITS2 103
more images
Mbretëria e Bashkuar Hawksworth Trading Estate
2 034 km
Hidraulike frenave shtyp
AMADA PROMECAM ITS2 103
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030AMADA PROMECAM ITS 10030
more images
Republika Çeke 261 01, Česko
1 065 km
shtypni frenën
AMADA PROMECAM ITS 10030
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITS2AMADA PROMECAM ITS2AMADA PROMECAM ITS2AMADA PROMECAM ITS2
more images
Mbretëria e Bashkuar 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2 086 km
Press Brake
AMADA PROMECAM ITS2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITS2 2512AMADA PROMECAM ITS2 2512AMADA PROMECAM ITS2 2512AMADA PROMECAM ITS2 2512
more images
Mbretëria e Bashkuar Bloomfield Rd, Tipton DY4 9ET, UK
2 101 km
CNC Shtypni frenën
AMADA PROMECAM ITS2 2512
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30AMADA PROMECAM ITP 2 100-30
more images
Gjermani Rödermark
1 318 km
hidr Shtypni frenën
AMADA PROMECAM ITP 2 100-30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFT50-20AMADA PROMECAM HFT50-20AMADA PROMECAM HFT50-20AMADA PROMECAM HFT50-20
more images
Finlanda Finland
2 342 km
makina Bending
AMADA PROMECAM HFT50-20
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20
more images
Mbretëria e Bashkuar Hawksworth Trading Estate
2 034 km
Press Brake
AMADA PROMECAM HFE 50-20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ITS2 8025
more images
Mbretëria e Bashkuar Birmingham
2 087 km
Press Brake
AMADA PROMECAM ITS2 8025
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFB 50-20AMADA PROMECAM HFB 50-20AMADA PROMECAM HFB 50-20AMADA PROMECAM HFB 50-20AMADA PROMECAM HFB 50-20
more images
Mbretëria e Bashkuar Hawksworth Trading Estate
2 034 km
Press Brake
AMADA PROMECAM HFB 50-20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM APX 50-20AMADA PROMECAM APX 50-20AMADA PROMECAM APX 50-20AMADA PROMECAM APX 50-20AMADA PROMECAM APX 50-20
more images
Mbretëria e Bashkuar Hawksworth Trading Estate
2 034 km
Hidraulike frenave shtyp
AMADA PROMECAM APX 50-20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20AMADA PROMECAM HFE 50-20
more images
Mbretëria e Bashkuar Hawksworth Trading Estate
2 034 km
Press Brake
AMADA PROMECAM HFE 50-20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00AAMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00A
more images
Spanja Balaguer
1 612 km
njësia e kontrollit
AMADA PROMECAM H0634B-VIP1B-00A
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703AMADA PROMECAM HG 1703
more images
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HG 1703
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100AMADA PROMECAM RG 100
more images
Zvicra Schweiz
1 144 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM RG 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HA 250AMADA PROMECAM HA 250
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Sharrë automatike e brezit - horizontale
AMADA PROMECAM HA 250
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Europe 245AMADA PROMECAM Europe 245AMADA PROMECAM Europe 245AMADA PROMECAM Europe 245AMADA PROMECAM Europe 245
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
AMADA PROMECAM Europe 245
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ACIES 2515TAMADA PROMECAM ACIES 2515TAMADA PROMECAM ACIES 2515TAMADA PROMECAM ACIES 2515T
more images
Gjermani Strassberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 172 km
Makinat e kombinimit punch-lazer
AMADA PROMECAM ACIES 2515T
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Vipros King 368AMADA PROMECAM Vipros King 368AMADA PROMECAM Vipros King 368AMADA PROMECAM Vipros King 368AMADA PROMECAM Vipros King 368AMADA PROMECAM Vipros King 368
more images
Mbretëria e Bashkuar 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2 086 km
makinë grushtuese dhe thithëse
AMADA PROMECAM Vipros King 368
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFP 170-4LAMADA PROMECAM HFP 170-4LAMADA PROMECAM HFP 170-4LAMADA PROMECAM HFP 170-4LAMADA PROMECAM HFP 170-4L
more images
Gjermani Altbach
1 195 km
Frena e shtypit - hidraulike
AMADA PROMECAM HFP 170-4L
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Aries 245AMADA PROMECAM Aries 245AMADA PROMECAM Aries 245AMADA PROMECAM Aries 245AMADA PROMECAM Aries 245AMADA PROMECAM Aries 245
more images
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1 192 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
AMADA PROMECAM Aries 245
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3AMADA PROMECAM HFE 100.3
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Frena e shtypit - hidraulike
AMADA PROMECAM HFE 100.3
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharra me shirit metalik mund të rrotullohet 45°
AMADA PROMECAM HK-800
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM EML 3610AMADA PROMECAM EML 3610AMADA PROMECAM EML 3610
more images
Gjermani Strassberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 172 km
Makinat e kombinimit punch-lazer
AMADA PROMECAM EML 3610
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Friesenheim
1 259 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HFE 3i 1003 8-Axes (11/2018)
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 KingAMADA PROMECAM Vipros 368 King
more images
Holanda Drachten
1 700 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
AMADA PROMECAM Vipros 368 King
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM APX 80.25AMADA PROMECAM APX 80.25AMADA PROMECAM APX 80.25AMADA PROMECAM APX 80.25AMADA PROMECAM APX 80.25AMADA PROMECAM APX 80.25AMADA PROMECAM APX 80.25AMADA PROMECAM APX 80.25AMADA PROMECAM APX 80.25
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Frena e shtypit - hidraulike
AMADA PROMECAM APX 80.25
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HA 250AMADA PROMECAM HA 250AMADA PROMECAM HA 250AMADA PROMECAM HA 250AMADA PROMECAM HA 250
more images
Gjermani Korschenbroich
1 524 km
Sharrë automatike e brezit - horizontale
AMADA PROMECAM HA 250
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HA 400AMADA PROMECAM HA 400AMADA PROMECAM HA 400AMADA PROMECAM HA 400
more images
Italia Mazzano
930 km
Sharrë hekuri - sharrë shiriti
AMADA PROMECAM HA 400
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mmAMADA PROMECAM Durchmesser 595 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Rrotull shiriti i shiritit
AMADA PROMECAM Durchmesser 595 mm
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245AMADA PROMECAM ARIES 245
more images
Gjermani Nidda
1 346 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM ARIES 245
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367AMADA PROMECAM Vipros 367
more images
Holanda Drachten
1 700 km
Makinë goditjeje CNC
AMADA PROMECAM Vipros 367
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFP 130-3LAMADA PROMECAM HFP 130-3LAMADA PROMECAM HFP 130-3LAMADA PROMECAM HFP 130-3LAMADA PROMECAM HFP 130-3LAMADA PROMECAM HFP 130-3L
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HFP 130-3L
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
AMADA PROMECAM HFBO 170-40AMADA PROMECAM HFBO 170-40AMADA PROMECAM HFBO 170-40AMADA PROMECAM HFBO 170-40AMADA PROMECAM HFBO 170-40AMADA PROMECAM HFBO 170-40AMADA PROMECAM HFBO 170-40
Ankandi përfundoi
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HFBO 170-40
buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-AxesAMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-Axes
more images
Gjermani Friesenheim
1 259 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HFE M2 8025L 8-Axes
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Astro 100 NT HDS-1030AMADA PROMECAM Astro 100 NT HDS-1030AMADA PROMECAM Astro 100 NT HDS-1030AMADA PROMECAM Astro 100 NT HDS-1030
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Frena e shtypit - hidraulike
AMADA PROMECAM Astro 100 NT HDS-1030
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM AMT 700AMADA PROMECAM AMT 700AMADA PROMECAM AMT 700AMADA PROMECAM AMT 700AMADA PROMECAM AMT 700
more images
Gjermani Altbach
(Vendndodhja e tregtarit)
1 195 km
Unit Welding
AMADA PROMECAM AMT 700
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFBO 60220AMADA PROMECAM HFBO 60220AMADA PROMECAM HFBO 60220AMADA PROMECAM HFBO 60220
more images
Holanda Drachten
1 700 km
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HFBO 60220
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025AMADA PROMECAM HFBO 8025
Ankandi përfundoi
Frena e shtypit
AMADA PROMECAM HFBO 8025
buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFBO-2204AMADA PROMECAM HFBO-2204AMADA PROMECAM HFBO-2204AMADA PROMECAM HFBO-2204AMADA PROMECAM HFBO-2204
more images
Gjermani Altbach
1 195 km
Frena e shtypit - hidraulike
AMADA PROMECAM HFBO-2204
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357AMADA PROMECAM Vipros 357
more images
Holanda Drachten
1 700 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
AMADA PROMECAM Vipros 357
Tregtar i verifikuar
Thirrni