Ndarës centrifugale
Alfa Laval S937
I RI

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2018
Shteti
I ri (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Ndarës centrifugale
Prodhues:
Alfa Laval
model:
S937
Viti i ndertimit:
2018
Shteti:
I ri
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Flanders, Belgjika Belgjika – Largësia: përafërsisht 1 576 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
1 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS
Application:  Cleaning of heating and lubricating oils
Speed:  10700 rpm
Density:  min. 820 kg/m³ at15 °C
Density:  max. 1010 kg/m³ at15 °C in ALCAP mode (991 kg/m³ at 15 °C in Purifier mode)
Viscosity:  max. 55 cSt at 100°C (700 cSt at 50°C)
Flow temperature:  5°C to 100°C
Ambient temperature:  5°C to 55°C


Oil inlet:  max. 2 bar at separator
Oil outlet:  max. 2.5 bar
Sludge outlet from the separator:  unpressurised
Sludge outlet from the sludge pump:  max. 5 bar at 6 bar air pressure
Separated water:  max. 4 bar


 


MACHINE DETAILS
Power:  7.5 kW
Frequency:  50 Hz


 


Fixed pick-up date of the machine on 12.12.23 or 27.12.23. Bidder is obliged to pick-up the machine on time.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A13884283
Numri i referencës:
AUC-2311018
Përditëso:
e fundit më 16.11.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 13884283
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Holanda Holanda
Largësia: përafërsisht 1 696 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Ndarës centrifugale
Alfa Laval S937
ankand
Ankandi përfundoi
Ndarës centrifugale
Alfa Laval S937
ankand
Ankandi përfundoi
Ndarës centrifugale
Alfa Laval S937
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval PVE 3300 Alfa Laval PVE 3300
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Përzieni shkëmbyesin e nxehtësisë
Alfa Laval PVE 3300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant ALFA LAVAL Bottling plant
more images
Italia Fumane (Verona)
(Vendndodhja e tregtarit)
896 km
Linja mbushëse aseptike Qese në Kuti Alfa Laval deri në 1
ALFA LAVAL Bottling plant
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Avocado oil line - 3 phase extraction - Decanter Alfa Laval Avocado oil line - 3 phase extraction - Decanter Alfa Laval Avocado oil line - 3 phase extraction - Decanter Alfa Laval Avocado oil line - 3 phase extraction - Decanter Alfa Laval Avocado oil line - 3 phase extraction - Decanter
more images
Holanda Barneveld
1 649 km
Linja e vajit Alfa Laval Avokado - Nxjerrja 3 faza -
Alfa Laval Avocado oil line - 3 phase extraction - Decanter
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE
more images
Rumania Cluj-Napoca
686 km
I KOMPLETUAR ME KABINET ELEKTRIKE
ALFA LAVAL DECANTER CENTRIFUGE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Aldec 45 Alfa Laval Aldec 45 Alfa Laval Aldec 45 Alfa Laval Aldec 45 Alfa Laval Aldec 45 Alfa Laval Aldec 45 Alfa Laval Aldec 45 Alfa Laval Aldec 45 Alfa Laval Aldec 45
more images
Danimarka Billum
1 827 km
dekantues
Alfa Laval Aldec 45
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval MR 200S
more images
Gjermani Berlin
1 361 km
Pompë unazore e lëngshme
Alfa Laval MR 200S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE
more images
Polonia Piskorzów
1 113 km
Shkëmbyesi i nxehtësisë me pllaka të shkëmbyesit të nxehtësisë
Alfa Laval weinerwaermung M10-MBASE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval M 6 -MDFG Alfa Laval M 6 -MDFG Alfa Laval M 6 -MDFG
more images
Gjermani Blumberg
1 185 km
këmbyes nxehtësie
Alfa Laval M 6 -MDFG
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval CHPX 510TGD-15CGRX - Separator Alfa Laval CHPX 510TGD-15CGRX - Separator Alfa Laval CHPX 510TGD-15CGRX - Separator Alfa Laval CHPX 510TGD-15CGRX - Separator Alfa Laval CHPX 510TGD-15CGRX - Separator
more images
Holanda Barneveld
1 649 km
Alfa Laval CHPX 510TGD-15CGRX - Ndarëse
Alfa Laval CHPX 510TGD-15CGRX - Separator
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC Alfa Laval KF 1150 XC
more images
Gjermani Bremen
1 568 km
Frizer Alfa Laval Hoyer KF 1150 XC
Alfa Laval KF 1150 XC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval 313 Alfa Laval 313 Alfa Laval 313 Alfa Laval 313 Alfa Laval 313 Alfa Laval 313
more images
Danimarka Billum
1 827 km
Karafe
Alfa Laval 313
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM
more images
Serbia Ракари
342 km
Shkëmbyesi i nxehtësisë së pllakave
Alfa Laval TL6-BFM
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval H10-RC Alfa Laval H10-RC Alfa Laval H10-RC
more images
Greqia Pireas
464 km
Shkëmbyesi i nxehtësisë së pllakave
Alfa Laval H10-RC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval SH30A Alfa Laval SH30A Alfa Laval SH30A Alfa Laval SH30A Alfa Laval SH30A
more images
Gjermani Gifhorn
1 456 km
homogjenizues
Alfa Laval SH30A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval TL10-BFM - Plate heat exchanger Alfa Laval TL10-BFM - Plate heat exchanger Alfa Laval TL10-BFM - Plate heat exchanger Alfa Laval TL10-BFM - Plate heat exchanger Alfa Laval TL10-BFM - Plate heat exchanger
more images
Holanda Barneveld
1 649 km
Alfa Laval TL10-BFM - Shkëmbyes nxehtësie me pllaka
Alfa Laval TL10-BFM - Plate heat exchanger
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval LKH-123 SSS 30K Alfa Laval LKH-123 SSS 30K Alfa Laval LKH-123 SSS 30K Alfa Laval LKH-123 SSS 30K Alfa Laval LKH-123 SSS 30K Alfa Laval LKH-123 SSS 30K Alfa Laval LKH-123 SSS 30K Alfa Laval LKH-123 SSS 30K Alfa Laval LKH-123 SSS 30K
more images
Jordan Amman
1 736 km
POMPË CENTRIFUGALE
Alfa Laval LKH-123 SSS 30K
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval 3 face NX 438 S Alfa Laval 3 face NX 438 S Alfa Laval 3 face NX 438 S Alfa Laval 3 face NX 438 S Alfa Laval 3 face NX 438 S Alfa Laval 3 face NX 438 S
more images
Danimarka Billum
1 827 km
Dekanter
Alfa Laval 3 face NX 438 S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval ALFA LAVAL AVNX-426B-316 Alfa Laval ALFA LAVAL AVNX-426B-316 Alfa Laval ALFA LAVAL AVNX-426B-316
more images
Gjermani Gladbeck
1 535 km
ALFA LAVAL AVNX-426B-316
Alfa Laval ALFA LAVAL AVNX-426B-316
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214 Alfa Laval MRPX 214
more images
Greqia Pireas
464 km
Ndarës qumështi
Alfa Laval MRPX 214
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval TL10 Alfa Laval TL10 Alfa Laval TL10
more images
Holanda Zuidoostbeemster
1 710 km
Shkëmbyes nxehtësie me pllaka Alfa Laval TL10
Alfa Laval TL10
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter
more images
Holanda Barneveld
1 649 km
Alfa Laval Sharples NX 4230 - Dekanter
Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Front8-FRM Alfa Laval Front8-FRM Alfa Laval Front8-FRM Alfa Laval Front8-FRM Alfa Laval Front8-FRM
more images
Gjermani Külsheim
1 259 km
shkëmbyes nxehtësie me pllaka
Alfa Laval Front8-FRM
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM Alfa Laval TL6-BFM
more images
Hungaria Tata
736 km
shkëmbyes nxehtësie me pllaka
Alfa Laval TL6-BFM
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Alfa Laval Alfa Laval Alfa Laval Alfa Laval Alfa Laval Alfa Laval Alfa Laval Alfa Laval
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Depozita vertikale me xhaketë 8000 L
Alfa Laval
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230 Alfa Laval DSNX.4230
more images
Gjermani Sinsheim
1 260 km
Dekanter celular i përdorur Alfa Laval
Alfa Laval DSNX.4230
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic Alfa Laval AlfaCubic
more images
Rumania Oradea
671 km
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë
Alfa Laval AlfaCubic
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval MZ-170D - Colloid mill Alfa Laval MZ-170D - Colloid mill Alfa Laval MZ-170D - Colloid mill
more images
Holanda Barneveld
1 649 km
Alfa Laval MZ-170D - mulli koloid
Alfa Laval MZ-170D - Colloid mill
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval NX-314 Alfa Laval NX-314 Alfa Laval NX-314 Alfa Laval NX-314 Alfa Laval NX-314
more images
Greqia Ζάκυνθος
381 km
Dekantues mulli vaji
Alfa Laval NX-314
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa-Laval FM-1A Alfa-Laval FM-1A
more images
Maqedonia Skopje
(Vendndodhja e tregtarit)
140 km
Pompë centrifugale Alfa-Laval me rezervuar
Alfa-Laval FM-1A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval SRU4 Alfa Laval SRU4 Alfa Laval SRU4 Alfa Laval SRU4
more images
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2 079 km
Pompë lobe
Alfa Laval SRU4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval LKH 40 Alfa Laval LKH 40 Alfa Laval LKH 40 Alfa Laval LKH 40 Alfa Laval LKH 40
more images
Holanda Schoorl
1 736 km
Pompë centrifugale
Alfa Laval LKH 40
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter
more images
Holanda Barneveld
1 649 km
Alfa Laval Sharples NX 4230 - Dekanter
Alfa Laval Sharples NX 4230 - Decanter
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Linja e mbushjes aseptike UHT
Alfa Laval, Scaligera, Mondial Pack ...
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Alfa Laval
more images
Maqedonia Skopje
140 km
SHKBËMBËS TË NXEHTËSISË TUBLARE
Alfa Laval
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval IFB 403X-73 Alfa Laval IFB 403X-73 Alfa Laval IFB 403X-73
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
ndarës centrifugale
Alfa Laval IFB 403X-73
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval SX7/380/h Alfa Laval SX7/380/h Alfa Laval SX7/380/h Alfa Laval SX7/380/h
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Pompë me lobe rrotulluese
Alfa Laval SX7/380/h
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval AVNX 4030 AT - Decanter Alfa Laval AVNX 4030 AT - Decanter Alfa Laval AVNX 4030 AT - Decanter Alfa Laval AVNX 4030 AT - Decanter Alfa Laval AVNX 4030 AT - Decanter
more images
Holanda Barneveld
1 649 km
Alfa Laval AVNX 4030 AT - Dekanter
Alfa Laval AVNX 4030 AT - Decanter
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500 Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500 Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500 Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500
more images
Gjermani Voerde
1 552 km
damixhanë
Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALFA LAVAL P13-R-3 ALFA LAVAL P13-R-3
more images
Zvicra Estavayer
1 238 km
ftohës me pllaka
ALFA LAVAL P13-R-3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval LKH 85/226 DMS Alfa Laval LKH 85/226 DMS Alfa Laval LKH 85/226 DMS
more images
Gjermani Berlin
1 361 km
Pompë centrifugale
Alfa Laval LKH 85/226 DMS
Thirrni
Blini tani
Gjermani Gjermani
1 202 km
Aktivizues pneumatik
Alfa Laval RP301205000A000
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval AVX4055 - Decanter Alfa Laval AVX4055 - Decanter Alfa Laval AVX4055 - Decanter Alfa Laval AVX4055 - Decanter Alfa Laval AVX4055 - Decanter
more images
Holanda Barneveld
1 649 km
Alfa Laval AVX4055 - Dekanter
Alfa Laval AVX4055 - Decanter
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALFA LAVAL P13 RB ALFA LAVAL P13 RB ALFA LAVAL P13 RB ALFA LAVAL P13 RB ALFA LAVAL P13 RB
more images
Zvicra Estavayer
1 238 km
pasterizues pjate
ALFA LAVAL P13 RB
Thirrni
Blini tani
Gjermani Gjermani
1 202 km
valvula e kontrollit
Alfa Laval AKGD5V100F