Tour cnc DAEWOO PUMA 8S

16.000 EUR
çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
1995
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës

MACHINE DATA

lloj makine
Tour cnc
prodhues
DAEWOO
Model
PUMA 8S
Viti i prodhimit
1995
kusht
i përdorur
NË RENDIT TË PLOTË TË PUNËS / NËN POWER

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
16.000 EUR çmimi fillestar
TVSH
përjashtues
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3573888
Rifreskimi i fundit
në 08.12.2017
parë
14705 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

passage sur le chariot 360 mm
passage en barre 51 mm
Baqenxlsea
diamètre mandrin 210
course x 200
course z 380
avances rapides 20 m/min
vitesse broche 5000 tr/min
puissance broche 15 kw
tourelle 10 outils
puissance installée 35 kw
poids machine 3800kg


SELLERS

centre machine outils industrie

Personi kontaktues:Herr Philippe MAYOLLET

Rue de la rive 883

42320 la grand croix, Frankreich

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2017

6 reklama në internet

La société CENTRE MACHINE OUTILS INDUSTRIE est spécialisée dans la vente de machines neuves et occasions depuis 40 ans.

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: +33 (0)477730082
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  +33 (0)477730082
  personi i kontaktit:
  Zoti Philippe MAYOLLET
  ID Machine:
  A3573888 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave