SIPËRFAQE PLANER Waco RA45MP

2.500 EUR
Çmim fiks pa përfshirë TVSH
përdorur
Lloji i ofertës
Europe - Sweden
vend

MACHINE DATA

lloj makine
SIPËRFAQE PLANER
prodhues
Waco
Model
RA45MP
Numër serik
23155
kusht
makina te perdorura
shume mire

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
2.500 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Sweden
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3515592
Referenca nr.
103441
Rifreskimi i fundit
në 26.10.2017
parë
6546 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Surface planer
Surface planer
Model:Waco
Type:RA45MP
Serie no:23155

Surface planer heavy dutu model made in Sweden with grinding unit

2qxowi
Techn info:
Working table 2500x460 mm
Max working width 450mm
Cutterbklock with 4 knifes, diam 120 mm
Fence adjustable Cutter protectionSuva skydd
Motor 400 volt, 50 Hz 3fas

Grinding unit for sharpening the knifes in included

Stock no:103441
Price: 24000 SEK

SELLERS

Burbage Maskin AB

Personi kontaktues:Herr Mattias Wäcklen

Strandvägen 2

69674 Hammar, Schweden

regjistruar që nga viti: 2014

40 reklama në internet

SEND Enquiry

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 46 0583770890
  faks: 0046(0)583770895
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  46 0583770890
  personi i kontaktit:
  Zoti Mattias Wäcklen
  ID Machine:
  103441 - Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 0046(0)583770895
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Want to really stop the chat history?
  po jo
  ×
  Machine Finder chat
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Chat window close