Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

sharrë disk
Altendorf WA 80
I RI

çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
5.850 €
Viti i prodhimit
2003
Lloji i ofertës
përdorur
vend
Messenweg 7, 54636 Biersdorf am See, DE

MACHINE DATA

lloj makine:
sharrë disk
prodhues:
Altendorf
Model:
WA 80
Numër serik:
03-11-592
Viti i prodhimit:
2003
kusht:
i shkëlqyer (i përdorur)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim:
5.850 € çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
vend:
Messenweg 7, 54636 Biersdorf am See, DE Gjermani

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A6207988
Rifreskimi i fundit:
në 15.09.2021

PËRSHKRIM

Machine is at the customer and can be inspected and tested.
- Edging carriage 3200 mm with steel guide
- Cutting width right 1350 mm manual
- Cutting width at the angle stop left 3250 mm
- scoring unit
- Height adjustment electric
- Angle adjustment 45° electric with digital display
- Speed of saw blade 3000/4000/5000 1/min
- motor power 5,5 Kw (7,5 Ps)
- narrow and wide exhaust hood
Byoymzbk9u

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.

SHITëS

Handel & Beratung

Personi kontaktues:Herr Walter Schares

Messenweg 7

54636 Biersdorf am See, Gjermani

telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Walter Schares
ID Machine:
A6207988 në Machineseeker

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2017

12 reklama në internet

ich habe kein Impressum
Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
NB: Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

PHONE&FAX

telefon: +49 6569 8649488
faks: +49
telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Walter Schares
ID Machine:
A6207988 në Machineseeker
Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.
3.050 €
ofroj pa përfshirë TVSH
Një tjetër 3 ditë
Nürnberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
gati për përdorim
Schmölln, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1987
i përdorur