SHËRBIMI HIDRAULIK MANIFOLD HSM MTS Series 293.32

përdorur
Lloji i ofertës
D - Bayern
vend

MACHINE DATA

lloj makine
SHËRBIMI HIDRAULIK MANIFOLD HSM
prodhues
MTS
Model
Series 293.32
kusht
i përdorur
gati për operacion

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
D - Bayern
thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3597161
Rifreskimi i fundit
në 02.01.2018
parë
16672 përshtypjet

PËRSHKRIM

MTS SERIES 293 HYDRAULIC SERVICE MANIFOLD HSM - hydraulic pressure and flow regulation
Model No: 293.32
3000 psi / 20,7 MPa

description from supplier:
Installing these hydraulic pressure and flow regulation devices between the HPU and servovalve allows operators to turn each hydraulic circuit on and off, as well as set the low-pressure level. Smooth, controlled transitions enhance safety and make system control more predictable. By minimizing the effects of rapid
M88pj
application and removal of high pressure, Series 293 HSMs reduce unexpected actuator movement that could damage test specimens
PROVIDE COMPLETE, INDEPENDENT CONTROL OF THE HYDRAULIC PRESSURE
APPLIED TO INDIVIDUAL STATIONS OPERATING FROM A SINGLE HYDRAULIC
POWER UNIT (HPU). DESIGNED TO MAKE TEST SYSTEM SETUP, OPERATION
AND MAINTENANCE MORE CONVENIENT, THESE HSMs ENABLE OPERATORS
TO ADJUST FLUID FLOW REDUCING THE RISK OF CROSS-TALK.


SELLERS

Gebrauchttechnik Alexander Paulus

Personi kontaktues:Herr Alexander Paulus

Thanner Weg 8

92345 Dietfurt, Deutschland

regjistruar që nga viti: 2017

20 reklama në internet

Gebrauchttechnik Alexander Paulus, Handel mit Lagerüberhängen, Automatisierungskomponenten, Test- und Messequipment. Gerne können Sie uns Ihre nicht mehr benötigten Lagerposten oder Anlagen (u.a. auch Sondermaschinen, sowie Elektronikfertigung) anbieten

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 08468 804949
  faks: 03222 6660899
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  08468 804949
  personi i kontaktit:
  Zoti Alexander Paulus
  ID Machine:
  A3597161 në Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 03222 6660899
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave